reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja tez witam- ale u mnie gorzej z tym wyspaniem!
Wlasnie palaszuje sniadanko- a co potem jeszcze nie wiem

Mam nadzije ze dzis bedzie lepsza pogoda i sie dluzej pospaceruje.
 
reklama
witam no juz nadrobilam poniedzialek bo wcale wieczorkiem niezajzalam bo dopadla mnie choroba prawie zanikl mi glos i nic nie mowie bo to chyba krtan o losie cos strasznego
DZIEN DOBEREK KOLEZANKI
moja toska tez chora kaszle jak niewiem a tu dzwonie teraz do naszej przychodni i co zamknieta no szlak mnie trafi co oni mysla beda swietowac tydzien do ch....ry :-[
dziecko chore a tu wolne palanty se zrobily...
nic moze na pogotowie skoczymy ale nie lubie tak bo tam dziwni pedjatrzy sa no ja z nimi sie miemoge dogadac
narazie tyle zajrze potem
Mija trzymaj sie bedzie dobrze moze to faktycznie Noes przezywa twoje stresy :)
Kunda fajowo Macio wyglada w 2 suwaczku no i nareszcie humor lepszy bo pranko sie pierze co :p ::)
 
Kunda masz rację :)
Ja po śniadanku i teraz lecę po kawusię :)
Justuś współczucie z gardłem, moja kumpela ma często zapalenie krtani, gardła itp. choroba nauczycieli ;D
I wiesz też się wkurzyłam, bo doktora nie ma!!!!!!!!!!!!!! a chciałam iść na kontrol z małym i co ??? bzdura totalna
Myślicie że mogę z nim wyjść na dwór? Jest ładnie całkiem i mały chyba dobrze się czuje.
 
Izabelka jesli mały nie ma gorączki a jest na dworze ładnie nie ma wiatru swieci słonce to chyba mozesz wyjsc.

Ja chciałam wykorzystac ze mezus w domu i isc dzis do ginekologa ale oczywiscie go nie ma wiec ide za tydz. Podobno urzedy miały byc otwarte ale gdzie tam wszystko pozamykane
 
hej kobietki

mój mąż tez miał dzis byc w domu, ale niestety telefon i pomaszerował do pracy, niby tylko na godzinkę ale zobaczymy ::)

a my mamy stos garów w zlewie, pranie sie pierze, głowę musze umyć, a Maja jakaś marudna, ach i do tego zakupy porządne trzeba zrobić, bo pustki w lodówce i jeszcze znajomi wpadna o 16 ::)

super dzien sie zapowiada 8)
 
reklama

hej laseczki

Pycha wlasnie dlatego moj maz ma kategoryzny zakaz odbierania telefonow, zarowno komorki (ma wylaczona) ja i domowego......na szczescie mamy identyfikacje numeru wiec i tak i tak nieznanych numerow jak i niemile widzianych nie odbieramy.....
 
Do góry