reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

sikoreczka,fotki prześliczne.
Bodzia,narobiłaś mi smaka na pomidorówkę,nastawiłam ale nie mam koncentratu ani marchewki w domu,więc na razie kości z ryżem gotuję:tak:.Po wizycie u lekarza skoczę na ryneczek po zakupy.
 
reklama
A to dla Was Kofane na osłodę - wczorajszy dzień.Mój mały pomocnik i prawie raczkująca jaszczureczka:tak::-D.Zobacz załącznik 68808

Zobacz załącznik 68809 Zobacz załącznik 68810 i Olgierd w piżamce:-).
Super:-):-)

Wrzucę wam jeszcze fotki z ostatniego spacerku i mykam;-)

9778f4dd68860167.jpg

Adrianek wspinaczkowy. Uwielbia ostatnio drabinki:-D
7f6a22285f41f58b.jpg

moje kochane Beboczki:-)
230aa84914715636.jpg

Madzia zamyślona:blink:
Jak zwykle bomba:-):-)
Ja kupiłam grypovite, bo z samych ziół,,herbatka, miodek, na noc Maść rozgrzewająca i może dam rade.
Sikoreczka a Ty co brałaś?????
 
Ja tylko na chwile wskoczyłam. Dopijam kawkę i czytam BB. Grześ pospał pół godzinki:dry: (nawet nie zdążyłam nic porobić). Teraz zaniosłam go do pokoju Maćka, niech się razem pobawią, a ja mam chwilkę.:-p

P.s. Pozdrowienia od Aniab:tak::-)
Dzięki i pozdrów ją też.:tak:

Marta Dzieciaczki słodziaki.:-)

Sikoreczka zdjęcia piękne.:tak:

I już lecę, bo Grzesio coś marudzi.:baffled: Ech, ciężkie jest życie mamuśki.;-):-p
 
Cześć dziewczyny
Ja tak tylko na chwilkę przywitać się z Wami i z nowymi mamusiami na naszym wątku. Dzieńdoberek dzieńdoberek :-).
Gratuluję ZALICZEŃ!!!!!!!!! Duże brawa dziewczyny.
Dzieciaczki śliczne.
A Bodzia to oczywiście puściła wodze fantazji i zrobiła prześliczne i pomysłowe zdjątka swoje i swojego smyka. Brawo Brawo.:-):tak:

Jakoś czasu nie mam ostatnimi dniami. Jaśminkę mi uczulenie oblazło i teraz już nie wiem od czego. Podejrzenia skałaniam ku czekoladzie bo ostatnio jej nie kontrolowałam ale i woda tutejsza daje się nam we znaki.
Dawid wczoraj stłukł sobie nosek na drzwiach!!!!!!!:-(. Chłopak ciągle szaleja i ciagle wspina się na nóżki.

Dzisiaj na obiad mielone robię, wczoraj odgrzałam lazanie mniam pychota.
Pozdrawiam dziewczyny, trzymajcie się cieplutko.
Może jeszcze wpadnę dzisiaj, znaczy się zajrzę:tak::-D
 
Witam serdecznie wszystkie "siedzące" w domu mamy na etacie przez 24 h.
Ja siedzę w domku od czerwca, a dokładnie od lutego bo praktycznie całą ciążę byłam na zwolnieniu.
Czasem, dokucza mi samotność, mąż w pracy, ja tylko z córcią, przeprowadziliśmy się za miasto i tylko z sąsiadką od czasu do czasu pogadać można, a i tak króciutką chwilę, bo Ona zalatana, chwilę w miejscu nie posiedzi, to chyba ADHD :-)
Cieszę się że są jeszcze mamy, które chciały zostać w domu z dziećmi, a nie robić karierę.
 
Jasmina cześc kochana:-):-)Dzięki za komplementa:-DDodajecie mi skrzydełek do dalszego ozdabiania foteczek:-DUcałuj Dwidkowy nosek biedny.
Justka witaj wśród mam domowych:-):-)
Ostrzegam tu się dużo dzieje:-D:-D
 
reklama
Do góry