reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Czarna Gratuluje zebolka:)
Ewcia no moze juz bedzuie tylko lepiej:)

A jesli chodzi o te dywany to mi sie podoba najbardziej tygrys ale nie wiem czy pasuje do kominka,z drugiej strony to niby taki lowiecki akcent:) A ten zielony to mi sie nie podoba ale tak podalam link dla odroznienia......;)
 

Mnie tez te dwa bardzo sie podobaja:tak::tak:

EWCIA no widzisz jeszcze tydzien i jak przyjdzie weekend to Matunio nie bedzie sie mogl doczekac kiedy do przedszkola pojdzie:tak:

SIKORECZKA to gratulacje dla Madzi:tak:

CZARNA a Dawidkowi gratki za zabalka:tak::tak::tak:

A moj Kuba wlasnie usypia na siedzaco alez to smiesznie wyglada:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Iwonka mi model tulipan się podoba:tak:
Ewcia z każdym dniem będzie Mateuszkowi lepiej zobaczysz- u mojej córki przed pójściem do zerówki zrobili takie przygotowanie i dzieci chodziły do szkoły i był jeden chłopiec który strasznie płakał i musieli z nim zostawać a jak teraz poszli do zerówki to on już zostaje sam i nie płacze, także cierpliwości i nie naciskaj może na niego a wogóle to w przedszkolach radzą aby szybko rodzic wyszedł i nieoglądał się za siebie bo im dłużej jest tym trudniej i chyba to prawda:tak:
 
link nie wchodzi co wkleilam ale skopiujcie tylko od www. do pl i bedzie dobrze :tak:
Dzis u nas na kolacje pizza wlasnej roboty:tak::-p:-)
 
iwonka mi sie ta tabela nie sprawdza

a my spedzilismy fajne popołudnie, bo Darek wrócił juz przed 15 do domku, wiec razem zjedlismy, potem poszliśmy na długi spacer i przy okazji zaliczylismy herbaciarnie, poszlismy tam pierwszy raz, choć otworzyli ją chyba z 4 miesiace temu, fajne miejsce, wypilismy pyszna kawke i zjedlismy super deser lodowy, potem znów pospacerowalismy i zaliczyliśmy plac zabaw, zeby spalic choc troche tych pysznosci,

Ewcia fajnie, ze u was coraz lepiej :-)
 
Ewcia super, że Mateuszek dziś już lepiej. Trzymam kciuki cały czas za Matetka i za Ciebie kochana też :tak:

Czarna gratki dla małego zębolka :tak:

Pycha to faktycznie milusie popołudnie spędziliście.... ładną pogodę mieliście :confused: a u mnie cały czas padało :szok: dopiero teraz przestało :szok: ja też chcę słonka :-(

Iwonka jutro postaram się to sprawdzić i powiem czy sie sprawdziło :tak:

Teraz już zmykam z sieci idę poczytać.

DOBRANOC!
 
moja malutka skończyła dziś 1,5 roku :-):-):-):-):-):-):-):-)
choć ostatnie dwa dni była gorączka (pewnie stres przed starzeniem się)
to dziś fajny dzień nam sie zrobił przez przypadek
ładna pogoda dziś się zrobiła od rana wiec my na spacerek i na słodkości do kawiarenki i zabawy i zakupy po drodze ( sweterek wyladował w mojej torbie:tak:)
Weronisia zadowolona i gorączka zniknęła jak ręką odjął :tak:
po powrocie szaleństwo bez powodu:szok: normalnie mnie wykończyła:-p
teraz juz spi...........
 
reklama
Hi. dzieci juz śpią a my sobie siedzimy i oglądamy Vinci, a że ja już widziałma to jednym okiem patrzę ;-). Znowu byłam dzisiaj w lumpie :zawstydzona/y:i wydałam 10 zł, sobie też kupiłam taki fajny sweter - tunikę za 5 zł, niech już skończą tą wyprzedaż bo zbankrutuję ;-):-D:-D.

ania138 - to teraz będzie jedno zdanie - dobrej nocki! ;-):-)
:-D:-D:-D:-D

ANIA ty sobie nie pomagaj zadnymi ludowymi sposobami tylko poczekaj na nature;-):tak:
Nie, nie, lekarzowi też powiedziałam że jak mu u mnie dobrze to niech sobie siedzi :tak::-D

Ania rozbawilas mnie z tym "balonem" allegro.Jak bylismy w Trojmiescie to tez latal a Victor oczywiscie krzyki i paluch w gorze.No to ja mu mowie no balon sobie lata.Na to nadeszla rodzinka z chlopcem jakis 5-6 lat i on do mnie "prosze pani to nie balon tylko sterowiec":-D:-D ale mi bylo glupio :zawstydzona/y::zawstydzona/y:normalnie dziecko bezbledne.
No to mi też głupio bo nie wiedziałam, ale jak by mi to dzieciak jakiś na ulicy powiedział to chyba też bym sie spaliła :-D:-D:-D

ania138 a ja myslałam, ze ty już rozdwojona :-)
:no2:no jeszcze 2 w 1:sick: :oo2:

Dziewczynki jestem bardzo mile zaskoczona:-D Moja córcia jeszcze dobrze nie stoi sama a tu właśnie za jedną rączkę zaczęła chodzic:szok: Myślę że ona to sobie lepiej radzi niż ja uważam. Chyba będęmiała wkrótce dreptaczka!

BRAWO BRAWO

witajcie Kochane:tak::tak:
nie nadrabiam tego co piszecie rozpoczęłam szkołę-muszę ją skończyć i brakuje mi na wszysko czasu
Mój M. właśnie dziś zapisał się do szkoły-wkońcu udsało mi się go namówić:-):-)
A najbardziej fajowa wiadomość dnia to: Dawidkowi przebija się ząbek:-D:-D
ale się cieszę:-D:-D:-D

Buziam Was mocno i dzieciaczki:-):-)
GRATULACJE, to zaraz będzie ciasteczka chrupać :tak::-D

Dzis u nas na kolacje pizza wlasnej roboty:tak::-p:-)
Gratuluję wygranej
:-p:-p

Ewcia :-(bidny synuś ale może już to znaczy że będzie tylko lepiej :tak:
Dobranoc
 
Do góry