reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Marta dzisiaj zdobię te ziemniaki co pisałaś wczoraj. Tylko czy muszą być skwarki?. A może masz jeszcze jakieś fajne proste przepisy aby urozmaicić te zwykłe prawie codziennie jedzone ziemniaki.?

pozdrawiam
poczytam Was troszkę:-)
To podsmaż sobie na oleju cebulki pokrojonej w kostkę:tak::-)

To dawaj włoski ja właśnie idę myc, bo mi Madzia zasnęła;-)
I moje,tylko szamponen do farbowanych;-):-D.
Byliśmy na mieście,kupiłam Olowi na tort petardę,świeczki do umieszczenia na wyścigówkach,małemu biszkopty bezglutenowe(jeszcze cieplutkie) i gigantyczne opakowanie chrup kukurydzianych.
Idę robić zapiekanki,Olo się turla zamiast spać a z autobusu ledwo co wysiadł i nogami przebierał:tak:.Mały bawi się walizeczką na kanapki.:-)
 
reklama
Aluśka mnie też ale ja musze mieć rozmiar 40/42...No i musi się mojemu M podobać...Maży mi się jeszcze garniturek,,Powiem,że na poprawiny żeby się zgodził;-);-)Dobrze,że zwrot podatku jest i "lewa" kasa mojego Pawła bo cieńko by było z tymi weselami....

Nam się szykuje wesele we wrześniu :tak: i mam nadzieję że do tego czasu zgubię zbędne kilogramy i nadmiar tłuszczyku :-p:-) Mojemu mężusiowi podoba się w to co się ubieram ( byle nie za krótko i nie za duży dekolt:-p) t więc sadzę że nie miała by nic przeciwko sukience która wybrałam :tak:

heja :-)
Ja dzisiaj będe zawalona robotą więc miłego dnia moje panie ;-) Boi mężuś do domku dzisiaj wraca po tygodniu nieopbecności ;-)
bodzinka szkoda ze potraiłaś scrapki :-( Musisz przetrzepać kompika ;-)
A Ja wam pokaże moje córcie na spacerku :-)
JPo_-_ds256.jpg

JPo_-_ds254.jpg

Oraz Ja z lewej ze szwagierką
100_4683.jpg

A To jest moja pierwsza malowanka - Moja Wikusia
Obrazek2-2.jpg

Świetne zdjęcia :-)Śliczna z Ciebie mamusia i córeczki też masz śliczności :-D
 
No i ja wróciłam i musiałam 3 stronki nadrobić:-D
Bodzienka powiedziała mi jaki to program do tych fotek jest i oto moje wysiłki:-) Nie umiem jeszcze zbyt wiele ale zawsze to już coś:-) To Wojtuś jakby ktoś nie wiedział:-)

Madźka Witam, czasem Cie widzę na październiku 2007:-)
Ide obiadek podgrzać bo głodna jestem:-)
 
Dzięki za kciuki już możecie puścić,bo wam się pewnie ręce spociły;-):-D:-D:-D. Natalka już jest w domu po konkursie. Nie udało jej się zdobyć nagradzanego miejsca,ale najważniejsze, że się tym nie załamała. :tak: NO a już po niedzieli idzie na jakiś konkurs śpiewu w języku angielskim:confused::baffled:
 
No i ja wróciłam i musiałam 3 stronki nadrobić:-D
Bodzienka powiedziała mi jaki to program do tych fotek jest i oto moje wysiłki:-) Nie umiem jeszcze zbyt wiele ale zawsze to już coś:-) To Wojtuś jakby ktoś nie wiedział:-)

Madźka Witam, czasem Cie widzę na październiku 2007:-)
Ide obiadek podgrzać bo głodna jestem:-)
No i super:-):-)A model jaki piękny:-D:-D Dziewczyny moje prace to tylko niewielki procent tego co mozna porobic ale mnie sie podobają:-)
 
Madźka Witam, czasem Cie widzę na październiku 2007:-)
A coś mi się kojarzy :-D:-D. Bo ja mama październikowa jestem:tak:, ale na tamten watek się dopchać to trzeba mieć cierpliwość i motorek w palcach:baffled:. U Was mi dobrze:tak: cieplutko, sympatycznie, domowo:-D
Małagosiunia - synek cukiereczek:-)

NO a już po niedzieli idzie na jakiś konkurs śpiewu w języku angielskim:confused::baffled:
Zdolne dziecię masz iwonka i wszechstronnie uzdolnione:-):tak::tak:
 
reklama
Do góry