reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dzien dobry. Mam dzis kompletnego dola:no: Wczoraj poklocilam sie z M, a na domiar zlego zadzwonila tesciowa i tez mnie wkurzyla, bo powiedziala ze nie przyjedzie na roczek do naszego dziecka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. I nie chodzi tu o mnie bo dla mojej przyjemnosci to nikt nie musi przyjezdzac, ale skoro do dzieci siostry mojego M jezdzi na kazde urodziny to chyba na 1 urodziny do jedynego wnuka ( poza Kuba same dziewczynki w rodzinie) tez powinna przyjechac:wściekła/y:.

W ogole jestem dzis taka, ze najchetniej to bym siadla i beczala:-:)sorry:. Sorki nie bede wam juz smecic z samego rana:sorry2:
 
Witam z rana
iwona.c28 to mozemy sobie ręce podać ja dziś tez mam doła wczoraj kłótnia z M a dzis od rana powtórka musiałam sobie ulżyc bo spać nie mogłam do tego doszły skurcze co 10 minut myslałam ze odjadę ale jakos udało mi sie uspokoić i dzis powiedziałam reszte wypłakałam sie i na razie zostawiam to do końca tygodnia ma czas
leika w końcu może coś znajdziecie szef mojego M też tak robi daje ogłoszenie a potem mowi ze nie aktualne bo sparawdza ile ludzie daliby za jego chatę i czy tyle co chce chore to :zawstydzona/y:
Pozdrawiam Was
 
Dzien dobry. Witam w poniedzialkowy poranek:-D!
W mnie mgly powoli opadaja, a sloneczko niesmialo sie pojawia.
Za to mam juz za soba pierwsza probe wymuszenia wlaczenia bajek atakiem histerii (glosnym placzem). Ale sie nie ugielam.:tak: -Zawsze probuje go ignorowac. Najgorzej znosi to babcia, kiedy widzi, jak Maciek "placze". Zreszta Macius zrobil sie ostatnio bardziej nieznosny. Nie wiem tylko czy to wina wieku (proby postawienia na swoim, zaznaczenia swojego zdania), czy tez z powodu pojawienia sie Grzesia w domu. A moze to wszystko razem?:nerd:

Iwona.c28 Nie przejmuj sie tesciowa. Wiem, ze ci przykro, ale niech to ja sumienie gryzie, ze nie bedzie uczestniczyc w urodzinakach jedynego wnuka. Zycze poprawy humorku!:tak::-)
 
hej

iwona nie przejmuj sie, nie chce to nie, miej to w d... , wiem że to przykre, bo mój teśc tez nie przyszedł do Mai :-( a to jego pierwsza wnuczka, więcej wnuków nie ma, jeszcze żeby miał jakiś pretekst, a tu... po prostu nie chciało mu sie :no: a mieszkaja w bloku obok
 
ANIA 31 witam w klubie. Tylko, ze ty w twoim stanie to nie powinnas sie tak denerwowac:no:. A jak sie teraz czujesz bo skurcze co 10 min:szok::szok: mam nadzieje ze lepiej:tak:

ASIULINKA dzieki:-). Mnie sie wydaje ze to taki wiek. Mojego brata synek tez ma 2 latka i nie ma rodzenstwa , a zachowuje sie tak jak Macius. Przejdzie mu to:tak:
 
hej

iwona nie przejmuj sie, nie chce to nie, miej to w d... , wiem że to przykre, bo mój teśc tez nie przyszedł do Mai :-( a to jego pierwsza wnuczka, więcej wnuków nie ma, jeszcze żeby miał jakiś pretekst, a tu... po prostu nie chciało mu sie :no: a mieszkaja w bloku obok

Tez fajnie:no::no:. tylko ze wiesz ja specjalnie ze wzgledu na nia robie w czwartek urodziny tak jak rzeczywiscie wypadaja. Mialam robic w sobote bo kazdemu by bardziej pasowalo bo to dzien wolny, ale tesciowa powiedziala ze Kubus konczy roczek w czwartek i ona tak przyjedzie wiec ja wszystkim powiedzialam na czwartek a ona mi cos takiego robi:szok:. Malo tego miala upiec torta( bo ja niestety placki owszem - ale torta nie potrafie upiec) a teraz poprostu torta trzeba zamowic. Chociaz dzis rozmawialam z moja mama i powiedziala ze ona Kubusiowi torta przywiezie:tak:
 
Hej dziewczyny:-)
leika to można się wkurzyć:szok::wściekła/y: Bez przesady to juz brak odpowiedzialności jak dla mnie.
Ania 31 no tak dla twojego szefa to pewnie taniej dać ogłoszenie do gazety i pooprowadzać po domu kiloro ludzi niż płacić ekstra za wycenę oj ludzie są dziwni:no:
A jeśli chodzi o kłótnie Aniu nie dawaj sie prowokować w końcu w naszym stanie takie emocje nie służą niczemu dobremu :no: Do tego jeszcze skurcze.Mam nadzieję że dziś jest już dobrze.A swoją droga czemu nasi męzowie są tacy bezmyślni. Toż to wiadomo nie od dzis że do ciążarówek powinno się mieć odpowiednie podjście.
Pycha Iwonka moja tesciowa do Julki przyjechała ale z taką miną jakby to było za karę:sorry: No dla pierwszej wnuczki powinna wykrzesać nieco więcej entuzjazmu:sorry::sorry:
Asiulinka u mnie na codzień terror bajek Julka nie siedzi przed telewizorem ale bajka "musi" buczeć w tle jeśli wyłanczam albo przełanczam ryk nieziemski:dull:
A poza tym widzę że łączy nas to samo województwo . Ja również mieszkam w opolskim:tak:
 
reklama
Witam po weekendzie.Ja w mieszanym nastroju........Postanowilismy zostac tu ale moje serce to przezywa i tesknie za starym mieszkaniem......Mam nadzieje ze mi minie nie dlugo ten zal.......
W tym tygodniu przyjezdza do PL moja mama.A w sobote robie urodzinki dziecka.Bedzie tylko na slodko...........
Witam spowrotem dawne mamy siedzace!Mam nadzieje ze juz o nas nie zapomnicie!
 
Do góry