reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale miałam koszmarny spacerek:baffled: Madzia mi się darła w wózku i koniecznie chciała na rączki, a wózek ,pies i dziecko na rękach to już dla mnie za dużo.A do tego zimno i deszcz kapie. Za nic się nie chciała uspokoic i padła dopiero przed samym domem.:eek: Najgorsze w takich momentach są komentarze ludzi którzy widzą tylko fragment sytuacji i myślą że wszystkie rozumy pozjadali:wściekła/y: Prym w takich komentarzach wiodą stare baby!:angry:
Ja dopiero jestem przed remontem pokoju dziecięcego. Czekam aż będziemy mogli wywalic piec i przesunąc drzwi. Mam nieduży pokoik i muszę się nieżle nagołwic żeby go na pół podzielic.:dry: Adrianek też lubi Kubusia i mamy firankę w te motywy, ale ostatnio widzę że górę zaczynają brac bardziej waleczni bohaterowie typu żółwie ninja. Ale Madzia jest malutka więc jej stronę zrobie Kubusiową:-D
Odpoczęłam i mogę myślec nad obiadkiem....
 
reklama
SEWA dziekuje:-) ale boje sie ze dzieci zaraze:no:

ANIA piekny ma pokoik Majeczka:tak:. A jak ty sie czujesz? Myslisz ze na dniach urodzisz?? Ciekawe jaki pokoik zrobisz synkowi - masz juz pomysl??:-) Przepraszam ze tak wypytuje mam nadzieje ze sie nie pogniewasz i nie pomyslisz ze wscibska jestem:sorry2:;-)

A moj Kubus usnal na dworze i caly czas spi:shocked2: nie rozebralam go i teraz boje sie ze jak z nim wyjde to zmarznie:no: ale przykryje go kocykiem moze mu nic nie bedzie:baffled:

Ja nie mam nic przeciw, pytajcie o wszystko :tak:.
Mamy tylko 2 pokoje, i mały będzie z nami, po co ma Majce w nocy przeszkadzać w spaniu a Mariusz nie usłyszy nawet jak by mu się krzyczało do ucha :dry:, a w przyszłości jeśli będziemy jeszcze tu mieszkać i jak Dawid będzie przesypiał całe noce będą mieć razem pokój.
A ja czuję się w miarę dobrze, bardzo bolą mnie biodra, plecy i kręgosłup, no i mały bardzo uciska mi w dół :baffled:, do przeżycia :tak:
ale nic nie wskazuje żebym miała rodzić na dniach :eek:.

Faktycznie pogoda nas nie rozpieszcza chociaż u mnie wyszło słonko, ale i tak jest zimno.
sikoreczka to się umordowałaś bidulko :no:, a takie baby to mnie też wnerwiają :wściekła/y:
agatka zobaczysz jak przyjedzie do urządzania pokoju to pomysły zaczną same wpadać do głowy :tak:

 
Cześć dziewczyny :-) U was chlapie u mnie wyszło ładne słońce :tak:ciekawe na jak długo:baffled:.
Elizabeth pięknie wyszdł ci kubućś ale czegoś nie doczytałam Namalowałaś go sama czy zrobiłas w jakiś inny sposób? Jak robi sie takie cuda?
Widze że przewaga kubusiowych pokoi. Moją Julke Kubuś totalnie nie rusza za to sezamkowa ulica to bardzo ale poczekam jeszcze jak drugie się pojawi i wtedy zaczne na serio urządzać pokój Julci i drugiemu szkrabowi . Jak będzie dziewczynka to na pewno będzie w księżniczki Wszystkie dziewczynki prędzej czy później uwielbiaja księżniczki:tak:
Ania 138 No to mąż ma gest i dobrze to pewnie oznacza że ma wyrzuty sumienia czyli dostrszegł swój błąd:tak: a to bardzo dużo. Jak ty sie czujesz? Musze ci powiedzieć że jesteś bardzo mobilna jak na końcówkę Ja z Julką ledwo sie ruszałam:baffled: Ciekawe jak teraz będzie:confused:
Sikoreczka mnie też wkurzaja stare baby którym wydaje się że wiedza lepiej:dry:Nic tak nie dobija jak właśnie a ja sie swego czasu też nasłuchałam bo Julka to wogóle tylko na rękach chciała być więc póki nie usnęła w wózku to darła sie wniebogłosy:dry:
No i muze uciekac Julcia juz nie chce być samam do zobaczenia
 
Cloe no też tak myślę że ta kasa to takie zadośćuczynienie, nie powiem wolała bym żeby w inny sposób to załatwił, jakaś kolacja czy coś ale wiadomo że kasą nie pogardzę :-D:cool2: i bardziej mi się przyda :zawstydzona/y::laugh2:.
Tu masz rację z tymi księżniczkami dlatego teraz ma Kubusia dopóki jest jeszcze na tyle mała że ją interesuje chociaż ja już jestem duża i też go lubię ;-):-D.
A co do mojej mobilności to fakt z d... nie umiem usiedzieć na miejscu a jak się położę to tak mi nie wygodnie że wolę siedzieć albo chodzić, wczoraj nawet wzięłam się za przestawianie mebli u Majki ale tylko te lżejsze te konkretne to dzisiaj tatuś bedzie przestawiał bo wyjątkowo ma wolne :shocked2:.
Samopoczucie - patrz posta wyżej ;-):tak::cool2:
 
A ja poszłam na zakupy i całe szczęście, bo jak wracałam ( jak byłam pod blokiem) to zaczął padać deszcz :szok: jedzenie mam, a zakupy z supermarketu będą musiały poczekać na lepszą pogodę :tak:

Zaraz wypiję drugą kawę bo padnę na twarz tak mi się spać chce :baffled::baffled:

Ania138 ale śliczny pokoik ma Twoja córa :tak: A Ty odpocznij ..... bo przestawianie mebli w Twoim stanie to już lekka przesada :-D:-D:-D:-D:-D Ale ja też nie mogłam usiedzieć jak byłam w ciąży, a na koniec to nie mogłam siedzieć, nie mogłam leżeć to robiłam porządki bo przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania jak byłam w 8 m-cu ciąży.

Co do wtrącania się starych bab do wychowania mojego dziecka, to ja przepędzam gdzie pieprz rośnie :tak: jadę po nich jak się patrzy. I nie przejmuję sie tym, że inni patrzą na mnie jak na ostatniego gbura. Nie znoszę tego i już . Miały swoje dzieci mogły sobie je wychowywać od mojego won.
 
Bry!!!

Dawna cloe- Puchatek jest namalowany na brystolu farbami plakatowymi...

Ania138- pokoik córeczki cudeńko a Kubusia jest w podobnym stylu... no właśnie ja tez przymierzam sie do kupna dywanika i firanek w Puchatka, ale na razie troche funduszy brak choć mam juz upatrzone...

Sikoreczka- no faktycznie takie baby sa wkurw*** jak czytam Twoja historie to jakbym widziała siebie----> wózek obładowany zakupami, pies, a czasmi nawet parasol no i krzyczące dziecko... normalnie jescze kilku rąk brakuje... mi jeszcze nikt nie komentował, ale niech spróbują, to tak jak Sewa zmieszam z błotem, a ja za skarby na ręce Kuby nie wezme... nie dałabym rady

Iwona.c to zdrówka życzę...
 
Cześć dziewczyny. Ja dziś latam od samego rana. Byłam Magdę do szkoły zaprowadzić potem z małym na zakupach. Ugotowałam zupkę dla Madzi bo ona uwielbia zupy i położyłam malego spać. Mam chwilę dla siebie:-)
Elisabeth wyszywam na kanwie niciami które się nazywają mulina. W pasmanterii można kupić gotowe obrazki na których jest już namalowany obrazek i przyporządkowane są kolory. A potem siadasz i wyszywasz- ja rozdzielam mulinę bo jest gruba na 3 niteczki i robię krzyżyki. Ciężko napisać jak bo lepiej pokazać:tak:Można kupić gazety w których pisze jak i co no i są tam różne pomysły
Donatella wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy
Agatko w sklepach są gotowe naklejki na ściany z różnymi bohaterami i są one z takiej gąbeczki, kolorowe- można zdobić pokój jak się chce:tak:
Ania138 i Elisabeth pokoiki śliczne:-)
Ola.K super że są efekty:tak:
A ja idę coś poszperać po domu bo na 13.30 po Magdę trzeba iść i już nie będę mieć czasu:-D
 
ANIA ja tez mam tylko dwa pokoje i narazie Kuba jest z nami, ale nie wyobrazam sobie zeby moje dzieci mialy wspolny pokoj:baffled::eek: tym bardziej ze jest miedzy nimi duza roznica wieku. Moze uda nam sie sprzedac to i kupic wieksze tylko nie wiem skad wezme kase na wieksze mieszkanko:confused::dry:. No coz pozyjemy zobaczymy;-)
ELISABETH dzieki:-)
SIKORECZKA ja tez nie lubie takich bab:wściekła/y:. Najgorzej mnie wku** jak Kubus spal w wozku a one wsadzaly tam te swoje "siwe lby" :angry::angry:. Tylko ze ja tak jak Sewa od razu wypalilam cos i odchodzily czasami zdziwione ze " taka mloda i taka nieuprzejma":dry: a ja sie pytam wkladala mi cos do wozka zeby tam zagladac:confused:

DONATELLA wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)
 
reklama
No to jeśli chodzi o mieszkanie to u nas komfort.... mamy 4 pokoje... ale okupione to jest kredytem na uuuuuuuuuuu dłuuuuuuuugiiiiiiii czas...... a domek malutki mi się marzy:-)
 
Do góry