reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja chyba lece na wieś,ale chybaa....nie wiem co robic..
Mały by pobawil sie w baseniku,a ja poopalała,hmmm co tu robić...
Jak nie pojade to sie odezwe do was kcoahne,papap
 
reklama
Witam Was babeczki dawno mnie nie było, ale chyba nikt nie zauważył hehehe:-D, starałam się choć trochę czytac to co napisałyście. Zaległości w pracy nadrobiłam :tak:, teraz spokojnie moge siedzieć wiedząc, że sprawy pozałatwiane na bierząco.
Jestem zadowolona bardzo bo moje dziecko od 4 dni bez monia...:-), wiecie co zrobiłam, przeciełam smoczek tzn. (tą część do smokania, oczywiście nie przy Bartku)i kiedy monio wylądował u Bartka ogromne zdziwienie na jego tważy- mówi do mnie mama cio to i sie skrzywił, a ja powiedziałam ojejku co sie stało z moniem, chyba zachorował ale nie ładny się zrobił- i poskutkowalo nawet się o niego nie upomina aż się dziwie- sposób wziełam od mamy z BB ktora opisywała właśnie jak pozbyła sie monka u swojej córeczki:tak:.
Na weekend pojechaliśmy do ZOO safari w świerkocinie naprawde warto Bartek był taki szczęsliwy widząc zwierzaki a do tego wkładały swoje główki nam do samochodu i można było pogłaskać kucyka, wielbłoda, zebre. POlecam dziewczyny jesli będziecie koło Gorzowa Wielkopolskiego naprawde warto!!!
 
Lilitu przykro mi że masz tak trudną sytuację, a do tego mamusia chora oj...:-( Życzę jej dużo zdrówka oby jak najszybciej wyszła z tego i mogla się cieszyć razem z Wami z każdego wspólnie spędzonego dnia!!! Trzeba wierzyć wiara czyni cuda!!!
Życzę Tobie optymiizmu i uśmiechuna twarzy pomimo problemów dnia codziennego:-)
 
Dziewczyny tak mówicie o drugim maleństwie, że my też coraz częściej o tym mówimy:-)
Życze powodzenia dla wszystkich starających się kobietek.
Czarna byłam na Twoim blogu, masz śliczego synusia:-);-)
 
Uf jak goraco,stalam przy garach i gotowalam na kilka dni zeby jutro nie gotowac bo pasc mozna z tego upalu.:szok::szok::szok::szok::szok:
Dominika to fajnie ze tak bez bolesnie udalo sie ze smokiem:tak::-)No i zoo tez fajowe:-) ja bylam wczoraj w normalnym zoo ale nawet nic sie nie przyznawalam na BB bo calego nie zwiedzilismy z tego upalu i nawet zdjec nie pstryknelam:no:
 
Doczytałam, że dziewczyny wyjechały nad morze w miejsca, które bardzo miło mi sie kojarzą.
W Pobierowie mieliśmy wesele- bardzo sympatyczne miejsce i Pensjonat godny polecenia gdyby ktoś sie wybieral - "Pensjonat PISZ", a w Sianożętach byliśmy rok temu bardzo fajna :miejscowość- i oczywiście udane wakacje!!!!!!!!!:-)
 
Wiecie co,jak bylo zimno i padalo to siedzielismy w domu,teraz znow siedzimy w domu bo jest za goraco:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dominika to nie myslcie tylko bierzcie sie do roboty,bedzie nas wieksza gromadka za ciazonych mam z tego watku.:tak::-)
 
Iwona własnie jestem zadowolona, że poszło tak bezboleśnie, że mały sam zrezygnował ze smoczka:-) i nie musialam tego na nim wymuszać :-);-)
 
Właśnie jest przeokropnie gorąco:wściekła/y: ja wyskoczyłam na chwilkę do sklepu to uciekaliśmy szybciej niż mogliśmy:-(, okropna duchota, dzisiejszy spacer to chyba dopiero zaliczymy wieczorkiem!!!

Dominika to nie myslcie tylko bierzcie sie do roboty,bedzie nas wieksza gromadka za ciazonych mam z tego watku.

Iwonka, pożyjemy zobaczymy byłoby wesoło heehe:-)
 
reklama
Ja tez ucieklam z ogrodka do domu,nawet woda w baseniku dziecka nie chlodzi w tym skwarze.Dzis moj brzdac chodzil bez pampersa i jak na sikala na podloge to sie rozplakala a na nocnik nie chce usiasc:no::eek::dull:
 
Do góry