reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziewczyny! Ja Jędrka karmiłam prawie do 2 lat :tak: taki miałam plan i wykonałam go :tak: bywało ciężko.... ale przetrwałam i jestem z siebie dumna :tak:

I słusznie, masz z czego być dumną :) U mnie plan na razie zakłada, że pokarmię albo do przyszłej wiosny, albo do 2 urodzinek właśnie, nie dłużej.
 
reklama
57.jpg
wow,dobry melonikkkk
 
Qzwa wylaczyl mi sie komp,siedze pop ciemku i klikam i czasem niechcacy zamiast skasowac strzalka jakas literke to na [power klikam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:to juz nie pierwszy raz dzisiaj:zawstydzona/y::eek::baffled:
Sewa teraz goraczki nie ma wlasnie jej mierzylam,ale dzis caly dzien raz jej nie ma a za kilka minut znow powraca a przeciez nie moge jej co chwila popdawac leku,mam nadzieje ze to przejdzie.Jest tak samo jak bylismy nad morzem i po trzech dniach jej przeszlo wszystko:tak:zobacze jutro,moze pojde do lekarza
Ewcia dobre te kielichy:-)
 
widziałyście taki płot
91.jpg

jezu ja znowu z ate fotosiki sie wzięłam,,,juz wam nie zaśmiecamm,,,co robimyy,czekam na prooski waszeeee
 
Dla mnie karmienie to tez byla przyjemnosc ni mowiac o nocach,ale ta bliskosc,ten usmiech i wzrok patrzacy na mnie jak tymi swoimi dziaselkami trzymala mnie za cycka i sie smiala nie puszczajac cyca.Nie zapomne tego nigdy.Pozniej juz nie bylo tak fajnie jak jej zeby urosly i mnie wtedy gryzla i patrzyla czy tez sie smieje:)))))
 
I słusznie, masz z czego być dumną :) U mnie plan na razie zakłada, że pokarmię albo do przyszłej wiosny, albo do 2 urodzinek właśnie, nie dłużej.

A wiesz ile razy słyszała tekst " Rety jeszcze karmisz?????" każda z nas karmi swoje dziecko ile chce...... albo ile może. Nie wydaje mi się abym robiła coś nadzwyczajnego karmiąc Jędrka tyle czasu. Ale mój plan był taki z powodu mojej alergii. Lekarz powiedział, że tak długie karmienie może zapobiec alergii u małego. Na razie wszystko jest ok. zobaczymy jak będzie potem. Ale jeżeli choć trochę mogłam mu pomóc, aby nie męczył się tak jak ja ..... to pomogłam.
 
reklama
Pewnie dziewczyny,maice racje,,,karmi sie tyle ile sie chce,a nie tyle ile ludize powiedza...
Ja tam nigdy nie miaąłm nic przeciwko,,ale ja przestałam gdy matuś miał 6 miesiećy-nie dawąłam rady...ale spokooo...
Fajnie,ze wasze tak długoo..cycuśki mamuśki najlepsze są...:tak::tak::tak:
 
Do góry