reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Jeszcze raz dziekuje w imieniu Vanesski:)Wlasnie ja rozebralam do pampersa bo cala spocona i tylko pod cienkim kocykiem spi.A jak sie przed chwilka obudzila to polozyla sie w polowie na mnie a glowe polozyla na tatusiu i tak zasnela:)))
 
OJ Iwonka jaka ona biduleczk,,,co za cholerna choroba,,,a sio a sioo ty cholerko,,,,niehc Vanesska ma spokój...buziaki dla niej,,,ale siuper zasnęłą...:tak:
 
Leika ja Weronikę w nocy karmiłam co pół godziny. Raczej wstawałam do niej i przytulałam bo pewnie o to jej bardziej chodziło niż o jedzenie. Ale powiem ci że teraz się cieszę bo wyrosła z niej taka pieszczoszka że aż łezka mi się kręci jak się tak tuli do mnie. Jak miała 10 miesięcy to sama mi pokazała że za cycusia już dziękuje i dowidzenia. Wyobraź sobie że teraz jak się czasem z nią kąpię albo jak leżymy razem to patrzy na moje piersi i mówi "Mamuś masz adne cycki, tu było mleczko i piłam" jeszcze czasami pokazuje na siebie i mówi "też mam cycki jak mama, a tata nie ma:-D"
Ja mam koleżanki które ponad dwa lata karmiły piersią. Wiem że ciężko jest tak wstawać w nocy i przerywać sen, ale to już później nigdy więcej się nie powtórzy.
 
I co tam laskiii,troszke humorkuuu???

bigbeer.jpg
 
reklama
Do góry