reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

zapomniałam się Kobitki pochwalić że Amanda dzisiaj zaczęła przekręcać sie z plecków na brzuszek :-D:-D:-D:-D
Jak zobaczyłam ją na brzusiu myślałam że to jeden taki wyczyn więc ją położyłam z powrotem na plecki a ta znowu myk na brzusio i tak kilka razy :tak::tak::tak::tak: Mama jest z niej bardzo dumna:-):-):-):-):-)
 
reklama
zapomniałam się Kobitki pochwalić że Amanda dzisiaj zaczęła przekręcać sie z plecków na brzuszek :-D:-D:-D:-D
Jak zobaczyłam ją na brzusiu myślałam że to jeden taki wyczyn więc ją położyłam z powrotem na plecki a ta znowu myk na brzusio i tak kilka razy :tak::tak::tak::tak: Mama jest z niej bardzo dumna:-):-):-):-):-)

no brawooo:-):-):-D:-Dtylko dopilnuj żeby sie też nauczyła w drugą stronę bo będzie to co u nas - ryk żeby położyć na plecach jak się już Szymek zmęczy:rolleyes2::rolleyes2::-D
 
No nie mogę się doczytac, bo mi ciągle ktoś przeszkadza:wściekła/y::angry::wściekła/y: Chyba wystawię kartkę "Nie podchodzic bo ugrzie" :-p Mykam obiada grzac bo mój już pędzi:sorry2:
 
Hej Ja tak w przelocie ;-) Muszę jeszcze naczynka pozmywać i pranko wstawić itp ;-)


zapomniałam się Kobitki pochwalić że Amanda dzisiaj zaczęła przekręcać sie z plecków na brzuszek :-D:-D:-D:-D
Jak zobaczyłam ją na brzusiu myślałam że to jeden taki wyczyn więc ją położyłam z powrotem na plecki a ta znowu myk na brzusio i tak kilka razy :tak::tak::tak::tak: Mama jest z niej bardzo dumna:-):-):-):-):-)

Wielkie gratulacje ;-) Dzielnia niunia :-)

Bodzinka czy ci pomogłam odpowiedzią na emaila? Jak nie to wyślij mi ten plik
 
aluśka to teraz zobaczysz jak szybko będzie zdobywała nowe umiejętności.

Jaśminka zajada ze smakiem makaron z jogurtem i cukrem. Miło popatrzeć. Pierwszy posiłek od rana nie licząc połowy bułki z szynką na śniadanie.
Dawidek przed chwilka powiedział co o mnie myśli jak go zabrałam od stolika i pokazałam że "nu nu" zdejmować rzeczy ze stołu. Normalnie nerwa miał chłopak na mamusie:-). Teraz stoi przy pufie i ogląda Sezamki na mini mini. A było tak miło jak leżał sobie na kocyku i się nie wiercił......:-)
 
reklama
Do góry