reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama

Mija oki.....bede miala do sprzedania wanienke, lezaczek (ale to jeszcze troche, akurat zanim pojme jak robi sie stronke na Allegro to bnedzie akurat), ciuchy, itd
 
Mi ciuszki już się nie miszcza za łóżkiem!!!!!
Ale jakos zabrac za to mi sie nie chce... leń.

Teraz kupiłam Karoli takie fajne kąpleciki na dwór, katanki Różowe i dżinsiki, sukieneczki, no landrynka na całego ;D
 
Nauczycie sie dziewczyny robic strony, ja tez dopiero zaczełam sprzedawac na allegro wczesniej tylko kupowałam. I wiecie co zaobserwowałam ze ludzie lubia licytowac jak cos jest od złotowki :D
 

dlatego ciesze sie ze nie mam dziewczynki.......kurcze wszystko rozowe....jak widze ten kolor to mnie mdli ;)
 
a tu co tak cicho? aż dziwnie ;D
zdjecie zrobione,ale nie umiem zrzucic-jak wroci mężulek to się pochwalę
a co mi doradzicie jeśli chodzi o butelki- to prawda,że do mleka i soku mają być rózne?
 
reklama
Ja mam różne a przede wszystkim różne smoczki, dosoczku z jedna i z 2 dziurkami a do mleka z 3 dziurkami. Ja preferuje avent i naprawde jestem bardzo zawowolona. A butelni mam do mleka o pojemności 250ml, a do napojów 120ml
 
Do góry