reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cloe to dobrze, że wszystko ok. Powiadasz przystojny lekarz....... :-D:-D:-D:-D i jeszcze do tego fajny..... może faktycznie powinnaś zmienić. Ja zmieniłam lekarza prowadzącego jak byłam w 7 m-cu ciąży. I to było najlepsze co mogło mi się przytrafić przez całe 9 m-cy. Po jednej wizycie u tego nowego dowiedziałam się więcej niż przez 7 m-cy u poprzedniego. I przy porodzie bardzo pomógł, tak, że podjęłam dobrą decyzję, choć wszyscy mi odradzali zmianę.
 
reklama
Zmykam do łóżeczka bo mam bardzo zimno w domu i już mi paluchy skostniały od klikania ;-):tak::-D

Spokojnej nocy życzę. Dobranoc!
 
hej wieczorkiem.
trochę nie czytałam bo dużo dzisiaj napisałyście, U nas dzisiaj była bardzo ładna pogoda więc zaliczyłyśmy z Majką plac zabaw, nad Bydgoszczą latał dzisiaj taki balon Allegro i Majka myślała że to Franio i Benio latają ale miała radochę :-D, a ja z niej ubaw.
No to jestem po wizycie u lekarza i nic nie wskazuje na to żebym miała rodzić w najbliższym tygodniu :sick: chyba że jak to mój lekarz określił "będę stosować ludowe metody wywołania" to on na to wpływu nie ma :tak::-D:-D:-D.
Ewcia ale Ci musi być ciężko z tym przedszkolem a koleżanki córka tak rwie że zapomina jej dać buzi na dowidzenia, każdy inaczej, ale bądź dobrej myśli.
Iwonka pięknie macie w pokoju, i BB za monitorze :-D to takie dopełnienie.
Elizabeth ja oglądam a raczej staram się - M jak miłość, Pierwszą miłość, Na wspólnej, Samo życie i to chyba wszystko z tych co nie było, bo tak to jeszcze Chirurgów i Krok od domu, ale to przełożyli na 23:30:wściekła/y:,
To tyle na razie, zaraz bedę czytała dalej.
 
Dobranoc wszystkim! Jutro ma nadal u nas padac aż się wszystkiego odechciewa:-( A w niedzielę mamy urodziny u teścia mam nadzieje że sie wypada do tego czasu. Dobra mykam pranie składac bo mi mężo tyle przywlekł że zapytałam czy to od wszystkich sąsiadów jest. Niestety tylko nasze sprawdzałam:-D Ale dobrze jest miec strych. Nie muszę się ograniczac z praniem i czekac az łaskawie wyschnie:tak:
Iwonka2006 bardzo ładny pokoik! Kolorek świetny wyszedł. Mnie dopiero czeka remont ale chyba na czas prac wiertenych się wyniosę z domu, niunia boi się nawet odkurzacza to przy wiertarce zwariuje!
 
Leika pierwszy raz takiego długiego posta napisałaś zawsze 1-3 zdania a tu proszę :-).

Dzis byłam na wizycie u gina (Wkońcu się udało:crazy: ) przyjął mnie inny lekarz bo moja cały czas na urlopie( ciągle strajkuje?:eek:) Badał mnie całkiem przystojny lekarz młody o urodzie araba a do tego tzw "swój chłop"Być badaną przez takiego lekarza to cała przyjemność:happy2::sorry2::zawstydzona/y: Mogłabym go nawet zamienić z moja ginka bo nawt nie wiem kiedy będzie chciała wkońcu z tego urlopu wrócic:angry:
Z moja ciążą i z dzidzia wszystko ok. Od pocżatku już przytyłam osiem kilo:szok: więc jak nic przy końcówce przekroczę dwadzieścia:szok: czyli powtórka z rozrywki

:-D:-D mój też całkiem przystojny jak mój M go zobaczył to stwierdził że jak już urodzę to mu wpier... ;-):-D za to że mnie "oglądał". A jeszcze nie napisałam że przytyłam równe 20 kg :szok:( 4 więcej niż z Mają ), i przy badaniu lekarz stwierdził że mimo szczupłej budowy to miednicę mam normalnych rozmiarów i powinnam urodzić naturalnie, to mnie trochę uspokoił bo bałam się znowu usłyszeć że mogę mieć problem bo dzidziuś duży :dry:.
Jurto przyjeżdża do mnie siostra z rodzinką i zostają do soboty, obiecuję że zajrzę.
Dobranoc
 
Hej kochane:-). U nas znowu leje i to tak ze :szok::szok::szok:. Natalka pojdzie do szkoly z kolezanka ale jak ja wyjde na zakupy:confused::confused:. Najwyzej dzis obiadu nie bedzie:eek:.

IWONKA 2006 pokoik super i kolor ladny:tak: my remont mamy przed soba:baffled:



Cloe to dobrze, że wszystko ok. Powiadasz przystojny lekarz....... :-D:-D:-D:-D i jeszcze do tego fajny..... może faktycznie powinnaś zmienić. Ja zmieniłam lekarza prowadzącego jak byłam w 7 m-cu ciąży. I to było najlepsze co mogło mi się przytrafić przez całe 9 m-cy. Po jednej wizycie u tego nowego dowiedziałam się więcej niż przez 7 m-cy u poprzedniego. I przy porodzie bardzo pomógł, tak, że podjęłam dobrą decyzję, choć wszyscy mi odradzali zmianę.

To tak jak u mnie:-). Przez 7 m-cy bylam u lekarza ktory przez caly ten okres ani razu mnie nie zbadal ( nawet jak poszlam sprawdzic czy jestem w ciazy bo zrobilam test i wyszedl pozytywnie to mnie nie zbadal tylko powiedzial no to bedzie pani miala dzidziusia:eek::szok:). Jak sie zapytalam czy mnie nie zbada zeby sprawdzic to powiedzial ze w koncu on tu jest lekarzem i wie co robi:dry:. Dopiero jak zmienilam lekarza to zostalam doglebnie...:-D:-D:-D:-D zbadana:-D. W kazdym razie to tez byla najlepsza moja decyzja i przy porodzie tez pomogl:tak:

No i nie wiem co jeszcze chcialam napisac i komu.....:zawstydzona/y::sorry2:. Ja chyba tez cos na pamiec musze wziac albo cytowac:dry:
 
JUSIA powodzenia w zalatwianiu spraw z zusie:tak:

DAWNA CLOE tyciem sie nie martw najwazniejsze ze z dzidzia ok:tak: ( ja i w 1 i 2 ciazy przytylam prawie 30 kilo:szok::szok::szok: i teraz po drugiej jeszcze mi zostalo troszke do zrzucenia ale jest prawie tak jak przed:-))

ANIA ty sobie nie pomagaj zadnymi ludowymi sposobami tylko poczekaj na nature;-):tak:
 
reklama
Witajcie z rana! A nas to już postanowiło kompletnie zalac!:-( Leje już trzeci dzionek i jest bllleee. Zastanawiałam sie nawet czy by Adrianka w domu nie zostawic ale z drugiej strony to niech sie leepiej idzie troche wybawic. Właśnie się Madzia obudziła i szarpie brata za ucho a on nic:sorry2: Hehe spanie to on ma po tatusiu...:-D
 
Do góry