reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Jakos posto dzis tu buuuuu
JAs dzis jest nie mozliwy- caly czas milaczal niewiadomo o co chodzi, ale juz spi wiec mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.
Buszowalm troszke w sklepach, i podjelam decyjzje- kupie sztrukciku ( bialego lub ekrii :p lun blekitnego) i uszyjkemy jasiowu ubranko do chrztu- spodenki, kurteczka i jakis beret.A dokupi sie jakas fajna koszule moze albo co mi innego do glowy wpadanie.
ps. jest tam kto jeszcze??
 
Cześć mamusie :) coś ostatnio nie mam kiedy wpadać . Noe coraz bardziej aktywniejszy,zaczyna nawijać jak stary... ;D ciągle guuu,gaaa i kkkk musze z nim gadać bo inaczej krzyczy na mnie :-[
A tu specjalnie dla Lady sesja zdjęciowa pod tytułem ,,A ja mam nowy leżaczek-bujaczek,, ;D
wle380aczkubujaczku0018ab.jpg

i zblizenie :)
wle380aczkubujaczku0021ez.jpg

i w całej okazałości właściciel i sprzęt 8)
wle380aczkubujaczku0153le.jpg


oj dziewczyny przechodze niesamowity czas....czas przeogromnego zakochania w Noe,może to wiosna nadchodzi,ale z dnia na dzień kapselek rozkochuje mnie w sobie coraz bardziej ::) moge godzinami słuchać jego aggguuu ;D imam ochote go dzisjaj zjeśc ::),wycałować ,wyściskać....a Noe z tego nadmiaru czułości ogłosił protest...ma mnie już dzisjaj dość i zasnoł :)

A zabawki które wysłałyście super ,szczegolnie ten ocean i nie taki drogi jak czasami bywają ....choć też nie za tani :-[
Właśnie myślałam czy warto kupować takie zabawki małemu..kupiłam dziś w komisie wibruącą gąsienice (jest na zdjęciu) czy może to wielkie koncerny zarabiaja na nas i wciskja kolorowe plastiki.Może Kalinka ma racje że dziecku wystarczy łyżka i kubek ? Wtedy budje swoją wyobrażnie, my nie miałyśmy takich zabawek.
Podobno teraz dzieci kiedy mają praktycznie wszystko nie wykożystują swoich możiwości .
No i bądz tu mondry...czasami wydaje mi się że te zabawki poprostu mi sie podobaja,bo takich nie miałam i sama się chetnie teraz z małym nimi pobawie 8)
Bo przecież najbardziej ulubioną zabawką mojego synka jest prosty wiatraczek z odpustu....choć może ocean rozwinie go bardziej ruchowo??

No dobra kończe moje rozmylania i nie mieszam i wam ;) :laugh:
 
Mija, ja absolutnie nie w opozycji do zabawek...po prostu skromnie zyjemy i wszystko trzeba dzielic na trzech chlopaków...Nie mialabym serca jednemu cos kupic, a dwom nie...a malemu chyba troche na razie wszystko jedno. ;D
A ksiazki lubie naprawde, dzieciom tez kupujemy i zarazam ich ta miloscia do ksiazek. Zabawki czasem dostaja odlotowe od dziadkow, a po pewnym czasie walaja sie, niechciane...Chlopcy ( przynajmniej moi) kochaja ruch, powietrze, byle co im wystarczy, luki robia i miecze z patykow, biegaja po lesie za domem, domki na drzewach robia, kamienie zbieraja...jak mamdo wybou kupic im cos dobrego do jedzenia czy jakis gadżet- no wiesz co wybieram. Jogurty chca, dobra wedlinka, owoce, soki litrami...Ja teraz na wychowawczym jestem i nie przysluguje mi zasilek, wiec kombinujemy z mezem. Ale tak z usmiechem, bez cierpietnictwa. ;D
Mysle ze moda robi swoje- co raz to nowe zabawki powstaja, sa reklamowne..ja lubie te tradycyjne- porcelanowe, galgankowe...drewniane...Moi chlopcy z zabawek tylko lego tak naprawde uwazaja i od czasu do czasu przy okazji urodzin im kupujemy. teraz starszemu na urodziny gre cyilisation IV. No i tyle na temat. Trzymajcie sie, bawcie sie z maluchami , najwazniejsze co im dajemy to milosc i czas- co nie? reszta to lepsze lub gorsze gadżety. ;D
 
witajcie moje drogie!!!!
dzis hubcio kapal sie z tatusiem!!!!! ale byla zabawa! to nie pierwszy raz ale dopiero teraz mogl sobie swobodniej polezec bo silniejszy! mysle ze bedziemy to powtarzac czesciej! jutro wkleje zdjecia bo teraz juz lece robic tosciki! wymeczyl sie w wodzie i padl...
ja tez nie kupuje hubkowi za duzo zabawek duzo dostaje! zreszta on nie jest az tak ciekawy zabawek bo nie bardzo moze sobie z nimi poradzic! ale ja go czesto zachecam zeby wlasnie jego raczki pracowaly!
mija noe sie swietnie prezentuje! jak by wiedzial ze te zdjecia to ma byc mala prezentacja hihihi!
ok lece kolacyjka filmik i lulu!
GOOD NIGHT!!!!!!!!!!!
 
Ja dopiero teraz, bo pół dnia po lekarzach - moja panienka ma coś z nerkami :mad: :( - a drugie pół nie mogłam sobie poradzić i na dal nie mogę ze swoim... nosem. Tego kranu chyba nie da się sybko zakręcić. A ja teraz zamiast brać się za robotę idę spać, bo już nie bardzo mogę myśleć. ::) Oj, da mi mężuś za zaległości jak wróci ;)
A co do zabawek, to myśmy przez całą niedziele rodzinnie działali przy szyciu .... dwóch węży. Takie maluchy do roku to jeszcze troche za wcześnie, ale te troche ponad rok to jak znalazl. Specjalnie zdolna nie jestem, ale wyzły nam super. Zakupiłam ostatnio w "Klubie Dla Ciebie" książkę plastyczki z róznymi pomysłami (wyszły dwie) dla dzieciakow. Wszystko za grosik i tak pomyślane, że nawet jak się nie do końca uda to i tak ładne! Wszystkie dotychczasowe atrakcje poszły w kąt.
Frajde mieliśmy wszyscy i o to chyba chodzi w tej firmie rodzinnej, co? ;D ;)
Dobrej nocy i na jutro dużo słoneczka!
 
Dzień dobry ja dziś pierwsz wreszcie ale pewni i to ostatni raz.

Wstałam wczesnie bo idziemy na USG bioderek a potem kilka spraw do załatwienia.
Mija ja chcę kupić ten ocean bo wydajemi się super maja tak swietnie reaguje na takie zabawki wiem że bedzie zadowoona a ja uwielbiam słuchać jak ona piszczy z radości. nam tez się nie przelewa ale dla niej wszystko. Wiele rzeczy dostalismy od kogos np łóżeczko czy ten najmniejszy fotelik ten wiekszy też kupiłam uzywany chociaż w idealnym stanie to chociaż tą zabawkę chcę jej kupić porządną zreszta mój mąż dostał wreszcie podwyzkę ;D i to on zadecydował kupimy i już ;D ;D ;D
 
witam w tym pieknym dniu pierwszym dniu wiosny! Tylko gdzie ta Wiosna?

Ja za godzinke wybywam najpierw do poradni rehabilitacyjnej a potem zakupy.
 
sorbek u nas tez z kasa ciezko ale my dodatkowo placimy za rehabilitacje! ale tez mysle ze dla malucha wszystko! tylko ze dla huberta taki ocean to juz chyba za puzno wiec bedziemy szukac matki!
dzis oczywiscie od 6 nie spimy ale udalo mi sie hubka przetrzymac do 6.30 na lozku o 7 jedzonko i teraz odpoczywamy! juz sobie pozmywalam popsiatalam tak tronke w pokoju i mam czas zeby z wami poklikac! tylko czy jest tu ktos tak wczesnie?
 
reklama
Do góry