reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
witam kolezanki111
     WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA MAJUTKA OD COOCII JEJ BERBECIOW


redmayka no przylaczam sie ze stryj ma sie za jakiegos " wodza"sory ale w d...e z taka pomoca zeby mi ktos dyktowal to tak a to tak dzieki w ciasnym ale wlasnym
shady no fakt ze u ciebie ciagle nerwy-a przeciez tak cudnie jes z bobasem na spaceku -pomysl o ty i wiecej opanowania dziecko to niejest rzecz ze jak chcesz miec wolne to na pulke! to jest ,bedzie  i musi bus ciagle w twojej glowie .dlamnie przynajmniej to dzieci sa na 1 miejscu a potem moz i dopiera ja
a co do naszych polowek to chyba wszedzie tak jest wyczodzi 8 rano wraca 20-21 wieczor tylko sob-nied czasem wolne(moj maz ma taka prace -wykonczenia remonty elek,hydra,itp)
 
no właśnie to ja to wszystko zaczęłam, a teraz jak was czytam to mnie wyrzuty sumienia wzięły, bo mój wraca tak 16-17, je i zajmuje sie Majką, łącznie z kapaniem, wiec nie powinnam narzekać i wiecie co dzieki wam powiem mu, ze może jutro i w piatek iść do pracy, a ja dam sobie radę , jutro mam fryzjera, to w tym czasie moja mam pospaceruje z małą, gorzej w piatek bo trzeba z rana iść na zakupy do mięsnego, ale może tate wyslę,
 
A tak to prawda ze ciagle sie na cos narzeka ale dziewczyny macie racje ze kocha sie ich bez wzglednie no bo przeciez gdyby nie oni to by niebylo tych pieknych i kochanych naszych POCIECH nie :D :laugh: :D :laugh:
 
shadyJeszcze nie sprawdziłam enbasenów bo nie udało mi sie jeszcze chłopów wysłać ale po świętach ich pogonie ;D
Naprawde tak drogo ???

Lady-bird co z włosami pofarbowane ? A co do chłopów ;) to niestety tak jest choć czasami mam ochote przez okno go wyrzucić ,zamknąc i zapomnieć ale jak już ochłone to nawet obiad mu zrobie lub ciasto upieke :laugh:
Podejrzewam że my też im czasami na nerwy nieżle działamy ;D >:D ja naprzykład jestem mistrzynią skwaszonej miny,nie odzywania się jak coś nie gra a jak się już nazbiera strzelania mega foch i wyrzutów 8) ... tez potrafie dać w kość ;D
Ale jak by cały czas było cukierkowo to by było nudno i zupełnie byśmy tego nie dostrzegały bo by nie było porównania ;) :)

No i podobno dwujka ludzi która sie kocha musi się czasami poawanturować ,to znaczy że w ich związku istnieja jakieś emocje, a nie obojętność


Ale słonko świeci ;D podobno w święta ma być 20 stopni :) cudownie by było



 
MIJA no pocieszylas mnie z ta temp. swiateczna tylko czy ona bedzie na dworze?? bo jakos im sie ostatnio niesprawdz
wiecie kiedys slyszalam wypowiedz pewnego psychologa ze jezeli malzonkowie sie kluca to swiadczy to o ty ze sie mocno kochaja i beda dlugo zyc :D :D :D
ciekawe czy tak jest jak myslicie no ja chyba sie pod tym podpisze a wy??



no ja uciekam konczy reszte potem jeszcze w miasto i musze jeszcze leciec na cmentarzu zrobic swiatecznie pa do popoludnia
MILEGO CIEPLEGO I WESOLEGO DNIA ZYCZE WAM I BRZDACA
 
Więc apel
Bądzmy dobre dla naszych panów to tez luidzie ;D :laugh:
To tak na wiosne potem można znowu pogonić ;) ;D

justus ja się w pełni zgadzam


Ide po kawe ...3 już...ale co tam inki nigdy nie za dużo ..
 
Ja tylko wyskoczyłam na chwilke a tu juz strona zapisana ;D

Fakt kochamy naszych panów przedewsytkim za to ze z nami wytrzymuja ;D
 
reklama
hejka!
my po spacerku :) piekna pogoda,ale synus sie obudzil i na syrenie wracalismy ;D
justus oj to my sie z mezem kochamy!!!!!!!
Co do zawodow to i ja i mąż nauczyciele,więc nie mogę narzekać na brak czasau w domku, ale zawsze sobie coś wymyśli hihi to mechanik, to po olej itd itp dzisiaj ma ostatni dzień pracy i jutro razem sprzątamy 8) aha a dzisiaj wymyslil "święcenie jajek" z kumplami z pracy ::) hehe zobaczymy co wymyslil dla mnie,powiedzialalm ze nie ma mowy jesli ja tez z tego nie bede miala!!! i to nie ma byc kwiatek ;)
buziaczki
 
Do góry