reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Nie znam jeszcze Waszych problemów moze sa gorsze od moich............a moze są błahe ( oby)
ja juz decyzje swoją podjęłam i na razie radzę sobie dobrze
zazdroszczę Wam jednego ze macie sie komu wyzalić i przytulic
i tego ze drugie dzieciaczki są w drodze:-(
ale wszystko jeszcze przede mną;-)
 
Dobranoc Wam wszystkim i do jutra!
Oby nam się pogoda poprawiła
Ania z Bydgoszczy fantastyczne zdjecie w Twojej stopce:-)
Widzę ze niewiele juz zostało czasu aby było Was czworo
powodzenia:happy:
Życze wszystkim rozwiązania problemów i miłego dnia od samego rana:-)
 
Witajcie wieczorkiem...
To ja sie wcale nie wychylam... Mam fajnego meza i jak coś się dzieje, to umiemy się na razie dogadać... chyba obojgu nam zależy na związku dla nas samych i dla dziecka... Współczuję Wam takich niesnasek we własnym domu.

Sewa, łagodniejsza, ale skuteczna jest herbatka z melisy... Śpij spokojnie...

Wika, witaj :-)

O wypadku nic nie slyszałam, ale u mnie radio dziś wyłaczone, a TV wcale nie oglądam...

Kurcze, Mała się obudzoiła.. pewnie przez sąsiada co muze zapuścił na cały zycher... Zastrzelę

Spadam
 
Dobranoc Wam wszystkim i do jutra!
Oby nam się pogoda poprawiła
Ania z Bydgoszczy fantastyczne zdjecie w Twojej stopce:-)
Widzę ze niewiele juz zostało czasu aby było Was czworo
powodzenia:happy:
Życze wszystkim rozwiązania problemów i miłego dnia od samego rana:-)

Dzięki to tapetka znaleziona w internecie, szkoda bo chciała bym mieć takie zdjęcie.
Co do rozwiązania to już może być nawet jutro bo tak mi lekarz powiedział że raczej mam się szykować szybciej. Szkoda że mój gamoń nie może tego pojąć i mnie wspierać w tych ostatnich dniach, jestem załamana bo co jak już synek będzie a on dalej będzie swoje to chyba się spakuję i wyniosę do mamy, bo innego wyjścia nie widzę na dzień dzisiejszy.
Novaczka no to masz farta, daj mi jakiś złoty środek na uleczenie mojego małżeństwa, może być srebrny albo jakikolwiek.
 
Hej Melduję się jako pierwasza:-):-)
my dziś jedziemy zaproszenia rozwozić....
strasznie mi się nie chce
Ania 3maj sie będzie dobrze
na mojego M.narazie nie narzekam zrobi koło małego wszystko,zabawi go itd.
sewa to musiało być strasznie:szok::szok:

dzięki dziewczyny za pamięć o mnie :-D
na BB jestem codziennie (uzależniona);-)
ale czasem nie chce mi się nic pisać:no:
mam ostatnio lekkiego doła:no:

miłego dnia:-D:-D
 
Dzien dobry..
ja znowu sama:-:)-:)-(nam..bozko samotni ale we dwoje.
KUr.....ka baterie w klawwce mi padaja,sto razzy jedna literka musze walic,,co aza:wściekła/y::no::angry::angry::angry:nerwica mnie chyba wezmie....
Właśnie M pojechał sobie,po sniadnaiu i kawe ze ma....
A my jutro ...uuuu ja do prcy,,a syn do przedszkola,,co z adzien bedzie i rno treb wstac,hehe a my mle spioszki do 9-10 spimy,no szokkk...

Witam. Dziewczyny nawet nie czytam co napisałyście :no: byłam dziś na Air Show i byłam świadkiem tego jak rozwaliły się te dwa samoloty :szok::-( Boże....... widok okropny :-( Poszłam tam się odstresować ....... mam takiego doła, że dawno się tak nie czułam. Tak mi smutno :-:)-:)-(
Może potem jeszcze sie pojwię jak Jędrka położę spać.
O matko Secia kochna szok totalny... tv to było straszne,a na o,az nie chce wiedziec.....mam nadizeje ze szybko o tym zpaomnisz....

Moja malutka ma 1,5 roku.........mieszkamy w mazowieckim, jestem jeszcze na urlopie wychowawczym z czego bardzo jestem zadowolona
nie pragne powrotu do pracy chyba ze do fajnej pracy, mysle o czymś swoim w przyszłości
z zawodu jestem nauczycielem ale prace miałam rózne:-)
ogólnie jesteśmy normalne kobietki wesołe i towarzyskie wiec witajcie :-)
witaj Ja i Sewcia tez nauczycielki,,ja od wrzesnia o pracyy,,jutro juz..


acg0 z ta klwawkaaaaaaaaaaa,ide bateryjek posacc,bo j mam nrwy:angry::angry::angry::wściekła/y::no::no:
 
reklama
Do góry