reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Acha zapomniałam wam napisać,że u mnie pod blokiem 4 kosiarki koszą trawkę,moje dziecko wniebowzięte. Ja niby na 3 piętrze,a jest tak głośno,ze musze do was KRZYCZEĆ!!!:-D:-D:-DPozamykałam wszystkie okna,bo myśli nie słysze...
 
reklama
ja mialam kiedys taka masc na blizny nazywala sie CEPAN(mam nadzieje ze nie przekrecilam nazwy) i byla swietna, tylko obrzydliwie smierdziala, ale nie wiem czy dziecko moze jej uzywac, wydaje mi sie ze tak, ale lepiej sie dopytac jakiegos lekarza albo farmaceuty.

.

Dzięki znam tą maść tylko nie wiem czy ona też po ospie zadziała. Muszę w aptece zapytać.

Cześć dziewczyny:-) Tak mało tu zaglądam że już pewnie mnie nie pamiętacie. Nie mam za wiele czasu i później mam zaległości.
.

Ja niestety cię nie pamiętam, ale to tylko dlatego, że jestem tu bardzo krótko. W każdym razie witam:-)
 
Witam a u mnie nadal upalnie choc jest wiecej chmur co mloze oznaczac tylko duchote.
OlaK Musisz porozmawiac ze swoim mezem:tak:Przy dwojce dzieci jest wiecej pracy a mniej na dom,to wtedy juz wogole cie przeklnie za balagan.Powiedz mu ze jesli chce miec drugie dziecko to musi troche ci pomoc w domu tez,chociaz jakies zakupy niech robi i smieci wyrzuci bo pewnie tego nie robi;-)Moja na szczescie nie jest taki,ja nie sprzatne a on nic nie powie,czasem nawet pomoze od niechcenia ale pomoze mi po sparztac jak mowie mu ze nie mam sily czy cos w tym stylu.:tak:
Iwona c Duzo zdrowka mezowi zycze,wszystko napewno bedzie ok:tak::-)
 
Dzis czeka mnie koszenie trawnika:szok:Dobrze ze nie ma takiego ostrego slonca to jakos dam rade:tak:Czekam od rana na swieze buleczki jak mi M przyniesie i doczekac sie nie moge,a glodna jestem jak wilk:-)
 
U mnie chyba cisnienie spada bo mi sie tak spac zachcialo:sick: ze jak poloze malego to chyba pojde sie zdrzemnac.

Z kapieli w basenie to chyba nici dzisiaj:no::wściekła/y: bylam sprawdzic jak jest woda, ale nawet ja bym do takiej lodowy nie weszla a co dopiero dziecko:crazy::baffled:
 
Iwonka 2006 - dzięki wielkie.

A u mnie chyba będzie chciało padać, bo się straszny wiatr zerwał i słońce się schowało:szok:. A ja pranie wywiesilam:wściekła/y::wściekła/y: i to cały balkon.
 
Ewcia, czyżby alergia Cię męczyła? katar i swędzące oczy - jak dla mnie to pasuje :-(

Iwonka, no ten mój to jakiś niereformowalny i czasem mi się nawet z nim gadać nie chce... On chyba uważa za ideał kobiety swoją matkę, która pracuje już od ponad 40 lat, sprzątanie w domu jest jej żywiołem i ciągle lata ze ścierką, nie ma czasu sie z wnukiem pobawić bo musi zamieść/umyć itd., tylko że z opowieści dotyczących dzieciństwa mojego męża i jego brata jasno wynika, że dla mamusi najbardziej liczyła się praca, potem sprzątanie plus gotowanie, a dzieci na ostatnim miejscu (od pierwszej klasy mój mąż sam jeździł do szkoły autobusem, wracał do domu, odbierał brata z przedszkola, odgrzewał im obiad i zajmował się nim aż mamusia wróciła z pracy... a ostatnio słyszałam historię, jak to teściowie z jednym z synów pojechali do rodziny na wieś i tak się zasiedzieli, że postanowili zostać na noc - zadzwonili więc do sąsiadów do Wawy prosząc, zeby poinformowali drugiego syna który miał wtedy 10 lat, że nie wrócą na noc.... kurczę nie wyobrażam sobie żebym mogła coś takiego zrobić!!). A w ogóle jak miała rodzić starszego syna i zaczęły jej się bóle to jej mąż był za granicą, a mój mąż czyli starszy syn w wieku 1.5 roku spał, to pojechała ze swoja matką do szpitala zostawiając w domu samo śpiące dziecko.... potem ta jej matka wróciła, ale dla mnie to paranoja jakaś jest.
 
Ola k alergia niee ,tylko jak się w nocy zatrze oko no to tak rano wyglada jak alergia albo i gorzej.
A cod o twojego męża,jakbym kurcze mojego słyszala"leniwa"'bałagan",hmm mają coś współnego ze sobą nasze dwa chłopy wielkie....Ja to mam dosc zawsze agdania i mówie,niech sie sam weźmie....a on ma w du.. to ja też....
 
reklama
Ola K. ta twoja teściowa to niezła jest nie ma co:szok::no:. Jak tak można postępować. To moja Natalka ma 7 i nie zostawiam jej samej z Kubą, bo się boję, a ona 1,5 roczne dziecko samo:szok::szok::szok:??? To mi się w głowie nie miesci,
 
Do góry