reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
No pięknieja tu odrobine czasu wyskrobałam na BB a wszystkie dziewczyny dobrej nocy życzą:tak::-D
Vici ty to masz widoki :tak:Piękne aż miło patrzeć:tak:
Ewcia ja jestem dobrej myśli i jeśli chodzi o twoja prace i jeśli chozi o Matka:tak: Powolutku robi postępy a to juz dużo:tak:
Jusia rzeczywiście musisz na gwałt szukać kolejnych studiów tyle że trochę szkoda tych rozpoczętych a swoja droga to tylko w Polsce może tak być że studentów na trzecim semestrze zostawia sie z niczym:szok::no:
Iwonka pochwal sie zmianami w domku Mniej więcej pamiętam jak to wyglądało przed małym remontem u was
no i nie wiem co komu jeszcze napisać:zawstydzona/y:
óźna godzina więc też dobrejnocki życzę Do jutra
 
Ewcia ja też podziwiam takie panie przedszkolanki...... jak znam życie ja ryczałabym razem z dziećmi ;-):tak::-D Ucałuj Mateuszka od ciotki z BB. Fajnie, że Ty jesteś z pracy zadowolona :tak:

Zmykam do wyreczka, bo mam taką zimnicę w domku :baffled: a pieca i kominka u mnie nie ma żeby sobie napalić :no: no to mi kołderka została :tak:

Dobranoc!
 
Witam rano! Jestem załamana:-( Właśnie wstałam bo jadę dziś na kontrolę z Adrianem , a za oknem koszmar: 10 stopni i deszcz:-( Muszę też Magdę ze sobą ciągnąc bo mojej mamie skończył się urlop i tym samym skończyło się babciowanie dla wnuków. Szkoda bo miałam nadzieję że podjedzie:no:
 
Witam. U nas tez ponuro i zimno.
SIKORECZKA ja mam taki sam problem - nie ma mi kto z Kuba zostac i wszedzie go musze ciagnac ze soba:no:. Tylko ze do mnie nie ma kto przyjsc bo mama mieszka 60 km ode mnie a tesciowa prawie 120km:baffled:. Wlasnie ubieram dzieci i ide Natalke zaprowadzic i na zakupy, ale mi sie tak nie chce ze szok:eek:.

A ja jak przyszlam wczoraj z kosciolka to juz nie mialam czasu wejsc do was tym bardziej ze mlody byl jakis strasznie marudny:dry:. Rwie sie bardzo do chodzenia, ale nie umie jeszcze sam i chyba w koncu zacznie raczkowac, bo coraz czesciej probuje tylko ze narazie chodzi do tylu jak rak:crazy::rofl2: W kazdym razie nie bardzo juz mu sie podoba siedzenie :baffled:. I tak mialam dlugo spokoj Natalka zaczela chodzic jak miala 8 m-cy a on ma juz prawie 11 i stwierdzil,ze czas poganiac matke po domu:crazy::rofl2:. No nic zmykam narazie:-)
 
reklama
witam z rańca :)
u nas ciepelko jeszcze dobrze slonko nie wyszlo juz czuc ze bedzie grzalo tak jak wczoraj:-)
Emi wczoraj tez miala klopoty z zasnieciem:baffled: a potem w nocy se budzila chyba ze 3 razy:dry:Wczoraj wrócili moi rodzice z urlopu w polski i pierwszy dzien po urlopie wrocila do nas Zuzanna:tak:wiec emi ma znowu towarzyszke do zabaw:happy2:
 
Do góry