reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Już chyba sie przyzwyczaiłyście że ja pierwsza z rana:-).

Kup bitą śmietanę dr.Oetkera i tam z tyłu jest super przepis:tak:,tylko ja daje więcej masla,bo wtedy są smaczniejsze;-):-).
Julek przespał ładnie całą noc ,za to Olek ok 20-tej zaczął wymiotować tak przez noc to 6 razy.Mamy 3 numerek do doktorki,ale ona jest dziś od 13-tej:wściekła/y:.Nawet herbatę zwymiotował :-(.

Biedactwo :-( mam nadzieję że już się lepiej czuję :tak:
Szybkiego powrotu do zdrówka Oleczku :tak:

Bodzinka zdróweczka życzę :tak:

Asiulinka dzięki :tak:
 
reklama
Witam :)
Oliwka wczoraj dostała gorączki, prawie 40 stopni, nie wiem skąd się wzięła, no ale dzisiaj już szaleje po swojemu więc nie jest źle ;-)
Ja jutro znowu do szkoły, nie chce mi sie ale muszę.
Poza tym łapię jakieś dziwne doły...
Może później coś więcej popiszę, tymczasem wkleję kilka fotek:
 
Witam :)
Oliwka wczoraj dostała gorączki, prawie 40 stopni, nie wiem skąd się wzięła, no ale dzisiaj już szaleje po swojemu więc nie jest źle ;-)
Ja jutro znowu do szkoły, nie chce mi sie ale muszę.
Poza tym łapię jakieś dziwne doły...
Może później coś więcej popiszę, tymczasem wkleję kilka fotek:
Superowe:-):-):-) Dołki łapiesz bo pogoda do kitu..Ani to wiosna, ani zima...
 
Witam

U mnie dziś w miarę ok, pogoda nawet niezła, byliśmy na spacerku godzinkę i całą godzinę Igorek był na nóżkach:tak: do domu nie chciał wracać ale przekupiłam go czekoladą....:zawstydzona/y:;-) Teraz smacznie śpi a ja troszkę na kompiku buszuję.

Witam nową mamę


Zdjęcia bardzo ładne....
 
Justka77 witaj.:-)

Inna Zdjęcia śliczne.:tak: Duuuużo zdrówka dla Oliwki.

My zaraz zjemy obiadek i na króciutki spacerek się wybieramy.
 
reklama
Do góry