reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja też musze posprzedawać ciuszki. Mam tego mega ilości. Juz sprawdzałam na allegro że w zestawach tak wychodzi 10-12zł za sztukę( zależy od jakości i marki ubranek). Mam nadzieję, że sprzedam tak by kupić od kogoś taka pake na 90-100cm dla Karolki tak już na jeszień, bo na razie chodzi w 74-80.
A i foczke musze sprzedać-nieużywaną, jakos nie miałam do niej zaufania.


Wrócilysmy ze spacerku, pogoda taka sobie, ale szkoda siedzieć w domu, teraz zabieram się za obiadek, dziś risotto ;D ale mam ochotę!!!!!!!!
 
o faktycznie ja foke tez mam .U nas natomiast sprawdziła sie w 100% bardzo fajna sprawa ta foka kompielowa.teraz Jan jest zaduzy i woli chlapać sie bez ::) ...czasami brakuje mi reki
 
:) zaczynam kolekcjonować, mam 1 sztuke  ;D nigdy nie pzrywiązywałam wagi do taki pierdół, ale teraz to się zmieni :)
Monika a co to za foczka?
 

ja chcialam kupic taka foczke ale za cholere Alan sie w nia nie miescil, a mowia ze do 70 cm jest.....Alan mial 65 jak sie w nia nie miescil...teraz kapie sie w doroslej wannie i caly radosny bo latwiej wode rozchlapywac ;D ;D ;D
 
Hej!
Ja własnie wróciłam z poczty i wysłałam jedna pake z ubrankami. Ubranka chodza tak sobie, małe sprzedaja sie słabo ale zawsze. Mi sie udało sprzedac w wiekszych zestawach. Sprzedaje tez moje ciuchy. Zreszta zawsze lepiej sprzedac nizby miały lezec i zawadzac.
 

Kunda no wlasnie......lepiej sprzedac niz wyrzucic albo oddac za darmo komus a pozniej dostac w tylek za dobroc...na szczescie mnie to nie spotkalo, ale dobra bylam w innys sposob i mam juz tego dosyc.......jutro moj maz jedzie z mlodym na dzialke wiec ja w tym czasie zrobie przeglad szafy i posprzedaje na Allegro co sie da....cholera jasna tylko nie umiem tam wystawic towaru....brrrr za trudne dla mnie buuuuuuuuuu
 
reklama
Izabelka wklej zdjątko i sie pochwal ja też lubie takie bibelotki :)

Shady jak sie naucze wystawiać to Ci pomoge

eg16Dzieki nie wiedziałam
 
Do góry