reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no dziewczyny ja tez nie wiem!!!!!!!! mnie tez go szkoda a nawet pani co mu zastrzyki przychodzi robic!!!!! nie wiem skad nie wiem co ale sie cholerstwo przyczepilo ale jak tylko dorwe robala to............. >:D >:D >:D
teraz slodko spi ale pewnie zaraz wstanie!
znowu sami jestesmy caly dzionek tatus wstal o 10 i znowu poszedl do pracy!!!!!! wroci wieczoram biedactwo!!!!!
 
reklama
Mija ja mam extra prosty przepisik na wiosenny obiadek <wymyslony przezemnie i męza :p >



Obiadek pt.Wiosna

młode ziemniaczki
duzo rzodkiewki pokrojonej w paseczki
duzo koperku
smietana
pieprz
sól



władowac wszytko na talerz i smacznego !!
;D
 
no serio on musi miec miecho!!!!! nie jest jaroszem! kiedys dalam mu caly talez gestego ze lyzka stawala krupniku! z chlebem! a on jak skonczyl zapytal -co bedzie na obiad?-
 
no nie nadrobię was :( ale cos przeczytałam o ubieraniu u nas to można spotkac dzieci ubrane o tak :
kombinezon zimowy, gruby koc i ta taka "przykrywka" z wózka (ja chodze w podkoszulku i cienkim polarku) Majka na spacerach to normalnie wygląda jak jakaś nienormalna bo ani kombinezonu, ani koca ;D ale ci ludzie to mają nasrane do głowy!!!!

 

Mordziulka....dobre.... ;D ;D ;D ;D moj tez potrafi zezrec doslownie bo nie zjesc...miche spagetti po czym stwierdzic ze jest glodny
na szczescie on lubi gotowac wiec sobie pichci.....ja nie stoje przy garach

Gaga dokladnie.....mnie az sie slabo robi jaki parnik musza miec te beidne dzieci w pampersach....a pozniej sie dziwia ze dupiny odparzone
 
Dużo zdrówka dla Hubcia :) niech to coś się od niego odczepi!!!
A jak ubieracie dzieci? Bo ja to chyba ta "wyrodna matka"
Tzn. ma kombinezon ale cienki ale 2 czapeczki jedna wełniana ::) i kocyk uff pewnie mu zagorąco było dlatego wrzeszczał na dworze i skończyłam spacerek zanim zaczęłam 8)
 
reklama
Trzeba sprawdzić karczek czy nie spocony.Ja wychodze z założenia ze dziecko predzej rozchoruje się od przegrzania niż z wyziebienia,
Izabelka faktycznie myślę że było mu gorąco
 
Do góry