reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć dziewojki
Moja Emi jeszcze troszkę chora ale już nie wytrzymałam i poszłysmy na 10 minutowy spacer ;D
Trusia a o co ci chodzi o suwaczek czy zdjecie?
 
reklama

alohaaaaa.....wrocilismy ze spacerku oboje nieziemsko spoceni...25 stopni bylo a my jak na sybir....ehhh....ale dziecie szczesliwe i mamusia tez ;)
 
Racja niezła dzisjaj pogoda :)
nareszcie ciepło :) :) :) :) :)

Ale z przerażeniem zobaczyłam jak niektóre mamy mimo ciepła zawijają w koce swoje maluchy , w niektórych wózkach nie widać dzieci ::)
Coś niesamowitego ..same rozebrane a dziecko w kombinezonie zimowym,grubej czapie i wielkim kocu,zawiniente jak naleśnik :-[ biedactwa
Nie wiem może przesadzam Noe dzisjaj był rozgogolony i mił ciepłe rączki i ciałko nawet się zastanawiałam czy mu nie za ciepło
 
No i jak doradzicie coś na obiadek ?
bo zupełnie nie wiem co mam zrobić ... już konczą mi się pomysły :mad:
A chciała bym coś nowego wiosennego
 
pomysłów na obiadek nie mam. po prostu nie chce mi sie myslec ;D

też bym chciała zeby maciowi wyszły już ząbki bo slini sie niemiłosiernie ale chyba jeszcze poczekam :D

DZISIAJ FAJNA POGODA TEZ BYLISMY NA DŁUGIM SPACERKU A POTEM MACIO JESZCZE SPAŁ W WÓZECZKU NA DWORZE

cos mi klawiatura strajkuje raz pisze duzymi raz małymi ??? no trudno wazne ze pisze ;D
 

Mija dokaldnie.....na mnie z kolei patrza sie jak na wyrodna matke...dziecko prawie gole, z golymi nogami bo jak zwykle skarpety zgubil.....ciekawe jak te mamuski beda dzieci latem ubierac...w kozuch???
 
shady u nas tez sliczna pogoda ale hubert chory ma zmiany w oskrzelach i zastrzyki 2x dziennie wiec nie moglam, ale jutro ide na kontrol i mam nadzieje ze nie kaze nam wiecej kisic sie w domu!!!!!!!!!
 
E tam mi to nie dosyć że nie chce się wymyślać to i gotować też :p
Najchętniej bym wsiadła na rower i pośmigała nad wisła...ale jeszcze dużo czasu minie jak będziemy z Noe śmigać rowerem..
Potem kupie przyczepke i na wyprawy ;D

Ide zrobić warzywka z pestkami i makaronem....ale nuda znowu ::)

Wpadne po jodze ...wyśle Przemka na piwko z kumplem, Noe zaśnie i poklikam ;D

AHHHH cóż za pogoda wyskocze na jeszcze jeden spacer z Nonkiem, jak już chłopak ma spać to niech przynajmniej na świeżym powietrzu :)

shady dokładnie :D
mordziulka kurcze ile sie ten Hubcio nacierpi, co za cholera sie znowu przyczepiła :-[
 
reklama

Mordziulka biedactwo ten Twoj Hubcio.....a niech to....znowu biedaczek chory....ja nie wiem co sie dizeje ze te dzieci tak choruja
 
Do góry