reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejka...
MOje dziecko spi,,chyba go to przedszkole wykańcza:baffled::dry::shocked2::sorry2:.
Gadałam niedawno z męzem na skype,a komp mi zaczął szwnakowac,,chyba te sprzety sie na mnie obraziły,wsio mi pada..klawke kupiłam nowa,ale kompa nie ma zamiaru kupowac,hehe:szok::no::no:..
Jusia mój matus tez uwielbia kałuże,taka pogoda jak teraz bardzo mu sie podoba,,skacze tylko non stop po wodzie...

Ewcia ale mi szkoda Mateuszka. Ale musicie być dzielni :tak: Pewnie niedługo polepszy się i Mati przestanie płakać i zacznie coś jeść. A jak ta jego koleżanka? Bo może ona też płacze i dlatego takie historie. .
Ona wczoraj spokojnie,a dzisiaj ona tez płakała,bo dzisiaj 3/4 dzieci płakało...

EWCIA mi tez szkoda Mateuszka, ale mysle ze przywyknie musi sie tylko tam zaklimatyzowac i bedzie ok:tak:
:-)
No musi,,tylko kiedy to nastapi??
Mniam pizza,ja tez chce,uwielbiam pizze...:tak:

Cloe ojej , dobrze ze to brama,ale zapewne strachu sie najadłas,,ale naprawi sie,,wyklepia ja:tak::tak:.
Jusia dasz rade z wszystkimi sprawami...:tak::tak:
Kasiulla to sie zapewne narobiłas:tak::tak:odpocznij troszke..pa

No wiecie co gdzie ta Iwonka,,pewnie bidna lata raz na jedno mieszkanie,raz w swoim siedzi,,,
 
reklama
Jusia Julka świetna :tak: a mój Jędrek jak raz się wykąpał w kałuży to teraz omija na kilometr. Wejdzie do niej tylko jak ma kalosze :-D:-D:-D

Ewcia trzymam jutro kciuki za Mateuszka :tak:


Iwona pizza mniam, mniam :-) smacznego :tak:

Zmykam dziś z sieci. Mam zamiar jakiś film sobie pooglądać.

Iwonka, Pycha gdzie Wy jesteście??????? :baffled::confused:


Dobranoc!
 
Ewcia - pierwsze koty za płoty :tak:

Cloe - dobrze, że nic nie stało się Tobie i dzidzi. Oby bramę udało się naprawić!

Mój syn dziś nie tknął kaszki na kolację i znów poszedł spać na głodnego. Co się dzieje?? :confused:
 
Wpadłam wam powiedzieć dobranoc i kolorowych snów Julia od 20 min spi :tak:a ja jestem wykonczona i jutro pedze na badania a potem z psem do weterynarza bo coś mu sie stało w łape i nie potrafi chodzic :-(Ja to mam zycie jak nie urok to sraczka :baffled:
 
Dobranoc. Też już umykam bo mi mąż przyniósł ze strychu worek ciuchów i muszę przegląd zrobic do czego już Niunia dorosła:tak:
Cloe dobrze że ty wyszłaś bez szwanku.
Ewcia my też trzymamy za Mateuszka.
Jusia śliczna córcia. Mój syn jak tylko widzi kałuże to chce kalosze zakładac i łazic po nich. Dzieciaki to uwielbiają.
Kasiula to po sprzątanku tobie się wolne przyda;-)
Acha zapomniałam napisac że mały jak poszedł do przedszkola to ma nawrót apetytu. Ciekawe jak długo.:confused: Narazie je ładnie więc się cieszę. Może mi ten chudzielec trochę przytyje, bo wszystko za szerokie:dry:
 
reklama
hej kobietki

wpadłam poczytac, ale grubo ponad 10 stron, więc mi sie odechciało :zawstydzona/y:

nie było mnie, bo najpierw net mi sie rozłaczył :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a dziś robiłam mega porzadki, a teraz własnie skończyłam oglądac płytke z wesela i chciałam zajrzeć co u was, ale za późno na tak długie czytanie, mam nadzieję ze od jutra będe na biezaco

a teraz dobranoc i słodkich snów :-)
 
Do góry