reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam.

U mnie dalej zimnica. Przed chwilą dzwoniłam do administracji i dowiedziałam się, że nie zaczną wcześniej grzać, bo blok ma długi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co mnie do cholery długi innych obchodzą :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: człowiek płaci regularnie i co z tego ma :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale jestem wściekła :wściekła/y::wściekła/y:

Iwona no to teściowa nie fajnie się zachowała :no::no::no: ale mnie to takie rzeczy nie dziwią, moi teście nie przyszli na chrzciny, na pierwsze urodziny..... i nie chcę ich znać. I nie znam, nie utrzymuję kontaktów z nimi. Ma to swoje plusy. Mniej nerwów.

Ciężaróweczki życzę spokoju, mniej nerwów, bo to nie zdrowe dla dzidziolków.

Ania138 suwaczki śliczne. Cieszę się, że z chrzestnymi udało się wszystko załatwić.

Leika do trzech razy sztuka. Wierzę, że już niedługo zamieszkacie we własnym domku...... i będzie on najfajniejszy z tych wszystkich, które oglądaliście :tak:

Asiulinka, Cloe u mnie też zaczyna się terror bajek :szok::szok::szok: wstyd mi :zawstydzona/y: że tak jest, ale ........... mam już dość wydzierania się, że on chce bajkę. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że ogląda tylko takie spokojne bajeczki jak miś uszatek, kot filemon, elmo..... bez brutalności :rolleyes2:
 
reklama
Acha zapomnialam napisac ze mnoje dziecko od rana do wieczora bawi sie w namiotach ktore zamowilam z Allegro.:)
Sewa to masz ci los .ale tak jest jak czesc nie placi to reszta za to odpowiada...
 
Ja już się nawet nie denerwuję... mam znieczulicę na te domy :wściekła/y:

A dziś idziemy z Natim na drugą lekcję angielskiego dla dzieci Helen Doron :)
 
Leika ja idę z Jędrkiem dziś na pierwszą taką lekcję angielskiego. Zobaczę jak moje dziecko się tam odnajdzie.
 
Witajcie...

Leika- dziewczynki dobrze piszą, do trzech razy sztuka... i życze Ci tym razem powodzenia i będe trzymac kciuki... ludzie teraz są bezmyślni.... wkurza mnie taki ich zachowanie, ale dla mnie to temat rzeka więc nie zaczynam wywodów, bo by niezły referat wyszedł... najgorsze jest to że narzeka się na dzieci że się źle zachowuja a te wszystkie świństwa robia dorośli, jak dla mnie bez wyobraźni...

Ania138 jak dałaś sobie radę z maluchami, jestem pewna ze super, w końcu dzielna z Ciebie Babka

Iwona.c28- napisze Ci jedno "Ci którzy się nie kłócą, Ci się nie kochają", także głowa do góry, jak zwykle się pogodzicie i dojdziecie do porozumienia...
No i ja ostanio tocze bój ze swoimi rodzicami, bo oni mieszkają z moją 97-letnią babcią i żeby do Kuby na iprezę przyjechac to musi ktoś z babcia zostać a są z tym problemy, bo miała taka jedna ciotka a niby nie może , ale to dłuższa historia, no i mój tata mówi że on nie przyjedzie do Kuby bo musi ze swoją mamą zostać, a ja si wkur*** bo juz imprezke roczkowa przekładałam raz ze względu na nich a on mi taki numer chce wykręcić, ale wierzę, że coś wykąbinują i przyjada razem... ach ale napisała... ale mówię Ci takie mam nerwy przez to od tygodnia zszarpane...

Aniu31- w 21 tygodniu skurcze co 10 minut?:szok:, Kochan dbaj o siebie i nie denerwuj się... Faceci powinni byc bardziej wyrozumiali... jak my się teraz zdecydowaliśmy na drugie dziecko, to ja się mężą od razu spytałam , czy będzie w stanie moje zmienne nastroje wytrzymać i mnie pocieszac w każdej sytuacji, bo jak nie to ja się nie zgadzam na ciążę, he he... obietnicę złożył, więc gdyby co będe go szantażować:-)

Iwonka2006- fajnie że mama przyjeżdża, co??? pogadasz sobie z nią od serca, wyżalisz się, wyrzucisz z siebie wszystko i zobaczysz będzie lepiej... a propos namiotu, to ja się zastanawiam czy Kubusiowi takiego nie kupić, ciekawe tylko czy jeszcze będa na Allegro?

Sewa- no tak to już w naszym popapranym kraju... jedni robią długi a inni musza za to płacić... u nas rok temu tez jeszcze nie grzali a my akurat z Kuba ze szpitała wróciliśmy i trzeba było dogrzewać farelką:wściekła/y:, a teraz jek jedna babka narobiła długów to padła propozycja żeby jej mieszkanie sprzedać, to od razu kase znalazła... bo ja mieszkam w takim bloku, w którym jest 7 rodzin i robią co roku zebrania i mówia kto ile wisi kasy, bo jak jest dług, to nic nie moga zrobic dodatkowego, tzn jakiegoś remontu klatki czy wymiany drzwi np. Jak ta babke postraszyli sądem i komornikiem to zaczęła płacic czynsz...
 
reklama
Do góry