reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień dobry z rana! Ja bym jeszcze pospała ale synuś nie dał. Za to córka nadrabia tydzień szkoły i jeszcze śpi:-DIwonka2006 mi się sprawdziło w obu przypadkach, najpierw córka potem syn:tak:a tam pisze że sprawdza się u kobiet które nie mają problemów ginekologicznych a więc ja chyba nie mam;-):-DA wogóle Iwonko czy to Twój aktualny teścik i czy Vanesska będzie mieć rodzeństwo?:-)
 
reklama
IWONKA WIELKIE GRATKI DLA CIEBIE:tak::tak::tak::-):-)



Kochane powiedzcie mi czy wy tez nic nie widzicie w moim podpisie??? Czy tylko mi na oczy padlo:baffled::eek: W ogole to jakos mi net dzis szaleje:crazy:
 
Leika dzieki. Tylko nie wiem co sie u mnie dzieje bo ja nie widze i to nie tylko u siebie tylko u wielu osob:baffled:. Ponadto duzo stronek nie chce mi sie otworzyc:wściekła/y:. Teraz ide na zakupy sprawdze to po powrocie moze bedzie juz dobrze bo jak nie to chyba wyjde z siebie i stane obok:crazy::eek:
 
iwonka
wielgachne gratulacje,
ciesze sie razem z wami
:-):-):-):-):-)
15qv7.gif

 
Iwonka2006 moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach jakoś tak fasolkowato zaczyna sie robić na BB bo wiele dziewczyn z innych wątków też ma drugą fasolkę w drodze:-DStrasznie się cieszę:tak::-):-):-):-)To chyba szybka realizacja była nie bo niedawno wspominałaś o drugim bobasie:tak:Zdrówka Ci zyczę i teraz to się już nie denerwuj:-)
 
Iwonka 2006 GRATULACJE!!!!!
Witam serdecznie! Ciężką nockę mieliśmy!:crazy: Adrianek chodzi, spac nie może, płacze i ciągle coś wymyśla a to siusiu(skończyło się to ogromnym płaczem) a to pic ato bajkę słuchac. Obudził wszystkich, nawet Madzię.:no: Chyba odreagowuje przedszkole. Nie wyspaliśmy się!
 
reklama
Iwonka ale wiadomość z samego rana :tak::tak::tak: Moje gratulacje! Cieszę się razem z Wami :tak: Ale fajnie..... tylko oszczędzaj się teraz ......zero remontów ;-):tak:

A u mnie dziś słonko :tak::tak::tak: i net też mi wariuje :wściekła/y: zaraz się zbieram i idę do mamy, bo ma dziś urodziny i imieniny. Pojawię się pewnie wieczorkiem.

Miłej soboty życzę :tak:
 
Do góry