reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Agatko, ja zmniejszam przez IrfantViev a wklejam przez Fotosik spróbuj.. :-) Powodzenia.. Obydwa po polsku, Irfant trzeba sobie ściągnąć, jest bezpłatny i darmowy... Fotosik- wklejasz na stronę, a [potem pobierasz kody i kopiujesz "miniaturka na forum"... Forum samo zmienia w obrazek. Dla pewności mozesz najpierw zrobić podgląd...

 
reklama
Ja już po obiadku i nie wiem co robić bo strasznie boli mnie głowa, za oknem deszcz i zimno no a dzieci chcą poszaleć. Jakoś nie mam na nic ochoty. Chyba mam chandrę jesienną przez tą pogodę:-Dale jak z Wami popiszę to mi z pewnością przejdzie:tak:
 
Witajcie ja jestem tu po raz pierwszy..............równiez należe do mam będących jeszcze na stałe w domku z moja 1,5 roczną córeczką..........jak na razie chwale sobie taki układ bo roboty mam nie mało więc nie ma czasu na nudę ale z czasem pewnie zatęsknie do pracy i ludzi w moim wieku :-)
pogoda dziś faktycznie nie najlepsza.......próbowałam juz dziś wszystkiego - spanie jedzenie spacer zabawa sprzatanie tv i internet i wcale nie jest lepiej - głowa tez boli
dobrze ze moja malutka reaguje na ta pogode snem - dzis juz drugi raz drzemie sobie a to dopiero 16 się zbliża..........potem bedzie głupawka az do wieczora!
 
Ale mnie dziś wkurzają!:wściekła/y::angry: Usiłuję coś porobic a małe są zmierzłe od tej pogody i wisza na minie!!!!:angry::baffled: Najlepsze jest to że mój ma wolne i zamiast sie nimi zając to zajął ale miejsce przy komputerze:angry: Muszę ich wygonic na spacer bo mi dom zarośnie:angry: U nas na szczeście nie pada ale zimno!
Wika30 witaj!!!:-)
 
Oj nudy nudy a ta pogoda poprostu dobija:no: u nas caly czas zimno i co chwila pada:wściekła/y::wściekła/y: nawet na spacer nie ma jak wyjsc.

WIKA 30 witaj :-)
 
Witajcie Dziewczynki!!!
Ja tylko na chwilke, bo męzuś poszedł się kimnąć, Kuba też śpi, bo biedaczek dziś od samego rana ma gorączkę, budzi sie tylko na jedzonko, trochę do nas pouśmiecha i dalej idzie spać... jak mi go żal... jak jutro będzie to samo to w poniedziałek wizyta u lekarza nas czeka... a i mnie tez cos łamie w kościach...
Trzymajcie się zdrowo Kobitki...
 
Wywaliłam moich na spacer! Muszę w końcu kiedyś od nich odpocząc. Wolałabym sobie poleżec ale niestety mam sporo roboty. Miałam w planach remanent w zabawkach zrobic jednak wątpię bo na dworze zimno i pewno szybko wrócą. A tu jedzonko trzeba naszykowac. Mam małego łakomczuszka w domu jak tylko widzi że coś jemy to mleska cmoka i wrzeszczy daj! Cieszę się bo może nie będzie z nią takich problemów jak zAdrianem. On jak tylko usiądzie do stołu to mi mówi dziękuję pojadłem, ale wiecie co w przedszkolu pięknie je i często o dokładki prosi. Ciekawe no nie:confused: Dobra idę coś zrobic bo mi potem będzie M wygadywał.:dry:
Zdrówka dla Kubusia!!!!
 
Witajcie ja jestem tu po raz pierwszy..............równiez należe do mam będących jeszcze na stałe w domku z moja 1,5 roczną córeczką..........jak na razie chwale sobie taki układ bo roboty mam nie mało więc nie ma czasu na nudę ale z czasem pewnie zatęsknie do pracy i ludzi w moim wieku :-)
pogoda dziś faktycznie nie najlepsza.......próbowałam juz dziś wszystkiego - spanie jedzenie spacer zabawa sprzatanie tv i internet i wcale nie jest lepiej - głowa tez boli
dobrze ze moja malutka reaguje na ta pogode snem - dzis juz drugi raz drzemie sobie a to dopiero 16 się zbliża..........potem bedzie głupawka az do wieczora!

Witaj w Naszym gronie pisz tu o wszystkim a my jak dobre wróżki będziemy Ci pomagać, doradzać itp ;-):tak::-D:-D

Ja już dzisiaj zaliczyłam Real`a ku wielkiemu zdziwieniu mojego mężulka który wrócił szybciej do domu a tu zoonk :shocked2:żona wychodzi, obiadu nie ma i co teraz :-D, to jak jechał na następną robotę to wjechał do sklepu żeby się pożegnać i zabrać ciężkie siatki do samochodu :sorry2:ale że takich nie miałam to mu nić nie dałam ( buzi też nie ), tylko powiedziałam "Majka daj tatusiowi buzi i idziemy" i poszłam na autobus. Ale musiał się zdziwić :laugh2:, nie wiem bo się nie oglądałam za nim :-D.
A teraz czekam na koleżankę, miała być o 16 :dry:, uwielbiam takie coś jak by telefonów nie było :dry:
 
ELISABETH to biedny ten twoj Kubus zdroweczka dla niego:tak::-) i oby ciebie nic nie wzielo

ANIA no to niezle pokazalas M ;-) a kolezanka rzeczywiscie przesadza przeciez wystarczy zadzwonic:dry:

Wiecie ze wlasnie w tvn24 czytalam ze w Radomiu na tym air show zderzyly sie 2 samoloty:szok:. Ciekawe jak Sewa miala tam byc:baffled: ale podobno spadly gdzies w las nie w ludzii ufff a my mielismy tam byc:eek:
 
reklama
Witaj Wika30 i napisz coś więcej o sobie:tak:
Iwonac28 też czytałam o tym wypadku i wiem że dwaj piloci nie zyją - jeden miał 62 lata a drugi 24 a widzom nic się niestało:-(
Ania138 ale męża załatwiłaś:-D
Elisabeth zdrówka dla Kubusia:tak:
Sikoreczka ty to masz chyba taki nastrój jak i ja moje dzieciaki szaleją w domu a ja mam ich dosyć i tak jest zawsze jak nie ma pogody i trzeba w domu posiedzieć:tak:
A ja snuję się po domu i miejsca nie mogę znaleźć:baffled:Nie wiem czy ja naprawdę dziś jakiś dzień depresyjny mam czy co:confused:Oglądam tych wariatów w tv- konferencja prokuratury:szok:ale ich nawet nie słucham bo się rzygać chce:-p
 
Do góry