reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

oj shady ja tez mam jednego synusia i wiecej 0 no jej najstarszy to ma 9 wiec ta młodsza 2 zabiera na dwor a ona zostaje z tym 2 latkiem i maluszkiem
 
reklama

ale postararaj sie uczyc z kubka z dziubkiem ale nie niekapka.....bedzie sie zalewac na poczatku, u nas do tej pory picie konczy sie przebieraniem, ale w koncu sie nauczy :) nie wiem jak patrze na mojego synka to jakos mi flaszka przestaje do niego pasowac...w koncu kawal chlopa

a co do lezaczka......jaki masz? i nie sprawdzil sie??? bo u nas Alan spedzal w nim full czasu a od kiedy zaczal raczkowac to wiadomo, nie usiedzi na 5 minut, ale karmienie odbywa sie tylkow  tym lezaczku

rety ciezko takiej mamusi......dla mnie takie matki to powinny nobla dostac
 
jej jestem w swoim zywiole własnie pochłaniam czekolade kokosowa i zagryzam czipsami hihi,ale zestaw tylko coli brak
 
no sprobuje z niekapka,a lezaczek mam AKWARIUM z FISHER PRICE fakt woli zaczac juz pełazac choc mu to jeszcze nie wychodzi bo dupci sie nie chce podniesc zaciezka troszke
 

hihihi mnie najbardziej zadziwia ze jednego dnia ledwo ledwo przekrecal sie na brzuch, nie mowiac o popwrocie do pleckow a za pare dni tak sie zaczal przekrecac ze spadl mi z lozka.....jakis komandos mi rosnie czy co
 
mozliwe ze i moja gnidka zacznie juz za miesiac raczkowac:)bo juz nie moge sie doczekac ;D,tak samo jak czekam na zabki a tu niccccc
 
moj mały to lubi jak go trzymam pod paszki a on sobie podskakuje na nozkach :laugh:,tylko ze zadługo go nie trzymam bo nie mam siły bo klopsik wazy troszke ;D
 

dasz wiare ze moj Alan zaczal zabkowac  w wieku 2 miesiecy a do tej pory nic nie wyroslo....zeby az czuc pod palcem a tu dupa blada

ooo tak.....podskakiwanie uwielbia szczegolnie po jedzeniu, efekt chyba wiadomo jaki jest, to samo tyczy sie lezenia na brzuchu po jedzeniu...wszystko zarzygane ;D ;D ;D

 
reklama
tak znam te podskoki po jedzonku hihihi a najlepiej to jak beknie i prosto mi do buzi i sie cieszy :p no my na zabki czekamy 2 m-ce i tez bladaa a wazy 8.400 a długi 74 nosi ciuszki ;D
 
Do góry