reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moj Kuba jeszcze sypia:-p, ale to nie ma co porownywac bo on jest jeszcze maly;-). No a ja juz obiad zjadlam teraz robie sobie kawke i troche odpoczne bo Kubus usnal a Natalka jutro idzie do LOP-u wiec nie musi dzis lekcji odrabiac:cool2:
 
reklama
A jednak Was przeczytałam:-D:-D
Moja Majka śpi w dzień tak ok.1-2 godzinki, zasypia przeważnie między 12 a 13:tak::tak::tak:
sikoreczka współczuję choroby i życzę szybkiego powrotu do zdrowia:-):-)
Mi też nie chce się dzisiaj gotować, ale jednak muszę, mam w lodówce brokuła i jak go dzisiaj nie zrobię to zwiędnie kochaniutki więc my z Mają będziemy go jadły w bułce, a mężowi wymyśliłam ziemniaczki z kotletem (wyjętym z zamrażalnika:-):-):-)) i surówką
 
Ja juz po obiedzie, Macius konczy, a Grzes spi. Przez ta chorobe wiecej spi (wczesniej pospal 2 godziny:szok:-nieraz przez caly dzien w sumie tyle nie spi), ale nie narzekam, przedtem spokojnie ugotowalam obiad, a teraz zjadlam i mam czas odpoczac.:tak:
Vici doczytalam ze twoj Victor przestal ci spac popoludniu:shocked2: a jest chyba troszek mlodszy od Igora, ja zaczynam miec tez ten problem:confused2: maly warjujue jak oszalaly i nie chce spac, wlasnie skonczylam go meczyc ze spaniem bo i tak dzisiaj z tego nic nie bedzie:confused2::eek: Tylko zastanawiam sie tak.....wydaje mi sie ze jets jeszcze troche za maly zeby nie sypiac popoludniu:confused::confused: co wy o tym myslicie? Spia wasze dzieciaczki popoludniu jeszcze?
Moj Maciek juz od mniej wiecej roku nie sypia w dzien. Usypianie go kosztowalo mnie i jego sporo nerwow, a efektow nie bylo,wiec sobie odpuscilam. Czesem Mackowi zdazy sie zasnac w dzien, ale to rzadkosc (i zwykle zasypia kolo 15:baffled:).
No to ide przebrac posciel u nas w sypialni, a potem moze tak dla odmiany odpoczne (jesli Grzes dalej bedzie spal).:-)
 
Ja tez po obiadku.Bylismy w sklepie i tez zmarzlismy jak wracalismy bo takie wiatrzysko nie przyjemne bylo....Vanesska jeszcze zaczela wariacje w wozku w koncu wrocilismy na piechote i dlugo to trwalo........Moja od jakis tydzien temu ostatnio spala w dzien.Ale ledwo juz siedzi kolo 17:00 i czesto musze jak szybko czyms zabawic zeby tylko nie zasnela a jak ja chce zeby sie polozyla kolo 13:00 to ona nie chce.....No ale o 20:00 to juz dziecka nie ma a nawet wczesniej czasami o 19:00.
 
Ciekawe co z ta matka sie stalo tych dzieci co z okna wypadly......mowili teraz ze nadal jej nie ma....czuje ze cos sie stalo z nia...
 
to widze ze tak mniej wiecej wasze maluchy tez przestaly spac w tym wieku co Igor.
Ciekawe o ktorej moje dziecie dzisiaj pojdzie spac po tych calodniowych harcach:confused:

Iwonka jak to byla jakas "normalna" kobieta to mogla naprawde zrobic sobie cos strasznego.....
 
Witam, witam i o droge pytam...
No ja się czuje troszke lepiej:-):-)Troche lenistwa mi się przydało, choc w końcu nie spałam tylko leżałam.Mojego M nadal nie ma, dzwonił,że jedzie.:cool:Mały śpi..On mi w dzien śpi dwa razy po ok.1,5 h:szok:Ale chodzi spać k.22 a wstaje w okolicach6,7 więc po policzeniu śpi tyle ile powinien.Niedwano spał 3 razy dziennie po 2 h, kiedy to było...Ale trwało to tylko dea, trzy tygodnie.Za to matk jak się tedy rozleniwiła, jaka zadowolona była;-)
 
My wlasnie przed chwilka wrocilysmy 3 godzinki nas nie bylo:szok:...Hanifka sie nawdychala swiezego powietrza ta wszystkie czasy:-D
prawie caly pobyt na dworze przespala...kupilam mezusiowi czapeczke dwustronna z adidasa...chcialam kupic inna ale ta mi sie nawet spodobala glownie dlatego ze dwustronna...
jedna strona
Zobacz załącznik 60088
druga strona
Zobacz załącznik 60089
a tu jeszcze moje dziecko przed spacerkiem
Zobacz załącznik 60090
 
KLAVELL fajna czapa!!! Hanife jak zwykle sliczna


hehe, mówicie o śnie dzieciaczków, wiec i ja napisze ;)))) :-D:-D:-D:-D miki dzis spał tylko na spacerze godzinke w dzień i teraz go zmogło... coraz czesciej smyk od szóstej rano do 17-ej śpi tylko godzinke... potem juz jest lepiej, ale poranki i popołudnia należa do nas ;))

dziś po szczepionce juz duzo lepiej... troszke co prawda marudzimy ale nie jest źle (odpukac)
 
reklama
Do góry