reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

LEIKA nie wiedzialam ze ty tez przepraszam ze cie pominelam:zawstydzona/y:. No wlasnie tego przejscia sie boje ale pozyjemy zobaczymy:baffled:

Nic się nie stało, masz prawo nie pamiętać przecież ;-) Napisałam, że ja też jestem nauczycielką, żebyś wiedziala, czemu się wtrącam niepytana ;-)
Teraz, jak tak piszecie o przedszkolach i szkole to strasznie mi się zatęskniło za pracą w zawodzie :-(
 
reklama
Oj leci, Iwonka, leci, a ja z każdym dniem coraz bardziej kocham tego mojego bąbelka!
Jutro brykamy na kilka dni do Wawy, niestety w sprawach urzędowo-oficjalnych, pewnie się nawet ze swoją rodziną nie zobaczę albo tylko na chwilkę :-:)-:)-(
Ale pod koniec września w związku z tą moją mgr powinnam dłużej posiedzieć w Wawie z Maksiem.
 
A ja się witam. Zaczęłam najpierw od czytania i co się zbliżałam ku końcowi Wy kolejną stronkę zapełniałyście:-DMyślałam, ze do wieczora Was będę podczytywać:-DJa dziś Madzię zaprowadziłam do szkoły a sama pojechałam po wyniki i do lekarza no i w sumie wyszło mi skrzywienie kręgosłupa w lewą stronę i to powoduje ucisk i dlatego czuję ból- dostałam zabiegi które dopiero od października będę brac bo takie kolejki, leki i ćwiczenia:szok::-)A teraz siedzę i myślę co robić. Do córki przyszła koleżanka i szaleją a wogóle to córa dostała dziś najlepszą ocenę za wykonanie zadania w książce i była najlepsza a ocena to słoneczko:-DPoczułam się dumnie bo wczoraj mi nic mówić nie chciała i wogóle jakaś przybita była. Za to od wczoraj mały ma humorki- ciągle marudzi:baffled:Chyba przez te zęby:no:
 
Dzwoniłam do zusu i nie moge podjąć tego kursu bo juz go nie akceptuja:-:)wściekła/y:Jeszcze jurto pojade do szkoły i ich ubłagam zeby mnie zapsali ;-)Moze jakoś sie uda i do Zusu tez pojde dokładnie sie zapytac bo wiecie jak to jest przez telefon dogadać sie z nimi nie można :wściekła/y::eek:
 
Ta pogoda mnie dobija :-:)-:)-( cały dzień leje :baffled:

Iwona z kryteriami ocen to ja nie pomoglabym Ci, bo ja całkowicie nie w temacie. Po pierwsze uczyłam w gimnazjum, po drugie już sporo czasu minęło od mojej kariery nauczycielskiej ;-) teraz tylko z wyształcenia jestem nauczycielką :tak: Dobrze, że Leika jest doinformowana, to sparawa została wyjaśniona.
Brawa dla córy za dobrą ocenę.

Iwonka buziolki dla Vanesski.

Jusia trzymam kciuki, aby dało się coś załatwić w Twojej sprawie.

Aniab widzisz tak sie bałaś, a z tego co piszesz mała zaklimatyzowała się i zaczyna sobie świetnie radzić , oby tak dalej :tak:

Vici jak oglądam Twoje foty, to mam ochotę wskoczyć w nie :-D:-D ja tak uwielbiam góry. Spokojnie mogłabym mieszkać w takim miejscu jak Ty. Piknie :tak::-)

Ola nie zazdroszczę lokatora :no::no::no: dzikiego

Elisabeth czytam Twojego posta i się zdziwiłam...... piszesz o cumulusach :baffled: a ja zapomniałam, że Ty też geografka jesteś :tak:
 
reklama
Moje mniejsze dziecię usnęło a starsze poszło do koleżanki:-)Mamusia ma wolne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-DNo i co tu robić?Chyba pójdę powyszywać:tak:A wogóle to wcześniej zapomniałam napisać ze Wy dziewczyny miałyście dziś niezłe przeżycia:szok:Jak nie wypadki to dzicy lokatorzy:no:normalnie szok:tak:
 
Do góry