reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam!!!




Iwona.c- #teraz Ty na bezsenność cierpisz... codziennie pierwsza na BB;-)
#a masz juz dostęp???
#pokrowce na wózek możesz dokupić oddzielnie np na Allegro ale może popytaj w sklepach dziecięcych i u siebie dostaniesz
#a wiesz, że mojemu mężowi śniło się ostatnio że ma zagrać w LOTTO 19 września, tylko kurde czemu numery mu się nie śniły??? Może jego sen tez będzie proroczy???
#no i gratulacje dla natalki za P


!!

Nie cierpie na bezsennosc ale Natalka ma codziennie na 8 i musze wczesnie wstac zeby jej zrobic sniadanie i ogolnie do szkoly ja wyszykowac, a i Kuba ostatnio mi chodzi kolo 19 - 19.30 spac a wstaje o 6 - 6.30:szok::szok::szok: cos mu sie znowu poprzestawialo:baffled:. Dostepu nadal nie mam:confused::baffled::eek: ale czekam cierpliwie, a co do pokrowcow to trudno jest mi dostac taki do mojego wozka bo to jest wozek przedpotopowy:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rolleyes2::crazy: po Natalce i takich juz sie nie produkuje, ale na Allegro spojrze bo jeszcze nie patrzylam:dry:
ELISABETH ty lepiej pilnuj obiadkow bo kuchnie kiedys sobie z dymem puscisz;-);-):laugh2:

JUSIA widzisz juz po badaniach to teraz juz tylko z gorki;-)
 
reklama
mało brakowało:-D, przeglądam właśnie allegro jak cos znajde to Ci podeślę link... tam kiedyś takie uniwersalne widziałam, może coś dopasujesz???

Dzieki :-)


Ja jeszcze mam pytanie ( troche z innej beczki) do mam, ktore sa nauczycielkami - Ewcia Sewa do was. Ja wiem ze zmiany w systemie edukacji to nie zaleza od nauczycieli ale nie rozumiem obecnego oceniania dzieci przynajmniej w klasach 1-3. Czy nie mozna ich oceniac starym sposobem w skali od 1-6??? tylko jakies glupie literki:confused: Juz sie w sumie do nich przyzwyczailam ale nie uwazacie ze to bez sesnsu. U mojej Natalki to wyglada tak:

W - wyrozniajaco ( ponad obowiazujaca wiedze)
P - znakomicie (ok 95-100%)
S - satysfakcjonujaco ( :confused:70-95%)
C - wystarczajaco ( 40-95%)
M - musisz popracowac ( mniej niz 40% wiedzy czyli duze braki):baffled::eek:.
Ponadto nauka zintegrowana tez nie jest moim zdaniem trafionym pomyslem bo dzieci na jednej lekcji maja troche i matematyki i polskiego i przyrody i plastyki:eek::eek: przeciez na glowe mozna dostac:baffled:. Natalia sie w tym odnajduje bo od poczatku tak ma ale dla mnie to glupota ( chyba juz za stara jestem na takie zmiany:confused:;-):dry:)
 
No to widoczki z okna nieciekawe
Ze szkołą też bym się chyba nie połapała tyle zmian narobili
Życzę bezbolesnego wychodzenia ząbków i śniących sie nr totka:-D:-D
 
To nasze widoczki z miejscowości gdzie mieszkamy.Zdięcia za spacerów z lata i zimy

1178720951


1174473390
 
Dziekuję wszystkim za trzymanie kciuków ;-)
U mnie na dachu szaleje pan dekarz, wiatr wieje dziki, facet przyjechał sam bez żadnego pomocnika, ma uniemożliwić dzikiemu zwierzowi wdzieranie się do naszego domostwa. Zwierz chyba urósł kilkakrotnie, co jest widoczne - bardzo przepraszam - w ilości jego odchodów wokół domu, która rośnie niepokojąco :szok:

Maksio już od dłuższego czasu na spacerze z nianią, która chyba próbuje go uśpić w wózku - wczoraj jej się udało, może i dziś da radę....

Iwonka2006, czujesz jakieś objawy ciążowe lub też okresowe? U mnie nic, @ powinnam dostać między 6 a 8 września. Jak zaszłam w ciążę z Maksiem to miałam rzuty gorąca takie chyba jak podczas klimakterium, teraz nic nie czuję. Inna sprawa że w domu zimno jak na Syberii albo jak u moich teściów, którzy preferują temp, w okolicach 17 stopni w domu BRRRRRRRRRR
 
Dziewczyny jestem załamana i nie wiem co mam robić dzwonili do mnie ze szkoły a ja sie jeszcze ucze zaocznie bo pobieram rente po ojcu zawsze jest jakaś kasa a tu mi powiedzieli ze rozwiązuja moj semestr i juz nie zapisuja na inne semestry Chodziłam na turystyke i byłam juz na 3 semestrze no i teraz jestem w kropce rente mi zabiora jak im nie dam zaswiadczenia ze szkoły jestem zła bo dopiero teraz mi to mówią Jak zabiora mi rente to bedziemy miec bardzo krucho z kasa i do tego nie wiem na jak długo mnie przyjma do pracy :-:)-:)-:)-(Nic tylko edzec mi sie chce :-(
 
Jusia22 nie łam się tylko bierz się do dzieła i zapisz do ESKK.2 Koleżanki moje miały podobny problem i zapisały się na kurs w ESKK językowy i renta została:tak::tak: bo respektują ten rodzaj nauki.
 
reklama
Iwonka - ja też jestem nauczycielką, własnie dzieci w tym wieku ;-) Powiem Ci, że ja też tego sposobu oceniania do końca nie akceptuję. Uważam, że to dobry pomysł, zwłaszcza na początku przygody w szkole, ale brak jest płynnego przejścia z takiego oceniania na system stopniowy w klasie 4, co dla wielu dzieci jest często za dużym szokiem i odbija się na ich wynikach w nauce.
Wiele tak naprawdę zależy od nauczyciela i jego kreatywności.
 
Do góry