reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja tez mam z aventu,narazie daje mu herbatke w 125. Ale pomyslalm o innej jakbym miala dac mu sciagniete mleczko-czyli wieksza kupic :) w czwartek zrobie zakupy :)
 
reklama

Izabelka wcale nie musza byc rozne, ale zobaczysz ze to wygoda, po pierwsze dlatego ze do kaszki i mleka jest inny smoczek a do picia tez inny, poza tym butelka od mleka brzydko metnieje, to samo smoczek, wiec ze wzgledow estetycznych lepiej miec dwie butelki....poza tym skad wiesz czy niuniowi zachce sie jesc czy pic, a tak dajesz ta flaszke ktora jest w danej chwili potrzbena :)
 
Wieczor-dobry ale tu pusto i zamieszanie z allegro i z butlami hihi,a to fakt ja tez mam pare bytelek bo 2 do mleka o poj 250 i dwie do soczkow 120 a smoczki pokupywałam 3-przepływowe a z allegro to fakt umiem kupywac ale w zyciu nic nie sprzedałam poniewaz zeczy po małym oddaje kolezance co ma 5 dzieci :)i jakos tak stwierdziłam ze wole jej oddac tym bardziej ze jej sie przydadza
 

HEJ Brenda.....o jakim zamieszaniu z Allegro mowisz??? a co do butelek to ja juz daje butelke na dworze w domu pijemy z kubka z dziubkiem :)
masz kolezanke co ma 5 dzieci??? o rety, to faktyznie musi jej byc upironie ciezko
 
witam Shadtnio 5 ma a najgorsze jest to ze wychowuje ich sama bez tatusia i wogule ma zycie przechlapane ma małe mieszkanko itp a z allegro no ze dziewczyny stronki zakładaja kupuja chca sprzedawac hihi nie umiem zakładac stronki i moze dlatego nic nie sprzedaje
 

zastanawia mnie jedno....jak sobie takie kobiety radza....ja mam jednego synka, wiecej dzieci nie chce miec, synek jest nieproblemowy, grzeczny (wczesniej ciut dal do wiwatu) i golnie cacy ale nie wyobrazam sobie sie nim caly czas sama zajmowac....doszlo do tego ze jutro "wywalam" moich mezczyzn na dzialke a ja zostaje na 4 dni sama w dmku...bedzie laaabaaa
 
reklama
o musze tez sprobowac kubeczka z dziubkiem,moze tez zacznie z niej pic to dobry pomysł shady dzieki za podpowiedz kurcze tylko ze bede musiała sprzedac lezaczek bo kupiłam ale moj mały siedział w nim moze z pare razy i stoi wiec trza go opylic hhihi
 
Do góry