reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Iwona.c ile to kasy tzrba wydac na taką wyprawkę, co? a po co maluchy mają dzwigać wszystko do szkoły? oszaleli czy co???
 
reklama
Iwona.c ile to kasy tzrba wydac na taką wyprawkę, co? a po co maluchy mają dzwigać wszystko do szkoły? oszaleli czy co???

Elisabeth no kasy troche trzeba wydac:eek:,( ksiazki trepki i mundurek kosztowaly mnie 250zl a gdzie reszta:szok::szok::szok:) a co do dzwigania to tez mnie to wku** bo nie dosc ze ksiazki i zeszyty to jeszcze te wszystkie bloki kredki farby plasteliny itd mimo ze z tego codziennie nie korzystaja:wściekła/y:. Powinny miec wyznaczony dzien w ktorym bedzie plastyka to wtedy by to braly, ale nie teraz jest nz ( nauka zintegrowana) i nie wiadomo kiedy pani sie zachce z nimi cos zrobic:baffled:. Chociaz moja Natalka ma taka pania ze pozwala im to w szkole zostawic wiec wszystkiego nie dzwiga;-)
 
Cześć
Moje też miały w szkole szafkę do której chowały swoje rzeczy żeby tego wszystkiego nie nosić codziennie
Mi BB nie działał w sobote nie mogłam wejsc i poczytać ani nic napisać dzis jest ok.
No i po rozpoczęciu roku szkolnego moi chłopcy juz nie mogą doczekać sie jutra kiedy pójdą do szkoły:-) Ciekawe jak długo:confused:będą miały taki entuzjazm w sobie chociaz lubia sie uczyc:tak:.
Pozdrawiam wszystkich
 
Mnie też BB działa bez zarzutów ;-)

Ewcia - nie dziwię się Twoim emocjom, sama będę pewnie bardzo przezywać gdy za dwa latka Nati pójdzie do przedszkola :)
Daj znać po powrocie jak mu się podobało :)
 
Nudzi mi sie i troche sie zaczelam bawic. Sciagnelam pomysl z serduszkiem ( chyba pierwsza byla Iwonka 2006) mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial mi tego za zle:sorry2:;-). A tak w ogole to Kuba juz mi spi ponad 2 godz:szok::szok::szok: ciekawe co w nocy bedzie robil jak sie tak w dzien wyspi:baffled:. Zreszta dzis wstal wczesniej bo o 6.30 a przez ostatnie dni sypial mi do 9 wiec moze odsypia:confused:.
 
Witam, u nas pogoda z samego rana była straszna- tak lało że musiałam autem jechać na rozpoczęcie roku szkolnego - a do szkoły mam dosłownie 10 kroków:tak:Córka ma swietną panią i ogólnie to ona się bardzo cieszy że idzie do szkoły ale zobaczymy jak jej coś do nauki dojdzie;-)A teraz robię obiadek bo byłam jeszcze na zakupach- oczywiście przypomniałam sobie w ostatniej chwili o pojemniku na kanapki, pojechałam i kupiłam z Kubusiem Puchatkiem za 16 zł:szok:a normalne bez wizerunku Kubusia sąpo 2 zł:no:No ale córka lubi Kubusia, zresztą tak im pokój urządzam i dodatkowo wyszywam haftem krzyżykowym obrazki z Kubusiem:-DDobra nakarmię dzieci i wracam:tak:Agatka i Sokoreczka super zdjęcia:tak:
 
A u mnie do du**:wściekła/y: Przez pierwszy tydzień dzieci nie śpią a mój synio psychicznie na drzemki nastawiony. Nie mógł już dziś do 14 wytrzymac i płakał że jest zmęczony.:szok: Od jutra mam go odbierac około 12.30. By to trafił:angry::no: Jeszcze dobrze do domu nie wejdę i już będę po Adriana leciec!!! Mam nadzieję że od przyszłego tygodnia zostanie dłużej. Chciałabym miec więcej czasu tylko dla Madzi, bo teraz mały mi nic nie daje z nią zrobic sam na sam.
 
reklama
Ewcia ale to musi być przeżycie malucha w przedszkolu zostawić... fajnie że masz nowa klawiaturkę, a najbliższe ZOO masz w Gdańsku Oliwie, byłam tam kilka razy jest super polecam...

]
nom było,,ale nie tak xle....no własnie wiedzialam,ze gdzies w tamtych rejonach,,moze kiedys z tata popjedizemy na caly dizonek i dziadka w Gdańsku bym odiwedzilaaaaaa...:-)

Znalazła rozwiązanie problemu :sorry2:choć mało zadowalające:-:)-(
Mam otwarte 2 okna w jednym czytam w jednym odpisuję i przynajmniej nie muszę wchodzić i wychodzić tylko okna zmieniam.Może to przeciążenie na sieci:confused:
no i masz rozwiązanie,,hehe dobreee

Czy wy też macie problem z BB bo na kwietniówkach też coś dziewczyny pisały,że nie tak działa
nie u mnie wszytsko oki,,,,,

EWCIA to moze jak bedziesz z pracy wychodzic to mi Natalke bedziesz odbierac:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rolleyes2:
:baffled:
No spoko,nie ma problemu,,,,,:tak:;-);-):-):-)ja bardzo chetnie...

Ewcia - nie dziwię się Twoim emocjom, sama będę pewnie bardzo przezywać gdy za dwa latka Nati pójdzie do przedszkola :)
Daj znać po powrocie jak mu się podobało :)
NOmmmm zapewne kazda z nas to przezyje,,chybaa:confused:

zresztą tak im pokój urządzam i dodatkowo wyszywam haftem krzyżykowym obrazki z Kubusiem:-DDobra nakarmię dzieci i wracam:tak:Agatka i Sokoreczka super zdjęcia:tak:
wow haft krzyzykowy,ja zawsze chciałam to robic,nawet program sobie sciągnłęam do tego,wybierałam dowolny obrazek i sam mi robił haft,,albo napisy robił-super,,sliczne to jest,,a masz juz cosik-pochwal sie...ja tez bym chciała moze kiedys,,bo ja nie wiem nawet jak zacząc hehhee:tak:;-):-):-)
A u mnie do du**:wściekła/y: Przez pierwszy tydzień dzieci nie śpią a mój synio psychicznie na drzemki nastawiony. Nie mógł już dziś do 14 wytrzymac i płakał że jest zmęczony.:szok: Od jutra mam go odbierac około 12.30. By to trafił:angry::no: Jeszcze dobrze do domu nie wejdę i już będę po Adriana leciec!!! Mam nadzieję że od przyszłego tygodnia zostanie dłużej. Chciałabym miec więcej czasu tylko dla Madzi, bo teraz mały mi nic nie daje z nią zrobic sam na sam.
No co ty,,u mojego małego spia od razu,bo niektore dzieci jeszcze spia normlanie,,to jakw pprzedszkolu moga wytrzyma cbez,,padna na cyce....
 
Do góry