reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Smacznego:-)
Ewcia u mnie bylo podobnie. Raz nam sie samochod zepsul i mojej siostry ciotecznej maz pozyczyl nam na pare dni swoj zebysmy mieli jak sie ruszyc. Jedna sasiadka tego przezyc nie mogla jak to jest mozliwe ze " jedni co chwila sie innymi samochodami rozbijaja a innym ledwo na chleb starcza":wściekła/y::wściekła/y:. Normalnie tragedia. Tak jak mowilysmy mieszkajac w blokach wielorodzinnych wscibstwa sie nie pozbedziemy:no:. Dlatego LEIKA dobrze robisz wyprowadzajac sie do wlasnego domku:tak: tez bym chciala
szkoda słów na takich ludzi i przede wszystkim nerwów, a Leika no jak ja ci zazdroszcze,kto by nie chciałw domku mieszkac?? bo ja bardzo..hehe

A ja przed chwilą składałam Jędrkowi kolejkę elektryczną i myślałam, że mnie coś trafi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tyle tych części i jeszcze do tego taka drobnica :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale udało się i teraz mam go z głowy na czas jakiś ;-):tak::-D
no wiotaj w klubie,ja tez ostatnios kładąłam kolejke,,ależ sie nawkurzałam,ale dałam rade...

Sewa my słomianki to i za mamusię i za tatusia musimy robić... ja ostatnio rowerek skręcałam ale bez pomocy mężczyzny się nie :-(obyło

,:-D
ja tez do was sie dołączam,ale czasami,bo teraz mój M to częściejw doma...

Beznadziejne to jest:-:)-( właśnie ostatnio doszłam do okropnych wniosków. Wszystko jest na mojej głowie, o wszystko muszę zadbać sama,a mój ślubny tylko kasę zarabia i śle :confused2:
Jak miałabym podejmować decyzję o wyjeździe jeszcze raz to nigdy bym się na to nie zgodziła. No to sie wyżaliłam. Pierszy raz w życiu zaczynam przeżywać flustrację na tematy dotyczące mojego męża :-:)-:)-:)-(
no tak to jest z nami słomiankami,,trzeba miec głowe wokól wszystkiego i na wszytsko miec oko....

A u mnie już w szyscy po pracy,ja gotuje juz ziemniaki,zaraz odcedze,suróweczka czeka,mięsko gotowe,,a mały ciocie martletuje w pokoju,a M z wujkiem w garage(standardowo)...
hee
A ja kawe mam i ide nakłądac już pyrki
 
No i po spaniu:confused2: Kuba juz wstal. Dobra uciekam zajac sie dziecmi. Wieczorkiem z M jedziemy jeszcze do marketu wiec juz mnie raczej nie bedzie. Zycze wam milego popoludnia i do jutra:-)
 
Ale tu pusto:szok::szok::szok: Zostałam się z jednym pokojem. Wypróżniliśmy już wszystko z pokoju małych i od jutra mężo zaczyna robic bałagan. (znaczy remont hehe). Zapewne trochę się umęczymy bo jak już miałam dośc dzieciów to ich wyganiałam do siebie i się bawili a teraz jestem na nich skazana non stop:oo: ale troszkę wycierpimy a potem będzie tam ładnie:happy2::yes: Dobrej nocki życzę. Chyba się położę wcześniej bo nieżlem się umęczyła noszeniem mebli:sorry:
 
Czesc Dziewczyny!
Zniknęłam Na Dobre Pare Tygodni I Teraz Tez Wpadłam Na Chwilkę. Dopadły Nas Choróbska, Najpierw Moja Starsza Corka Miała Wirusową Biegunkę, Pózniej Ja Zapalenie Oskrzeli, Następnie Mlodsza Corka Przeziebiona No I Na Koncu Starsza Corka Tez Przeziebiona. Nic Dodac Nic Ujać :-(. Na Dodatek Po Roku Czasu Od Ostatniego Porodu Szew Po Nacieciu Krocza Mi Zaropiał, Nie Moge Chodzic, Nie Moge Siedziec, Nie Moge Leżec. Juz Mam Dosyc Wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie Mam Czasu Poczytac Co U Was Nowego, Mam Tylko Nadzieje Ze Jestescie Zdrowe I Wasze Skarby. Pozdrawiam Serdecznie!
 
Dzień dobry!

Jak u mnie zimno :szok::szok::szok::szok: ja się chyba załamię :-( włączyłam dmuchawę i dmucha ciepełkiem, ale rachunku za prąd to ja potem chyba nie chcę oglądać :no: Ta moja administracja to w kulki leci, zadzwonię tam jutro to im nagadam :wściekła/y:

Iwona ranny ptaszku ;-)ucałuj męża w to nieszczęsne kolano :tak: a jak tam po zakupach w supermarkecie ?

Czarna83 zdrówka Wam wszystkim życzę.

anaconda witaj! zaglądaj do nas częściej :tak:

sikoreczka trochę się przemęczysz, ale jak potem będzie pięknie. Cierpliwości przy remonciku życzę.

Leika pochwal się jak tam umowa...... podpisana.
 
reklama
CZARNA 83 duzo zdrowka dla Was:tak:

SEWA w koncu nie pojechalismy na te zakupy dzis sie wybieramy chyba ze znowu cos wypadnie;-). Alez mi was szkoda ze takie zimno macie:-( zadzwon do tej administracji w koncu to nie oni za ogrzewanie placa tylko wy:wściekła/y:
 
Do góry