reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hmmm napisałam wcześniej że mielone będą na obiad.... tak, ale jak się rozmrożą, znowu zapomniałam że mam mięso zamrożone:wściekła/y:. Kurze wytarłam trochę ale odeszła mi chęć jak wycierałam listwy przypodłogowe... kilka warstw farby nałożone nie były czyszczone przed malowaniem bo jest pełno farfocli polalowanych, ehhhh.
O słyszę że sąsiadka odkurza...:tak:, jak dzieciaki wstaną to i ja "polatam na odkurzaczu".
 
reklama
Witam :)
Oliwka wczoraj dostała gorączki, prawie 40 stopni, nie wiem skąd się wzięła, no ale dzisiaj już szaleje po swojemu więc nie jest źle ;-)
Ja jutro znowu do szkoły, nie chce mi sie ale muszę.
Poza tym łapię jakieś dziwne doły...
Może później coś więcej popiszę, tymczasem wkleję kilka fotek:

Foteczki są super :-D

To ja też się pochwale moją małą pyzą :-D:-)
rozczochrana śmiechotka
schowek15aqp5.jpg

nie ma jak u mamy :-D
schowek000aeq4.jpg


zabawa grzechotką :tak:
img7327ajf3.jpg

eskimosik :-p
img7077ara5.jpg


 
aluśka jesteście obydwie ładne dziewczyny ale córcia ma fryzurkę nie do pobicia :-)
madźka - wciąga to forum bardzo, popieram w\100%.
małgosiunia - pytanie trochę intymne: czy twój mąż często ma kiepski dzień w pracy?;-):-D:-D:-D, tak tak ehhh ci nasi mężczyźni....:-)

Dzieciaki jeszcze śpią, jejku jaka cisza w domu... aż miło:-)
słówka angielskie sobie powtarzam
 
Dzieciaki jeszcze śpią, jejku jaka cisza w domu... aż miło:-)

Matki Polki, jak wy to robicie, że te wasze dzieci w dzień śpią???:szok::szok: Bo mój smyk preferuje za dnia drzemeczki 10 minutowe i tak do 21:rolleyes::rolleyes:. Ale w nocy nie mogę narzekać. Dzisiaj spał od 2.00 do 8.00 bez przerwy. A jak się obudził i mnie zobaczył to miał minkę jak ten maluch z awatarka Bodzinki - Matka pewnie mu jak jedna wielka pierś wyglądała :-D:-D
 
Jasmina111 mój mąz nigdy nie ma ciężiego dnia w pracy:-Dhihihi Tp ja zwsze chcę go pocieszać i pocieszać... Bo bardzo to lubię:-)
Aluśka śliczne babki z was:-)
Madźka poprostu kłade do łóżeczka i zasypia hahaha:-)
Zjadłam dwie miski zupy i pękam...
 
reklama
Madźka - ja mojego najczęściej przy piersi usypiam a potem przekładam do wózka. Tak robię w dzień. Ale to że dzisiaj tak ładnie śpi to tylko dlatego że to pierwsza drzemka od rana. Czasami jak wyczaję że to właśnie ta pora to uda mi się go uśpić w wózku. Kiedyś spał na spacerach teraz nie lubi spacerów i się wścieka:-(.
O coś się rusza w wózku ....
 
Do góry