reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

iwonka2006 dziękuje za gratulacje :-)
a co do męża to on bardziej sie ucieszył jak sie okazało ze będziemy mieć druga córkę bo stwierdził ze chłopaki są zbyt niebezpieczni tylko chyba nie brał pod uwagę ze do łazienki sie później nie dopcha no i jak to będzie wytrzymywał jak we 3 dostaniemy okresu no może nawet we 4 bo pies to tez suka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no a my to jak widac ranne ptaszki obie budza sie o świcie
 
reklama
Hej u nas dzisiaj jakby chlodniej troche ale to dopiero rano,zobaczymy co bedzie pozniej.

Wsatalismy dzis o 7.30 wiec tak niezle.

Nikita000 sliczna corcia, gratuluje:tak:


Leika
A u mnie bilans nocki następujący: 4 pobudki, jedno cycowanie, mnóstwo wiercena się...

to dobrze czy zle?
 
Witam,ale upał:shocked2::shocked2:. Nie było mnie dwa dni i do poczytania 16 stronek:szok:. Już nawet nie wiem komu co miałam napisać.

Buziaczek - gratuluję córci i łatwego porodu. Wycałuj Blaneczkę od nas!!!!:-)
Przywiozłam Natalkę. Zadowolona bo wakacje u babci udane. Poschodziły jej prawie wszystkie strupki po ospie, Tylko ma dużo śladów:-( na brzuszku. Boję się, że to nie poschodzi chociaż lekarka powiedziała, ze poschodzi. Sama nie wiem. Słyszałam, że jest jakaś maść na zabliźnianie się ran po ospie tylko nie znam nazwy. Może wy wiecie jaka to maść??? Muszę iśc do apteki i zapytać.
Ja dziś miałam pobudkę o 6, bo M do lekarza szedł i jak się zaczął po domku rano kręcić to Kube obudził:wściekła/y:. Ja od jutra też słomiana wdowa, ale nie na długo, bo M na operację jedzie:-(. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Cloe - ja na usg też chodziłam prywatnie. Zresztą z Kubą musiałam chodzić prywatnie, bo mój gin ( stary pryk) wogóle mnie nie badał:angry:. Jak poszłam pierwszy raz i powiedziałam, że zrobiłam test i wyszedł pozytywnie to powiedział, że to oznacza ze w ciązy jestem i nawet mnie nie zbadał. Jak się go zapytałam czy nie będzie mnie badał, żeby potwierdzić to powiedział, że on jest lekarz i żebym go nie uczyła. I tak bylo przez 6 m - cy. Każda wizyta to jak się pani czuje i tyle. Zero badania usg nic. To się wkurzyłam i poszłam prywatnie i tak już zostało do porodu. No ale się rozpisałam. Nie wiem co jeszcze chciałam napisać, ale to chyba wszystko przez te upały:eek::confused:
 
Witam z rana,moje dziecie jeszcze śpi.
Nikita gratulacje córci.
wszystkim życzę zafasolkowania niedługo to tu o brzuszkach rozmawiać będziemy:yes:
Ja też całą ciąże chodziłam prywatnie i nie żałuję,no ale ja potrzebowałam wszystko mieć w jeden dzień zrobione i to w weeckend bo na badania jeżdziłam specjalnie do PL
 
Agatka - 4 pobudki to lepiej niż 9... ale nie czuję się wcale bardziej wyspana... Także walczymy dalej, mój cel to tylko jedna pobudka na cyca w środku nocy.
 
Iwona.c28 szybkiego powrotu męża i na pewno będzie oki.
Oj ja się cieszę,że już żadnych pobudek w nocy nie mam i wam też tego życzę.
 
vici - dlatego zaczęłam nad tym pracować, bo wiem, że mały tak sam z siebie nie zacznie przesypiać nocek. Mam tylko nadzieję, że uda mi się nauczyć go spania w nocy bez pobudek, bez konieczności odstawienia od cyca...
 
reklama
Wieci co teraz dopiero zauważyłam. Zawsze na BB na górze pokazywałam mi się galeria BB ( tzn. były 3 zdjęcia i pisało galeria bb ) , a dziś nie ma.:eek: U mnie się coś porobiło czy wy też nie macie???
 
Do góry