reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzien dobry ja znowu pierwsza chyba od dzis to ja pobudke bede robila;-);-):laugh2:. U nas pogoda do bani leje i zimno tylko 9 stopni:no::no:. Znowu sie zacznie proszenie kolezanki zeby mi Natalke wziela:baffled: nie lubie tego ale co zrobic z malym na taka pogode nie wyjde tym bardziej ze mam wozek stary i nie mam na niego takiego nieprzemakalnego pokrowca:eek:. Dobrze ze ta kolezanka jest spoko to nie ma problemu:tak:.

JUSIA zdjecia super widac ze mala lubi bawic sie w kaluzy:tak::tak:

EWCIA oby Mati byl dzis spokojniejszy w przedszkolu i nie plakal:tak:
Dobra ide dziecko do szkoly wyszykowac:dry:
 
reklama
Witam! Pogoda do kitu!:dry::baffled::no: Zimno , mokro i paskudnie:crazy: Znowu dzieciaki wstawały na budzik:szok: No pewno przyjdzie sobota to wstaną o 6...:eek:Dobra idę małej zrobic ammm i do przedszkola, Już mi synio zapowiedział że mam dziś po niego przyjśc póżniej:tak:
 
Dziendoberek.
U was grad a u mnie lekko padalo choc caly dzien:zawstydzona/y: A dzis rano zobaczylam snieg na szczytach i odrazu zimno mi sie zrobilo.A rano tylko 7 stopni bylo.Slyszalam w wiadomosciach,ze w Zakopcu tez spadlo troszke sniegu.
 
Matko dziewczyny mieszkam kolo szpitala i na skrzyzowaniu obok mnie cos sie stalo stoi samochod osobowy sa 3 auta policyjne byla karetka i chyba kogos zabrala:szok::szok: nie wydaje mi sie ze to wypadek bo nie bylo slychac stukniecia ale cos sie dzieje ciekawe co:confused::confused:
 
Cześć dziewczynki,
u nas zimno i ohydnie, w nocy znów była kuna lub inny zwierz, a dziś ma przyjść dekarz i załatać dziurę w dachu, którą ta cholera włazi.
Ja nadal piszę, ale niestety okazało się, że promotor wraca dopiero 19 lub 20 więc pewnie nie obronię się w tym miesiącu = będzie trzeba płacić i nie daj Boże powtarzać jakieś zajęcia o matko nie wyobrażam tego sobie!!!! Mam nadzieję, że profesor uratuje bo on baaardzo dobry człowiek jest!

Pozdrawiam wszystkie mamy, niestety nic nie poczytam :-(
 
Dzień doberek!

Ale zimno :szok::szok::szok::szok: jeszcze do tego leje jak diabli :szok::szok: Szykuje się dzień siedzenia w domu :-(

Ewcia trzymam kciuki za Matetka :tak:

Ola szkoda, że tak wyszło z promotorem.... ale zobaczysz wszystko się jakoś poukłada. Nie wydaje mi się aby kazali Ci jeszcze raz jakieś ćwiczenia zaliczać.

Iwona to Ty mieszkasz przy tym wielkim skrzyżowaniu obok szpitala? Tam gdzie jest stacja BP? Jeżeli tak to pewnie masz takie same widoki jak ja.... bo ja też mieszkam przy skrzyżowaniu, gdzie codziennie jest jakaś stłuczka :szok:
 
reklama
Wiecie co i za kierownica siedziala kobieta:szok::szok: no nic juz po akcji, ale normalnie az mnie zatrzeslo:no:. Jak mozna tak jezdzic :baffled::eek:. No nic Kubus wstal musze sie nim zajac a jeszcze musze sobie posprzatac. Po poludniu idziemy po obraz bo u nas w parafii bedzie obraz z Czestochowy i dzis przychodzi do nas a jutro juz odchodzi. Chyba tylko z Natalka pojde a M zostanie z Kubusiem w domu, bo pogoda brzydka i nie bede brala malego:no:.

A z innej beczki - ostatnio mam przewidujace sny.:eek: ( co mi sie przysni to tak jest)Snilo mi sie ze sie filter popsuje w akwarium i tak sie stalo wczoraj Mariusz naprawial. Tylko nigdy jakos mi sie nie chca przysnic numery w lotku:confused::baffled::eek::-D:-D:-D
 
Do góry