reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Uśpiłam dziś dzieci razem ze mną:-) Tak nas jakoś zmogło że sobie pospałam przed spaniem:-DTeraz troszkę mniej zmęczona.
Ania 138 ja też mam słabośc do lumpów. Ostatnio jak wdrepłam do jednego to straciłam 50 złotych, ale uważam że warto było. Kupiłam na Madzie sporo rzeczy, kamizelkę na siebie i ładny T-shirt na Adrianka. Wielką torbę tachałm do domu. :zawstydzona/y:
Czarna gratulujemy zębolka. Moja bardzo cierpi przy tych jedyneczkach a cycusie to mam biedne. No i Adrianek też ząbkuje:laugh2: wychodzą mu 6, skarżył się dzisiaj że go boli:-(
Wika dobrze że malutka się lepiej czuje! Ucałuj ją.
I wogóle buziaki dla wszystkich dzieciątek/brzusiów i spokojnej nocki dla mamusiów/tatusiów:laugh2::-D
 
Witam nocka hehe
Iwonka jak dla mnie to tygrys jest nr uno:-) a potem tulipany
Ania dobrze,ze mnie nie widzialas jak ten maly mnie oswiecil bylam bordo jak nie wiem.A pozniej maz mial ubaw w sumie do dzis ma:no:
Czarna gratki za zabka oby wychodzily bezbolesnie
Sikoreczka brawo moj maly zacza chodzic w wieku 14 mies.ale tak juz bez trzymanki bo z raczka to wczesniej
A teraz juz chyba dobranoc mowie.Papatki
 
Dzien dobry. U nas w koncu sloneczko:tak::-):-):-). Nie jest zbyt cieplo ale sloneczko swieci i nie pada:-). Dzis dzien wolny od szkoly wiec pospalismy troche dluzej tzn jeszcze bysmy pospali ale jak tatus wychodzil do pracy to Kubus sie obudzil i po spanku:baffled:. Dzieci sniadanko juz zjadly a ja pije kawke.
Co do lumpexow to ja nie bardzo umie w nich kupowac:zawstydzona/y: tzn, jak sa ciuchy powieszone to tak ale jak lezy wszystko w koszach to nie potrafie nic ciekawego znalezc:-(. Natomiast duzo kupuje na targu bo tam taniej niz w sklepach:tak:.

Ide sobie sprobowac ta tabele zobacze u mnie sie zgodzi
 
Witam w ten piekny sloneczny ranek:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Wiki witaj :tak::-)
No to bede miala syna????????:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



 
reklama
Do góry