reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam u nas dalej pada i jest brzydko ale robi sie jasniej wiec moze przejdzie:tak:
Ania rozbawilas mnie z tym "balonem" allegro.Jak bylismy w Trojmiescie to tez latal a Victor oczywiscie krzyki i paluch w gorze.No to ja mu mowie no balon sobie lata.Na to nadeszla rodzinka z chlopcem jakis 5-6 lat i on do mnie "prosze pani to nie balon tylko sterowiec":-D:-D ale mi bylo glupio :zawstydzona/y::zawstydzona/y:normalnie dziecko bezbledne.
 
Dzień dobry!
U mnie leje :szok::szok::szok::szok: chyba się zaraz wścieknę. Od kilku dni wybieram się do banku, bo muszę w końcu opłaty zrobić, a w domu kasy nie mam :wściekła/y: no ale dziś to już muszę iść pomimo tego, że deszcz pada:-(

Ania138 historia z balonem odjazdowa :tak:

Vici a ze sterowcem jeszcze lepsza :-D:-D

Iwonac.28 widzę, że Tobie jeszcze lepszy lekarz prowadzący się trafił :szok:
 
Oglądam własnie Pytanie na śniadanie, mają mówć o tym, jak przeżyć pierwszy dzień w przedszkolu. Dla zainteresowanych, TVP2 :)
 
Witam:-) U nas nie pada ale jest pochmurno,a rano bylo piekne slonko i wsawilam poscielowe,mam nadzieje ze sie nie rozpada:wściekła/y:
Wygralismy w totka 190 zl:szok::-):-):-):-):-)
Ja tez zmienialam lekarza w ciazy ale i tendrugi byl do d......y:wściekła/y:ale teraz juz bede madrzejsza w kolejnej ciazy:tak::-)a przytylam 12 kilo:-):-):-):-):-)
Sterowiec Allegro tez latal nad moim domem:-)
 
VICI sterowiec mnie rozbawil :-D:-D:-D

SEWA takich przykladow z tym moim pozal sie .... lekarzem to moglabym mnozyc:dry: poszlam do niego na fundusz ale pozniej juz poszlam do innego prywatnie i tak juz zostalo:tak:. Wyobraz sobie ze ten I to potrafil mnie trzymac w gabinecie 40 min ( oczywiscie mnie nie badal) zapytal tylko jak sie czuje dal skierowania na badania a potem juz opowiadal mi anegdoty ze swojej praktyki lekarskiej:eek::baffled: zreszta malo interesujace i smieszne:oo2:

Nie no ja juz nie mam sily do tej pogody:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chociaz by padac przestalo bo z domu nie mam jak wyjsc
 
Ja dzis zaliczyłam morfologię teraz popijam kawke i BB przeglądam:tak:
dziewczyny wy jakieś straszne rzeczy piszecie o swoich lekarzach :szok:Matko jak można nie zbadać kobiety w ciąży:szok::szok: Ale co ja będę daleko szukać . Jak jeszcze w ciąży nie byłam chodziłam do jednego lekarza który zawsze twierdził że wszystko ok. a to że cały czas mam dziwne upławy to taka moja natura:szok::shocked2::dry:Raz poszłam do innego i okazało sie że mam rozległą nadzerkę i dość mocny stan zapalny ni i upławy nigdy nie są niczyja urodą:wściekła/y::no:
Leika o tej porze to u mnie mega terror bajek i nawet nie probuje przełanczać bo krzyk byłby taki że wszyscy sąsiedzi by pomyśleli że katuję własne dziecko:dry:
Kochana jeśli oglądałas to sproboj streścić w kilku zdaniach przynajmniej Te inf przydałyby sie na przyszłość:tak:
No i musze uciekać Julka ma słabość do kompa po tatusiu zapewne do usłyszenia papa
 
Oj rodzinka mi się powiększa w ekspresowym tempie!:-) Odwiedziła nas wczoraj ciocia i mówiła że w przyszłym roku będzie miec dwoje wnucząt! Na stycznia jej syn zostanie ojcem, a w lutym córka będzie miała trzeciego dzieciaczka. Fajnie jak dzieci się rodzą. A oni to teraaz będą mieli wesoło bo wszyscy mieszkaja w jednym domu! :-D
 
reklama
Dziewczyny a propos seriali ja ogladam "M jak milosc" ale teraz zaczal sie na tv4 big brother i troche patrze:zawstydzona/y: matko ale przybici tam sa ludzie:szok: tragedia to chyba najgorsza edycja przynajmniej narazie:baffled::eek: a jeszcze nie wszyscy weszli wiec moze bedzie jeszcze ktos normalny
 
Do góry