reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dominika - gratuluję bezbolesnego rozstania ze smoczkiem :))

lilitu1984 - Maciuś ślicznie roześmiany :) A ile ma juz ząbków! :))

A co do ciężaróweczek, to Cloe nie byłabyś sama, bo Kunda też przecież niedawno zaciążyła, ale prawie u nas nie pisze, niestety...
 
reklama
Ja już na dziś kończę. Muszę się psychicznie przygotować na nocną walkę o spanie a nie cycowanie...

Dobrej nocki!
 
pokaze wam moj najwiekszy skarb:)

ha..mój gryzoń ma już 8 zębolków:) moje słonko:) i robi po 3 kroczki sam bez trzymanki:)
Sliczny ten twoj skarb:tak::-):-):-):-):-):-):-)

A co do ciężaróweczek, to Cloe nie byłabyś sama, bo Kunda też przecież niedawno zaciążyła, ale prawie u nas nie pisze, niestety...
No i jakby Ewci sie udaly pierwsze staranka to tez by byla juz za ciazona razem z Cloe:tak::-):-):-):-):-)
 
dzieczyny pisałam rano do Buziaczka i nic mi nie odp.i nie wiem czy dzwonić do niej czy nie???? Nie chce żeby pomyślała że wścibska jestem!!!!! Doradzcie co zrobić???!!!! Się martwie o nią!!!!!!!!
 
dzieczyny pisałam rano do Buziaczka i nic mi nie odp.i nie wiem czy dzwonić do niej czy nie???? Nie chce żeby pomyślała że wścibska jestem!!!!! Doradzcie co zrobić???!!!! Się martwie o nią!!!!!!!!
No nie wiem,ja tez pisalam na gg do niej.Juz 3 dni sie nie odzywa:no:Moze poczekc jeszcze .......
 
reklama
Do góry