reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Czarnulka super:tak::tak:JA nie umiem w te piękne ramki zdjęc powsadzać jak już je ściągne:-:)-(










Za to coraz fajniej mi wychodza takie rzeczowniki:-)
 
reklama
cześć dziewczyny:-)
Obejrzałam zdjęcia - bardzo ładne i osoby na nich i zdobienia:-).
U mnie dzisiaj tylko 4 stopnie i kropi deszczyk.
Moje dzieciaczki zdrowe ale mój M katar bardzo duży dostał i męczy się już trzeci dzień. Mam obawy o Dawidka żeby zaraz nie złapał tego kataru.
Jaśminka rysuje a Dawidek wspina się przy moich kolanach.
Marta dzisiaj zdobię te ziemniaki co pisałaś wczoraj. Tylko czy muszą być skwarki?. A może masz jeszcze jakieś fajne proste przepisy aby urozmaicić te zwykłe prawie codziennie jedzone ziemniaki.?

pozdrawiam
poczytam Was troszkę:-)
 
reklama
Dobry! U nas pogoda nawet, słońca brak ale jest około 7 stopni i nie ma wiatru:-) Pospacerkowałyśmy z małą, troszkę na nogach pośmigała (trasę która mi zajmuje 10 minut szłyśmy przez 45 minut:szok:0 Uciekała przed wszystkimi ludżmi, jak tylko się ktoś zatrzymał i zagadał to Madzia za moje nogi i oczy zamykała:cool2: Boi się ludzi. No a teraz zrobiła conffeti z e starej gazety, zdjęła skarpety i schowała je do szufladki:sorry2: Zadziwiła mnie, bo bawiła się zabawkami wchodzę do pokoju a wszystkie zabawki pozbierane i pochowane do szafek:szok: Posprzątała po sobie:-D Teraz kawusiam, obiadzik zrobię i po Adrianka. Aha byłam na targu, bo chciałam Adusiowi czapkę kupic. Pytam się go jaka ta czapka ma byc, a on na to że czarna z potworami:eek: Nie było nic takiego, chyba jutro podejdziemy żeby sobie wybrał sam:wink:
 
Do góry