reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej Bodzinka i Sikoreczka...widze ze okupujecie watek ;-) (Sikorki i Lolo z listopadowek 06 jak i my)
Witam pozostale maminki :-)
Ja za fryteczki dziekuje...probuje zrzucic brzuszek przed latem ;-) Od pn bede chodzc dwa a nie jak teraz jeden raz na aerobik :-)
Kuba zasnal wlasnie.
Witaj kochana na domowych:-D:-DMiło kolejna znajomą mamuśke widzieć:-DInna zagląda też do nas czasem ale ostatnio chyba czasu jej brak:tak::tak:
 
reklama
Sewa - dawno Cię nie widziałam, jakoś chyba się mijamy:tak:. Napisz co tam u Ciebie i Twojego smyka. Czy już wiesz kiedy wyjeżdżaczie? Niecierpliwie czekam na wieści:-):tak::tak::tak::tak:
 
Witam Kobitki:tak:
Ale wczoraj mieliśmy wieczór :szok: o 20.00 wykąpaliśmy małą potem amciu i zwykle usypia przy cysiu a tu :szok::szok: zamiast zasnąć zaczęła się śmiać :baffled: Wzięłam ją na ręce żeby ją ukołysać do snu a ta nic a ni myśli zamknąć oczka:sorry2: po godzinie stania ręce już mnie tak bolały że miałam już dosyć więc Przemek zajął moje miejsce i wziął Amandę a ta z uśmiechem na twarzy zaczęła do niego gadać po swojemu aż w końcu sam się z tego śmiał :sorry2:
Po 24.00 w końcu przymrużyła oczka i odłożyliśmy ją do łóżeczka i tak spała do 6.30 :tak: gdy znowu obudziła się na amciu i zabraliśmy ją do siebie:tak:
 
żeby nikogo nie pominąć;-)

Łooooooooo:szok::szok::-D:-D Ale masz córę Aluśka :-D:-D sam miód i mleko:tak::-)
aluśka jesteście obydwie ładne dziewczyny ale córcia ma fryzurkę nie do pobicia :-)
Aluśka śliczne babki z was:-)
Aluśka córcia słodzinka. Fryzurka nie do pobicia, po mamusi taka ładna:tak:
Śliczności...
.
Wszystkie zdjęcia super.:tak:
.
dokladnie,nic dodac nic ujac
Aluśka śliczna córcia. A ile ma włosów!:szok:
Obejrzałam wszystkie fotki - dzieciaki śliczne :)

A Amanda ma prześliczną czarną czuprynkę :) Mój synek też taką miał, a teraz ma włoski w kolorze ciemny blond :)


Dziękujemy Kochanym Mamciom za komplementy :-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):rolleyes:
 
Hej kobitki.... poniewaz cały dzień dzisija kombinowała jak skutecznie powklejać wam zdjęcia,a co chwile m wayrzucał mnie z kompa to dopeiro teraz docieram i mama nadzieje ze mi sie uda.....:zawstydzona/y:



spacerek nad rzeczką






dmuchanie świeczek na 2-gie urodzinki



zawsze musi zjeść coś w skelpie:sorry2:


z dziadkiem


trzy potworki ;-)


na samolocie dziadka


z mamusią - taką małą sesje sobie zrobiliśmy ;-)




Foteczki są super :tak:
 
Czarnulka super:tak::tak:JA nie umiem w te piękne ramki zdjęc powsadzać jak już je ściągne:-:)-(

Ja nawet nie mam okazji się nauczyć. Mam linuxa. Więszkość dodatkow do digital scrapów jest z rozszerzeniem .psp, a to obsługuje program Windowsowy :-(

Znowu jestem głodna:baffled::baffled:Ide robić frytki, kto chce?????

Ja właśnie przed chwilą usmażyłam sobie frytki :tak:
 
Dziękuję wszystkim za życzenia zdrówka dla synka! Mały ma gile po pas, i stan podgorączkowy, ale bawi się w miarę normalnie... Tylko smarki mu spać nie dają, więc za nami ciężka nocka i pewnie najbliższa też taka będzie :-(
Mam jednak nadzieję, że nic więcej się z tego nie wykluje.
 
Troszkę dałam radę ogarnąc:-) Umyłam włoski i zjadłyśmy obiadek. Bardzo jestem zadowolona, bo Madzia zjadła całą zupkę. Coś ostatnio słaby apetcik ma:sorry2: Zmykamy teraz po Adrianka. Na nóżkach:tak:
 
Witam popołudniowo. Znowu nawał od rana widzę ;-);-)
Ja dzisiaj coś w niedyspozycji jestem psychofizycznej - albo chandra albo przesilenie wiosenne:-:)-( niech mnie ktoś przytuli:frown::blink:.
Wróciliśmy z wojaży spacerowych, mały teraz rozmawia z kaczką w łóżeczku a ja mam chwilunię, żeby do Was zajrzeć i ponadrabiać 5 stron ploteczek :tak:.

A do tego jestem porządnie zaziębiona i nie ide na dzisiejsze spotkanie klasowe....Trudno się mówi i sprząta sie dalej....
Bodzinka - zdróweczka i może odpuść sobie to sprzątanie na rzecz wygrzania się porządnego czy coś:confused::confused:. Robota nie zając a jak zaniemożesz to kto z dzieciarnią będzie wojował?:tak:;-)

heja :-)
Ja dzisiaj będe zawalona robotą więc miłego dnia moje panie ;-) Boi mężuś do domku dzisiaj wraca po tygodniu nieopbecności ;-)
Miłego sprzątania i jeszcze milszego weekendu :-). Śliczne scrapki:tak:


Leika - niech Ci synu zdrowieje :happy2::-)
Marta - fajnie że z Olem już wszystko gra:tak::tak:
trzymam kciuki za moja Natalkę dziś jest na konkursie recytatorskim:tak:
Proszę proszę:-):-). Ślemy z Szymkiem wsparcie kciukowe dla Natalki:tak:
Sikoreczko - mam nadzieję że nas nie zarazi. Widze że się przejął i nie chce nawet Dawidka na ręce brać. Oczywiście ;-)rozumiecie od trzech dni jestem z dzieciakami i zajmuję się nimi 24/24. Nawet jak wraca z pracy to moj M teraz nie może zając się Dawidem bo go zarazi. Pewnie i z jednej strony ma rację ale ja wymiękam...
Zagnać męża do roboty, niech się wypoci jak trzeba to mu przejdzie jak ręką odjął :blink::blink::-D
Megusek - ja się witam bo jeszcze nie poznałam :-):tak:
Witam Kobitki:tak:
Ale wczoraj mieliśmy wieczór :szok: o 20.00 wykąpaliśmy małą potem amciu i zwykle usypia przy cysiu a tu :szok::szok: zamiast zasnąć zaczęła się śmiać :baffled: Wzięłam ją na ręce żeby ją ukołysać do snu a ta nic a ni myśli zamknąć oczka:sorry2: po godzinie stania ręce już mnie tak bolały że miałam już dosyć więc Przemek zajął moje miejsce i wziął Amandę a ta z uśmiechem na twarzy zaczęła do niego gadać po swojemu aż w końcu sam się z tego śmiał :sorry2:
Skąd ja znam takie akcje:confused::confused::-D:-D. Naszego Szymka też chęć przemożna monologu opanowuje w nocy najczęściej:-D

Małagosiunia i sikoreczka - dla Was też ściskaczki:-):-D

Dobra przebrnęłam:nerd:.
 
reklama
No i ściągnełma piekną rameczke, wkleiłam do niej fotke i tyle....Otwiera mi ją tylko w corelu, ani jej nigdzie wgrac ani skopiować żeby wam pokazać nie umiem:-:)-(No ale tak to ze mną już jest....Wszystko udaje mi się robić połowicznie, jakby druga połowa mózgu mi spała hihihihihi:-):-):-)
 
Do góry