reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

To u nas tak jest jak sie myszy przestraszy;-) no i jeszcze zeby nie chodzic w lancuszkach i szalikach ( zeby szyja nie byla opleciona) bo dziecko sie w pepowine zawinie:baffled:. Sa tez dotyczace juz dziecka np. zeby bucikow dziecka nie stawiac na stole bo bedzie mialo ciezka mowe albo zeby przez nie nie przchodzic bo nie urosnie i takie rozne:eek: - cos strasznego. Smiac sie chce, ale starsi u nas to bardzo powaznie traktuja. Jedno w co wierze - bo doznalam na wlasnej skorze- to jest to ze jak w ciazy piecze zgaga to oznacza ze dziecko jak sie urodzi bedzie mialo dlugie wloski. Mnie to powiedziala moja babcia ś.p. jak bylam w ciazy Natalka a mialam straszna zgage i rzeczywiscie jak mala sie urodzila to na czubku glowki moglam jej kitke zrobic:tak:

O myszy tez znam...
O łańcuszku też...
O przechodzeniu przez dziecko też...
O bucikach nie znałam he he a własnie Kuby butki na stole przymam...
O zgadze znałam...
Ale w żaden nie wierzę... tez nie jestem przesądna...
A jak mnie wkurzaja jak mi na e-maila albo GG jakiś łańcuszek szczęścia przsyłają:wściekła/y:...WRRRRR....

Sewa u nas tez planowo sezon grzewczy od 15 października, ale chyba ktos mądry podjął decyzje, ze trzeba zacząć grzac, bo zimno,w końcu i tak my za to ciżękie pieniądze płacimy, bo ja to przez cały rok po 400 zł miesięcznie... :szok:
 
reklama
Ja też się nasłuchałam o tych zabobonach ale nie wierzę w to. O zgadze też znam. W pierwszej ciąży miałam okropną i Magda się urodziła z burzą wlosów a w drugiej zgagi nie było a Mateuszek miał szopę na głowie że mu pielęgniarki irokeza stawiały:-D
Leika udanego podpisywania umowy:tak:
Ewcia odpoczywaj sobie i zbieraj siły na cały tydzień pracy:-)
Sewa dobrze że drzwi zmienione i się podobają ale z tym okresem grzewczym to:szok: U nas w blokach to już dawno grzeją:tak:
 
Matko Sewa dopiero 15 to wy nam tam zamarzniecie:szok::szok: - wiesz co to ja zrezygnuje ze swojej czesci sloneczka na rzecz ciebie i Jedrusia;-):tak:

Kocha jesteś :tak::tak: ale serio dziś to mam taka zimnicę w domu, że mała bania :wściekła/y:

Elisabeth ja też mam cichą nadzieję, że nie będa czekali do 15 :confused2:

Wiecie co? Ale przed chwilą się uśmiałam. Przyszła do mnie sąsiadka z parteru, aby zobaczyć moje nowe drzwi :szok::szok::szok::szok::szok: powiedziałam jej delikatnie, ze chyba ją porąbało, a ona nie zmieszana ciągnie dalej, a ile kosztowały :szok::szok::szok::szok: to jej pytam, a co ma pani zamiar zwrócić mi koszty ;-):tak::-D Rety te stare baby u mnie w klatce mnie wykończą. Siedzą bajdy smrodzą, ciekawskie toto, plotkarskie, a w niedziele do kościoła idą w pierwszej ławce siądają :szok::szok::szok::szok: ja się pytam po co?????
Ło matko co za ludzie :szok::szok::szok:
 
Wiecie co? Ale przed chwilą się uśmiałam. Przyszła do mnie sąsiadka z parteru, aby zobaczyć moje nowe drzwi :szok::szok::szok::szok::szok: powiedziałam jej delikatnie, ze chyba ją porąbało, a ona nie zmieszana ciągnie dalej, a ile kosztowały :szok::szok::szok::szok: to jej pytam, a co ma pani zamiar zwrócić mi koszty ;-):tak::-D Rety te stare baby u mnie w klatce mnie wykończą. Siedzą bajdy smrodzą, ciekawskie toto, plotkarskie, a w niedziele do kościoła idą w pierwszej ławce siądają :szok::szok::szok::szok: ja się pytam po co?????
Ło matko co za ludzie :szok::szok::szok:

Uroki mieszkania w bloku:wściekła/y:. Do mnie kiedys ciotka przyjechala, a ze nie wiedziala dokladnie na ktorym pietrze mieszkam to sie zapytala jednej starszej babki ode mnie z bloku. Na to ona jej powiedziala, gdzie mieszkamy i ze napewno w domu jestesmy bo samochod nasz pod blokiem stoi:szok::szok: - te baby wszystko wiedza:wściekła/y:
 
A jak mnie wkurzaja jak mi na e-maila albo GG jakiś łańcuszek szczęścia przsyłają:wściekła/y:...WRRRRR....
ja tez tego nie cierpie i nigdy dalej nie podaje,mam to w d...hehe

Ewcia odpoczywaj sobie i zbieraj siły na cały tydzień pracy:-)
:tak:
no dzięki,odpoczywam,,ale prace klasowe na pon juz przygotowałam,hehe

Wiecie co? Ale przed chwilą się uśmiałam. Przyszła do mnie sąsiadka z parteru, aby zobaczyć moje nowe drzwi :szok::szok::szok::szok::szok: powiedziałam jej delikatnie, ze chyba ją porąbało, a ona nie zmieszana ciągnie dalej, a ile kosztowały :szok::szok::szok::szok: to jej pytam, a co ma pani zamiar zwrócić mi koszty ;-):tak::-D Rety te stare baby u mnie w klatce mnie wykończą. Siedzą bajdy smrodzą, ciekawskie toto, plotkarskie, a w niedziele do kościoła idą w pierwszej ławce siądają :szok::szok::szok::szok: ja się pytam po co?????
Ło matko co za ludzie :szok::szok::szok:
witaj w klubie,ja tez amm taką jedną i tez z parteru,,ja mówie na nią"pani prokurator" ,, kiedyś wody nie było w ostatniej klatce u mnie w bloku,a mam ich 12,to ona widziała i chodziła po mieskzaniach i gadała ze w tamtej klatce wody nie,chyba komus zalało m i tak dalej,,plotkara nr 1..cąłyd zien w oknie i przed blokiem okupuje,aby wszytsko wiedziec i non stop jak kogos spotka to wypytuje,a gdzie była,a po co,ile wydała,no szok typ bezczelny....:szok:i to stara baba...
 
Sewa masz racje, wścibskie te babska są jak cholera... ja się ostatnio tez usmiałam, bo znajoma mi mówi, że taka pani z naprzeciwka rozmawia z moim sasiadem i się pyta :"A na długo ten nasz policjant wyjechał? bo ja to się teraz tak niebezpiecznie czuje, a jak on jest to od razu bezpieczniejsza jestem" (chodziło o mojego męża):-D:-D:-D:-D:-D a ja sobie myślę no faktycznie jak mój mąz jest w domu to nic nie robi tylko w oknie siedzi i pilnuje tej pani... hi hi hi,a co śmieszniejsze to w poblizu jeszcze dwóch policjantów mieszka:eek:


A ja juz wiem czemu Novaczka do nas nie zaglada... widziałm własnie na jej koralikowym blogu ile ona juz rzeczy zrobiła:szok::szok::szok:

Dobra ide makaron spaghetti gotować, bo już mi się żołądek do kręgosłupa przykleja z głodu....
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D też dobre :-D:-D:-D ale u mnie pewnie byłoby podobnie. Nic nie zrobisz, żeby nie widziały. Zawsze któraś głowę w oknie trzyma :confused2:
a u mnie jak zobaczyli,ze my mamy z M dwa auta,oooo to był szał,,bo ile zarabiamy,a ską dto auto,,itp itd...ciekwskie ajja,na pewno nieźle dupe obrabiaja,ja mam dokładnie 3 z klatki takie typy bezkarne...
 
reklama
Dobra ide makaron spaghetti gotować, bo już mi się żołądek do kręgosłupa przykleja z głodu....

Smacznego:-)
a u mnie jak zobaczyli,ze my mamy z M dwa auta,oooo to był szał,,bo ile zarabiamy,a ską dto auto,,itp itd...ciekwskie ajja,na pewno nieźle dupe obrabiaja,ja mam dokładnie 3 z klatki takie typy bezkarne...

Ewcia u mnie bylo podobnie. Raz nam sie samochod zepsul i mojej siostry ciotecznej maz pozyczyl nam na pare dni swoj zebysmy mieli jak sie ruszyc. Jedna sasiadka tego przezyc nie mogla jak to jest mozliwe ze " jedni co chwila sie innymi samochodami rozbijaja a innym ledwo na chleb starcza":wściekła/y::wściekła/y:. Normalnie tragedia. Tak jak mowilysmy mieszkajac w blokach wielorodzinnych wscibstwa sie nie pozbedziemy:no:. Dlatego LEIKA dobrze robisz wyprowadzajac sie do wlasnego domku:tak: tez bym chciala
 
Do góry