reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziewczynki jestem bardzo mile zaskoczona:-D Moja córcia jeszcze dobrze nie stoi sama a tu właśnie za jedną rączkę zaczęła chodzic:szok: Myślę że ona to sobie lepiej radzi niż ja uważam. Chyba będęmiała wkrótce dreptaczka!
 
reklama
Gratulacje dla Madzi... w ogóle dziewczynki jakieś takie sprytniejsze od chłopaków... mój Kubus boi sie za jedną rączkę, za to za dwie zapiernicza jak szalony chyba już od dwóch m-cy...
 
Dziewczynki jestem bardzo mile zaskoczona:-D Moja córcia jeszcze dobrze nie stoi sama a tu właśnie za jedną rączkę zaczęła chodzic:szok: Myślę że ona to sobie lepiej radzi niż ja uważam. Chyba będęmiała wkrótce dreptaczka!

No to Ci się zacznie :tak::tak::tak: u mnie z Jędrkiem miałam tak samo, ledwie trzymał się na nogach więc nie liczyłam, że jakoś wcześnie zacznie chodzić :no: aż pewnego dnia ku naszemu zaskoczeniu, podniósł się sam i poszedł miał dokładnie 9 m-cy od tamtej pory już nie posiedział :-D:-D:-D
 
Iwonka mnie osobiście podobają się te z pozycji 4 i 5 choć ten tygrys też jest niezły. Za to całkowicie odpada dla mnie pozycja przedostatnia.
Ot moje skromne zdanie :tak:
 
Iwonka2006 Mi najbardziej podoba się nr5, potem te w tygrysy, i tak jak u sewy odpada przedostatni, może dlatego ze zielony...
 
mi tez te dwa i tylko te,,sa zajefajne..
Matunio dzisiaj lepiej w przedszkolu,,mało płakał,jadł i nie płakał jak przyszłam,nono widze postepy,,,a tu weekend i kurcze,,zle ja bym wolala dalej tydzien,hehehe,,,bo potem znowu od pon do piatku bede go przyzwyczajala,a potem piatek i weekend,,ale chyba nie bedzie tak xle......buziaki..
ja lece,,,
 
reklama
witajcie Kochane:tak::tak:
nie nadrabiam tego co piszecie rozpoczęłam szkołę-muszę ją skończyć i brakuje mi na wszysko czasu
Mój M. właśnie dziś zapisał się do szkoły-wkońcu udsało mi się go namówić:-):-)
A najbardziej fajowa wiadomość dnia to: Dawidkowi przebija się ząbek:-D:-D
ale się cieszę:-D:-D:-D

Buziam Was mocno i dzieciaczki:-):-)
 
Do góry