reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A ja dzis mylałam ze mojego zamorduje po 5 rano jakis kolega do mojego dzwonił, obudził mnie i Macia bo mojego tel nie budza :( Juz mu zapowiedziałam zeby zakomunikował ze ma małe dziecko i o tak nieprzyzwoitych porach sie nie dzwoni

Macio lezy na brzuszku i trenuje zdejmowanie skarpetek. Jak on to robi ze skarpetki sa wszedzie tylko nie na stopach Maciusia :D

Pycha sto lat dla Majeczki, nie co dzień konczy sie poł roczku ;D ;D ;D
 
reklama
A mój robal od wczoraj uskutecznia strajk głodowy!! Nic nie je, trzyma w buzi jedzenie a potem nim pluje - od wczoraj nic nie zjadła. Dzis sniadanko wyrzuciłam do kosza, był ryk, nie chce przełykać tylko rosnie jej w buzi. Juz nie wiem jak mam ją karmić a przecież jest na antybiotykach więc musi mieć coś w tym upartym brzuchu!!!!!!!!!!! :mad:
 
Dzieki za wszystkie rady apropo Noe ..pójde z nim jeszcze do pedjatry...bo dzisiejsza noc tez była zielona ::) oczy mi sie zamykaja a rozbujnik zadowolony ::) :laugh: ja on to robi ze po takiej nocy jest wesołym młodym człowiekiem....

Jak pogoda u was bo u nas pochmórno ...mam nadzieje ze sie nie rozpada
Dzis robie czystki w ciuchach i sprzedam na alegro ,spróbuje tez ceramike wystawic..tylko nie wiem jak to sie robi ;D musze sie nauczyc...macie jakies podpowiedzi..wystawiałyscie cos na alegro ?
 
Kurcze dziewczyny właśnie Noe zrobił mega kupke ale nie pachniała tak jak zwykle kwaśnym mleczkiem , miała nieprzyjemny cięzki zapach :-[
Była koloru musztardy.....no i była konsystencji śmietany..to znaczy takie żadkie zawsze robi,tylko może ja oczymś nie wiem i żyje w nieswiadomości konsystencji kupki ::)
 
Ja sama w domu zostalam- wyslalam chlopakow na spacer

Powinnam sprzatac ale nie mam nastroju!!!

Buuuuuuuu kiedy pogoda sie poprawi i mi nastruj razem z nia???
 
Mija spoko wyluzuj z ta kupka .Jak zrobił taka gigant to znaczy że oczyścił sobie jelitka i jest gicio :) Jakby nierobił albo by była mega twarda to mozesz sie martwic .Co do allegro to qrcze bym ci to zrobiła ale tutaj niemam jak < jestem u tesciów i niezadługo moge siedziec na kompie męza brata bo on to zapalony informatyk i jak długo niesiedzi przed monitorem to umiera ::) > sprzedaz jest bardzo prosta .Wykonuj tylko to co jest napisane i juz .
 
aha .....i najlepiej ciuszki sprzedawaj w paczce czyli w zestawach < jest taki dział w ubrankach dzieciecych na dole > taniej zapłacisz za wystawienie aukcjii a i wiecej możesz dostac za taka mega pake :) > i jak robisz zdiecia to pamietaj ze możesz umiescic tylko 3 na aukcjii .Wiec podobieraj ciuszki tak fajnie w komplety i pstrykaj :)
 
Lady dieki ..ubranka Noe orobiłam w małe zestawiki no i opyle jakieś swoje stare nie noszone, najbardziej chce spróbować ceramike wystawić choć mi szkoda na alegro, może jueszcze z tą ceramiką napisze do wylęgarni ..zobaczymy
Czytałam że jest jakiś program do teorzenia fajniejszych stron niż są ogólnie dostepne...
Będe miała chwile wolnego dzisjaj to pokombinuje ;D
A tak wogóle sprzedaja się rzeczy ?
 
Mija i zmniejsz zdjęcia z przedmiotem do wystawienia tak żeby miało mniej niż 50kb bo inaczej naliczą Ci dodatkową opłatę.
Ja wyprzedaję głównie książki i płyty z ciuchami jeszcze nie próbowałam, a wartoby było bo w końcu leży tego mnóstwo po Adasiu.
 
reklama
hejka
my po spacerku- super  :D  :D nawet cieplo jest i sloneczko na chwilke wychodzi :) maly spi jeszcze w wozku :) bedzie zadowolony bo wyspany  ;D
dostalam super naszyjnik z kolczykami od meza z drewna :)
idę zaraz obiad robić :) dzisiaj serwuję "frykadelki po cygańsku" ciekawe czy wyjdą  ;D
pozdrowionka
 
Do góry