reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej.
pozwolę sobie zacytować:

Witam!!!
A ja to już chyba będę tylko raz dziennie na BB zaglądać, bo zaczęły się nowe seriale w TV, he he he i wieczorkiem lubię sobie posiedzieć jak już Kuba śpi i pooglądać... ale czytam, czytam i jestem na bierząco...
Ja też seriale trzaskam a zaraz idziemy meble przestawiać tj. ja bedę nadzorować :tak:.
Po drodze z zakupów wstąpiłam do osiedlowego lumpka i obkupiłam maluszka wydałam całe 6 zł za 6 rzeczy :szok: majątek ;-):tak::-D, a takie fajne ocieplane ogrodniczki że szok.
A u nas pogoda nie ciekawa, bardzo wieje ale słońce świeciło i było nawet ciepło, ale w piecu M przepalił i w domu zrobiło się przyjemnie i cieplutko.
No to idę, pa pa.
Iwonka witaj, ach te ząbki jak sobie pomyślę że mnie znowu to czeka :baffled:
:zawstydzona/y::zawstydzona/y:zapomniałam co komu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Przesyłam wieczorne pozdrowienia :-)
Mężuś poleciał na służbową kolację, a ja sobie wezmę komputerek i przed "M jak milość" popiszę swoją mgr. Jakoś hmmm przed telewizorem pracuję wydajniej niż wtedy gdy jestem podłączona do internetu, ciekawe.... :confused:

Jutro nas czeka podróż, oj jak mi się nie chce!! I tak mi przykro, że z rodziną męża zobaczymy się przez 3 dni, a z moją zero :-( Ale jak pojadę następnym razem, to sobie odbiję - tylko auta nie będę wtedy miała, więc wszyscy będą musieli do mnie przyjeżdżac ale jak kochają to przyjadą ;-)

Miłego wieczoru i dobrej, spokojnej, przespanej nocy! A ja chyba nie będę spała z czystej ciekawości, czy dzika bestia przyjdzie dziś w nocy - normalnie czuję się jak na koloniach przed podchodami hihi adrenalinka!
 
Hejka...
Moje dziecko spi,padlo jak kawka,maswałam mu glowke i usnal w 3 minuty..hehe ach te przedszkole,wykancza te dzieci..
Ja po pracy spokopodoba mi sie coraz bardziej,klasy super sa,wczoraj byly be,a dzisiaj fajne sie robia dzieciacxki,,,
MOje dziecko w przedszkolu dalej to samo,płacze jak odchodze-wyje normalnie i tyle,,no i jak go odbieram tez wyje na moj widok,bo tak to wogole nie placze,hehe
Zjadl dzisiaj troszke chleba i pol nalesnika,robi postepy:tak::tak::tak:juz mi lepiej,ze cosik ta kąsa...ale i tak nie za duzo...Wogole dzisiaj caly dzien na kiblu,,brzuszek go bolał i pani mowi nawet sie osral lekko,bidulek moj,to chyba z nerwow i placzu,,ale teraz od wczoraj to wszystkie dzieci płacza...nie miło tak,,ja nie wiem jak te panie to wytrzymuja...ja bym siadla i z nimi plakala..:tak::tak::szok::sorry2:...
Ide poczytac wasze posty..
 
Ewcia81- oj to biedny ten Twój Mateuszek, aby dziś i z każdym następnym dniem było już lepiej... a swoją drogą to czemu dzieci nie lubią dop przedszkola chodzić (no nie wszystkie oczywiście, ale dużo)??? Ja tez darłam ryja jak mnie mama do przedszkola zanosiła... tak, tak nosiła mni ena rękach bo sama nie chciałam chodzić...


!!!
No tak to jest,ale wszytske tam becza,tzn moze z 5 stoi i sie na reszte patrzy,,ale jak jeden zaczyna reszta sie przyłącza,hehe lawinowo:-D:-Dno ale potem bedzie lepiej...

Przez to BB kolejny raz spaliłąbym zupke dla Kubusia:-):tak:, ale na szczęście wygotowała się cała woda i zaczęło skwierczeć w garnu i przypomniało mi się że zupke mam wstawioną... ufff nic sie nie przypaliło... ale już tak ze 3 razy musiałąm wywalać jedzenie, bo "mądra głowa" siedzi, pisze i o całym świecie zapomina...
:szok::szok:Elizabeth hehe uzaleznienie wprowadza sie do kuchni,ahha
ja spalic nie spaliłam,ale zapomniałam nie raz o praniu czy namoczonym czyms,albo zupie ktora tez sie wygotowała,ale nie spaliła,hehe:-D:tak:

Iwonka - ja też jestem nauczycielką, własnie dzieci w tym wieku ;-) Powiem Ci, że ja też tego sposobu oceniania do końca nie akceptuję. Uważam, że to dobry pomysł, zwłaszcza na początku przygody w szkole, ale brak jest płynnego przejścia z takiego oceniania na system stopniowy w klasie 4, co dla wielu dzieci jest często za dużym szokiem i odbija się na ich wynikach w nauce.
Wiele tak naprawdę zależy od nauczyciela i jego kreatywności.
zgadzam sie,wszytsko zalezy od nauczyciela,,ja teraz robie w innej skzole niz poprzednio i tu inne ocenianie dla maluszkow,na szczescie ja ucze 4-6 takze normalne mam oceny dla dzieci,

iwonka now końcu,alez ty sie narobisz przy tym mieskznaku,,a Vanesska super kolejne zabale,,dzielna laska z niej.
iwona.c28 kurcze cos miałam tobie napisac,,hmmmm co z askleroza:sorry2::baffled::baffled::zawstydzona/y:
Vici fajne widoki,super foteczkki,wow,a jakie to góry??
Co tu komu...miało byc.....

Wogóle to dzieki z a kciukasy za matetka...ale czuje ze rano znowu od nowa polska ludowa,,,czyli "mamusiu ja nie chce iśc"-płaczącym głosem i potem buuuu ryk,a mama ucieka,no i dobry dzien dla Mta,a jak odbieram to znowu płacz....
 
Wogóle co do pogodt,to u mnie było dzisiaj bardzo super ciepło i słonecznie...a ja sie cieplo ubrałam,hehe

W Pl też widoczki miałam nieciekawe i dlatego teraz jestem zachwycona.Co tam zamienić się,wpadajcie na urlop a niedługo narty:tak::tak:
nom ja mam widok na bloki ze wszystkich stron,ale okna mam tylko z jednej strony,,,:tak:;-)

Iwonka - póki @ nie ma, puty zawsze jest nadzieja :tak:
no własnie,,,czekamy...ale nie na @;-)

Iwonka, ja też myślę, że dostanę @. Wkrótce się okaże u nas obu.
no póki nie ma jest andzieja jak poprzednio napisano:tak::tak::-)

OlaK niedlugo 2 urodzinki nazych dzieciaczkow sie zblizaja:tak::-)Jak ten czas leci......
a mojego 3 urodziny 20 wrzęśnia,,matko a do przedszkola mam cukiereczki wziąśc,hehe,,bo nie wiem,,,
 
no i dalej pustako,,,no to ja tez zmykam
ide ogladac sposób na blondzie....i myju,,no i spac,bo o 6 pobudka,,:szok:boze ja nie wiem juz co to znaczy wstac tak ranooo:no:

dobranoc wammm
 
A ja wpadłam też na chwilkę
Dziewczynki oby @ nie doszła:tak::tak:
Jusia w tym zusie sami chyba nie wiedzą co chcą.
Ewcia to alpy,piękne alpy:tak::tak:
 
reklama
Witam z wieczora!:-)U mnie dzionek ponury i mokry. Troszkę się rozerwałam bo moi rodzice nas nawiedzili. Madzia nadal zmierzła aż sie boję jutra. Jutro jedziemy znowu do laryngologa a to jest cała wyprawa:zawstydzona/y: Adrian dziś w przedszkolu zadowolony. Trochę rozrabia ale pani sobie z nim radzi. :sorry2: Najgorsze jest to że jak idę Adrianka zaprowadzic to Madzia mi sie okropnie w wózku drze:dry: Chyba musi się przyzwyczaic. Zmykam bo mi się muli net:angry: Dobranoc do juterka!
Trzymam kciuki za brak@ !!!!!!!!!!
 
Do góry