reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No to Macio budzi sie w nocy, czasami jest to o 3 a czasami juz o 5 , a idzie spac o 19. Ząbków u nas nie widać :p
A ja dzisiaj podam spac mi sie chce i brzuch mnie boli :(
 
reklama
no witajcie ja mialam troche przerwe z powodu choroby zreszta jeszcze ja mam :-[ alee coz doszedl jeszcze katar wrrr cos strasznego toska moja jeszcze gorzej teraz kasz;le po nocach spi jak by miala robaki w pupie spi i placze niewiem so jej jest???
nadrobila ale kochane nie moge z wami posiedziec bo mam bubcia z mama bo u mordziulki wymieniaja okna wiec sa u mnie na przechowaniu i potem na spacerek zajrze popoludniem tylko czy ktoras bedzie bo dzis pikna pogoda tylko na spacerki no to moze do wieczorka
MILEGO DZIONKA I LUZNYCH KUPEK :D
 
więc tak jeśli karmisz piersią to przeanalizuj co jesz-dziecko je to co ty...może za mało jesz owoców i warzyw; albo ostatnio zjadłaś dużo zapierających-ryz gotrowana marchew?ajak wszystko normalnie jadłaś to moze trzeba jej diete rozszerzyć- tak piszą w "Twoje dziecko"
ale dziecko ma zaparcia jak kupki są twarde i płsacze jak robi- jak robi po prostu rzadko tzn że pokarm dobrze trwawi i nie ma co wydalać-i wszystko oki

my po spacerku-płakał i karmilam na dworze ;D teraz też nie moze zasnąc chyba znoiwu wyjde bo jak pojde do lekarza ???
u nas pieknie jest
buziaczki
 
Wypiłam sobie kawusie i w końcu trafiłam do zywych ;D ;D ;D

Co do kupek to lekarz mi sie kazał nie przejmowac jak druga robi luzna to nie ma problemu ;D

Macio znowu przytył, waży juz 8100g a pomyslec ze kiedys miał 2550, jak te dzieci szybko rosną :( ;)
 

z 2250 skoczyl w ciagu 4 miesiecy do 8100??????? o matko niezly wynik.....moj to szczupaczek 7530 w wieku 6 miesiecy :) waga wyjsciowa 3430
 
Kunda nono niezły wynik, ja też mojego dzisiaj zwazę ;D miał ostatnio 5400 :) zobaczymy zobaczymy
 
Shady w ciagu 6 miesiacy ;D bo dzisiaj własnie mija pół roku odkad jest na swiecie ;D
 
reklama
Do góry