reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Oj widać że świeta normalnie o tej porze juź było konkretnie naklikane :)
Mi to sie dzisja konkretnie oczka zamykaja więc zaraz zafunduje sobie prawdziwą kawke rozpuszczalną ;D
Raz na jakiś czas jedna nie zaszkodzi ... no nie ???

malutka to wklejaj nową fryzurke !!!

A ja musze sie wam pozalić :( mój chłop cały czas mąci, już jestem zmęczona .
SAm nabroił okłamał mnie ,namącił a teraz żeby się nie przyznać odwraca kota ogonem i wymyśla powody żeby wine zwalić na mnie. Już się wczoraj popłakałam przez niego, kiedy On dorośnie ? :(
Niedawno sama pisałam że trzeba ich olewac ale czasami się nie da,dlaczego Ci skubańcy taką przykrośc potrafią sprawić???

Dobra koniec żalenia .... ide po kawke,może mi humorek poprawi ;)

 
Witam w sobote wielkanocna!

No nadrobiłam czytanie, dziewczyny serca nie macie jeden dzień nie zagladałam a tu tyle stron dp przeczytania :D ale udałao sie! Wczoraj piekłam i piekłam i juz sie na ciasta patrzec nie moge a dzisiaj gotuje.

Ja tez prosze o dopisanie
Maciuś Stanisław syn kundy
ur 4 listopada 2005 o 18.40
36 tydz ciazy cc
waga 2550g i wzrost 52 cm

Ja tez chciałam sobie włosy zafarbowac ale nigdzie nie znalazłam odpowiadajacego mi kolorku ;)
 
hej ślicznotki  ;D

Ja już koszyczek przygotowałam pawie, jeszcze jajka muszą ostygnąć i będzie można isc święcic. Idziemy z małym we trójkę i jutro rano też we trójeczkę śniadanko jemy. Jak rodzinka to rodzinka,a co  ;) ;D Póżniej wyruszamy w gości i w poniedziałek również.

Nałożyłam sobie samoopalacz na ciało i niestety , ale jednak lekko capi  ::)

Mija pewnie , ze jedna kaweczka sporadycznie nie zaszkodzi. Baa nawet lampka wina czy troszkę piwa. Więc spokojnie z czystym sumieniem możesz sobie strzelić  ;) Ja chyba też sobei zrobię bo jestem lekko śnięta
 
 
  Z Okazji Swiat Wielkiej Nocy zycze Wam kochane i maluszkom :

Usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku..
Przajaciol wielu, duzo w portfelu,
Dyngusa mokrego i czasu radosnego....  ;D
 


:-* :-* :-* :-* :-*
 
czesc babeczki :)

my juz poswieceniu, Kuba spi a ja nadrabiam bb :)

jeszcze mnie czeka troszke roboty,..............ale dam rade i wieczorkiem powinno byc juz wszystko zrobione!!!!!!


wszystkim dziekuje za zyczonka!!!!!

aha i prosze o dopisanie do listy:
Jakub syn Joaski
ur. 23 lipca 2005 o 4:15
44 t.c, porod silami natury
waga: 3190 53 cm!


Malgosia
ja kupilam sobie spary saooalajacy w aerozolu Nivea Sun, polecam fadnie wyglada i super pachnie!!!!!!
o ten http://moda.com.pl/uroda/~strony/skin_line.phtml?strona=nivea/nivea_samoopalacze.i
 
maja549nk.jpg

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego,
a przy tym wszystkim stołu bogatego,
mokrego dyngusa, smacznego jajka
i niech te święta będą jak bajka
.​
 
reklama
Witajcie!
Jakos do tej pory czasu nie mialam zeby pisac a teraz jasko usnal wic jestem

Jajkom tyz juz poswiecone, bylam na cmentarzu no i u mamay po walowke na swieta.

My nie jemy sniadania sami i dziemy do moich rodzicow, na obiad do tesciow

Myslalam ze spacer tez zaliczymy ale chiba Jasko nie da rady- za bardzo kszle.

powiem wam w sektecie ze moj mezulek wzial sie za ciasteczka kruche-hihihi
 
Do góry