reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

WITAM WIECZORKIEM
Poszłam sobie dziś na siłownie i zaras lepiej sie czuję ;D
Mija dzięki za wszystkie rady,w sumie pierwszy raz sie tu spotkałam że ktoś ćwiczy jogę ,z kim mogę wymienić na ten temat zdanie ;D MIJApiękne masz widoki,dziadek też niczego sobie ;) ;)
Justus ja myślę właśnie jak ten psycholog dziwne by było jak byśmy się od czasu do czasu nie pokócili przecież każdy ma swoje zdanie i z innego domu pochodzi,inaczej jest wychowany,a jak fajnie jest się godzić  ;D o ile te kótnie nie zdarzają się za często ::)
 
reklama
no i kupilismy taki wózek
bild07408fd.jpg


Mija ale ci zazdrosze tego lasu ciszy i takiego klimatu, :) :) :)

u nas swięta w bloku na 3 piętrze na 52 m2 i 12 osób :(
 
Witam z wieczorka.
Dziś byłyśmy na szczepieniu, ale mała krzyczała. Teraz jest ok i smacznie śpi, nawet przepuchlinki już nie ma jak ja sie cieszę, bo jak pomyślę że mieli by ją kroić to ciarki mi przechodzą.

RedMayka powiedz mi ile Twój GROSZEK ważył jak sie urodził. Moja Ala waży 5,5 kg ale urodziła się 2,95 kg. Także jestem strasznie ciekawa ile ważył.
 
Pycha wózek jest super. Ja też święta w domu podobny metraż 55,5 i 14 osób + 3 małych dzieci, ale będzie się działo. Boję sie jak to wszystko wyjdzie i jak Ala będzie się zachowywać w kościele. Jutro trzeba ostro wziąć się do sprzątania bo w piętek i sobotę gotowanie. Już bym chciała żeby było po wszystkim.
 
Witajcie z wieczorka!
Pycha a czy ten wozeczek to lekki jest?

Wreszcie sie spotkalam z pania i ustalilam menu na chrzciny - naprawde sie ciesze ze robie w tej kanjpce Tyle mnie roboty ominie.I czysto w domku bedzie- poprostu luksus!!

Jasiowi dzis wszystki kupilam do chrztu- nowe rajstopki, body no i zakupki w weritacie porobilam- nawet nie wiedzilam ze to wszystko takie drogie jest??!!

Ale juz mam z glowy!!

ps hop hop jest tam kto jeszcze??
 
weritas to moja droga taki sklep z dewocjonaliami- obazki swiete, ksiazeczki ksiazki swiete, rozance chusteczki do chrztu- wiesz juz co to jest??
to jak taki sklep sie nazywa w wawie?
 
reklama
no tak chrzciny w knajpce fajna rzecz ale kosztowna nie stać nas na to ;(( zazdroszczę Ci troszkę

Może któraś z Was zna dobry przepis na babę drożdżową??????
 
Do góry