reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hej dziewczyny ja tu tylko na chwilke padnięta jestem jak nie wiem co.
Ewcia super że wszystko się układa a co do" zaległej " wypłaty to do ksiegowej wal nie wyjaśni o co idzie:tak:a Mati sie przyzwyczai Dzieci zazwyczaj lepiej jadaja w grupie jak w domu Byle by nie naciskać na niego zbyt mocno pewnie bidulek był w szoku wszystko nowe i na dodatek bez mamy ale bedzie dobrze tego jestem pewna
WowoAniab ty to zdolniacha jesteś:eek::tak::tak:Ja manualnie jestem chyba upośledzona może kiedyś sprobuje.
Ale wam dziewczyny śliczne serduszka powychodziły :eek::tak: Mnie z jakiegoś powodu wychodziło beznadziejnie:dry: ale jeszcze poprobuję tylko musze mieć duuuużo czasu:baffled:
Moje samopoczucie jest całkiem niezłe ostatnio Wahania nastroju mam ale cuz wkońcu ciężarówa jestem;-)Mdłości miewam dzięki Bogu tylko chwilowe bo wcześniej całe dnie mnie trzymało a to było okropne:baffled:
Uciekam bo Majewski z Frytką wywiad prowadzi. Ciekawe co teaz dziewczyna wymyśli:-p:cool2:
Do jutra pa, pa
 
Dzięki dziewczyny za komplementy:zawstydzona/y:Moja mama to robi i tak kiedys zaczęłam jej pomagać a potem mówię spróbuję sama i zaczęłam od liczenia krzyżyków do obrazków a wzory sąw gazetach chociaż teraz sągotowe kanwy z rysunkami do kupienia w pasmanteriach i Kubusia kupiłam gotowego zeby sobie poprzypominac a moja mama to nawet moją teściową tym zaraziła i teraz obie krzyżykują:-D
Ja siedzęi tv oglądam a miałam z mężem pogadać ale coś mu net nie działa dzisiaj:-(Dzieci już śpią ale ciężką przeprawę miałam z nimi żeby się położyli:no:A ja mówię Wam też już dobranoc bo jutro czeka mnie ranne wstawanie i szykowanie córci do zerówki i robienie śniadanka:tak:Dobranoc
 
Hejka.
Ale tu serduszkowo się zrobiło :laugh2::laugh2::laugh2:
Fajnie że dzieci zadowolone z 3 września ;-):tak:
Ewcia nie martw się że Mati nie je raz nie zawsze :tak:, a może nie podpasował mu dzisiejszy obiad albo z wrażenia nie zjadł, za szybko żeby alarm podnosić.
Majka już śpi, a ja wdowa bo M pojechał obgadać kolejną fuchę :baffled:.
Byłam dzisiaj u babci i nie wygląda żebym rodziła w najbliższych czterech, pięciu dniach :dry::laugh2:

Aniab a to jest haft krzyżykowy czy gobelin? Bo ja haftuję gobelinem tj. haftowałam jak miałam więcej czasu bo teraz nie narzekam na brak zajęcia :dry::laugh2:.
Dobranoc, miłej nocki.
 
Aniab- ja też Kubie robie pokój tematyczny w Kubusia Puchatka, ostatnio nawet zaczęłam zbierac tą kolekcje naczynek z KubPuch... a powiedz mi kochana jak się robi takie cuda? bo lubię dłubac przy taklich róznych rzeczach i mogłabym się skusić... w ogóle na jakim materiale to się robi, czym i wszystko wszystko napisz;-)... z góry dzięki...

Ewcia- a jaki to program sobie ściągnęłaś do tego haftu krzyzykowego, bo jak popatrzyłam na te cuda ani to się normalnie nakręciłąm...

to ja tez się pochwalę co sama zrobiłam jeszcze przed porodem:



to tatus z synkiem jak miał 11 dni, a zrobiłam oczywiście tego Puchatka który na ściane wisi...
 
Leika żebym to ja wiedziała co oni wymyślili:confused: Wogóle to podzielili 4latki i te dzieci które skończyły do września 4 lata są w średniakach a te które skończą potem są w maluchach. Mój jest nadal w maluchach ale się cieszy bo chciał tam chodzic, ale dziś mama odprowadzała córeczkę do przedszkola i dopiero na miejscu dowiedziały się że mała będzie w średniakach. Wpadła w histerię i za nic nie chciała zostac w przedszkolu. uważam że takie rzeczy to powinni mówic pod koniec czerwca żeby dzieci przygotowac albo zebranie zrobic w sierpniu a nie wchodzisz i ups. Dziecku nie da się wytłumaczyc w 5 minut wszystkiego. Mam nadzieje że Adrian się połapie bo chodzenie po niego o 12 to jest katorga. Wiem bo cały kwiecień i maj tak chodziłam i praktycznie do południa w biegu. Magdę tylko rozbierałam dawałam jeśc i ubierałam żeby do przedszkola iśc.
Zmykam spac. Nie pozmywałam bo nie mam natchnienia a poza tym Madzia mi bardzo się rzuca. Chyba ją te zęby porządnie męczą bo w nocy płacze i krzyki mam. Nie wysypiam się!:no:
 
Ja weszłam tylko życzyć Wam spokojnej nocki.

Ale cuda dziewczyny robicie :tak: ja za to maluję farbkami na szkle. I też mam Kubusia Puchatka nad Jędrka łóżeczkiem. Kupiłam antyramkę i namalowałam. Nawewt fajnie mi to wyszło ;-)

Dobranoc.
 
reklama
A ja mowie dzien dobry. Pogoda niezbyt ladna i wstawac mi sie nie chcialo:baffled: ale mus to mus. Jeszcze tylko Natalce wloski musze uczesac i zaprowadzic ja do szkoly. Dziewczyny wszystkie prace sa super. Ja niestety nic takiego nie robie chociaz jak bylam mlodsza do szydelkowalam z mama. Robilysmy serwetki na regal i lawe, ale to stare dzieje nawet nie wiem czy bym umiala teraz to robic. Jakos tak niegdy czasu nie ma:eek:. No nic narazie umykam papa:-)
 
Do góry