reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Iwonka ale wiadomość z samego rana :tak::tak::tak: Moje gratulacje! Cieszę się razem z Wami :tak: Ale fajnie..... tylko oszczędzaj się teraz ......zero remontów ;-):tak:

Zgadzam sie w 100% Iwonka- zadnych remontow zreszta my cie tu przypilnujemy;-);-):tak:.

No a ja juz po zakupach w sumie nic takiego nie kupilam tylko spozywke i we wszystko po 4 Natalce parasol a sobie kolczyki:-). Kubus mi usnal wiec ide w koncu jakies sniadanie zjesc.:-p

SIKORECZKA wspolczuje nieprzespanej nocki

SEWA dobrej zabawy i serdeczne zyczonka dla mamy:tak::-)
 
A mnie dziś strasznie głowa boli:-(Sikoreczka współczuję i oby Adriankowi szybko przeszło:tak:Sewa przyjemnie chociaż czas spędzisz- udanej imprezki:-)Moja Madzia dziś była strasznie zła ze do szkoły nie idzie ale w końcu jej wytłumaczyłam że soboty i niedziele są wolne:-DJa dziś kończę sprzątanie i mam małe pranko rzeczy do szkoły:tak:Ale zajrzę dopiero wieczorem bo przez ten ból nie mogę się skupić- w dodatku to moja migrena połączona z sensacjami żołądkowymi:szok::no:Pa
 
Witam po powrocie...
U cioci było fajnie, tylko że krótko, choć z 2 powodów chcialam wracać do domu- 1-spaliśmy na bardzo twardym łóżku, a w zasadzie to był fotel rozkładany z 2 twardymi dechami- pod plecami i pod nogami... tę twardość to bym jeszcze zniosła, ale ten fotel to raczej 1 osobowy i było nam tak ciasno, ze jak jedno zmieniało pozycję to i drugie też...:crazy:no i kołdra mała.... my sobie kupiliśmy taką 200x220 i nie musimy się przeciągać, a u cioci to tylko śpiwór powleczony... a 2 sprawa to też nocna- Tyśka mi tam ani jednej nocy nie przespała w całości. Nie wiem co ją budziło. Albo stała w łóżku, albo po prostu płakała, albo budziła się o 5 rano głodna aż w brzuszku burczało... albo może światła ją rozpraszały, bo w domu ma raczej zaciemniony pokój, a tu światła od latarni??? Nie mam pojęcia... Dzisiejsza noc w domu- normalnie przespana...

Pogoda ... no cóż nie rozpieszczała nas, ale nie daliśmy się pokonać. 1 dzień przesiedzieliśmy w domu, bo lało cały czas, ale poza tym jakieś spacery po ryneczku, do lasu, trochę pomagaliśmy cioci w domu, ale najmilsze były wieczory. Ciocia ma piec, w którym grzeje jak jest chłodno... I jak tak napaliła, to się od razu robiło milej na duszy... nie jest to kominek, ale ciepło od pieca jest całkiem inne niż z centralnego... ech... jeszcze czuje jak mi się rozchodzi po kościach...


I kota ciocia ma... małego czarno-białego urwisa... a Martynia na bródce mały ślad po pazurku... ale za to weszcie umie odpowiedzieć na pytanie "jak robi kotek"... wtedy rozlega sie przepiękne "miiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu" (słyszała jak domagał się wpuszczania do domu, albo do pokoju)...

IWONKA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!! No to się doczekałaś... a tabelę zaraz sprawdzę i Ci powiem...
 
IWONKA Zgodziło się... ale wiesz, tam miałam tolerancję na pół roku na poczęcie córeczki, a wiele dziewczyn w tym czasie co ja w szpitalu rodziło chłopców... to jakieś przekłamania,... tu jeszcze wiek wchodzi w grę, ale i tak nie wszystko pasowało... ale oczywiście jeśli chcesz synusia (a pewnie chcesz dla urozmaicenia) to oczywiście życzę Ci go z całego serca....:-D:tak::-D:tak::-D:tak::-D:tak:;-);-)

ale jak przeliczyłam Siostrę, to się sprawdzilo dla całej czwórki.... to moze coś w tym jednak jest?????
 
Ja wróciłam właśnie z zakupków. Kupiłam sobie spodnie i koszulę, chciałam jeszcze buty ale było tylko jedno stoisko i były jakieś ble. Ale za to mam buty na Adrianka, bo mi wyrósł. Rozmiar już ładny 28, kawał chłopa. :-) Muszę jeszcze na Madzie kupic papucki ale to już w poniedziałek.Idę wstawic obiadek i czekam na męża. Chyba go wyślę do biedronki nie mam cukru ,mleka i innych ciężkich rzeczy:tak:
 
reklama
Dziewczyny pomozcie mi bo ja to chyba jakis gamon jestem:baffled::eek:. Zrobilam sobie na stronce suwaczki.pl suwaczki moich dzieci. Chcialam je wrzucic do podpisu ale nie wiem jak.:confused: Zrobilam sobie w panelu uzytkownika edytuj podpis i tam jest zeby podac strone obrazka, ale jak podaje ten kod suwaczka to mi wyskakuje wiadomosc "invalid file":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie umiem sobie poradzic:angry::no: Pomozcie mi!! prosze:sorry2:
 
Do góry