reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Nie chrzciny mamy dopiero w drugi dzień swiat a w wekend miałam urodziny i imienimy. Tak naprawde to urodziny mam dzisiaj a imieniny jutro ale poniewaz w wekend wszyscy maja wolne i nie trzeba isc do pracki to goscie byli w sobote.

Maciek był zadowolony bo były dzieci i go głaskały, gilgały po prostu byli nim zafascynowane.
 
Sto lat...Jonatan gra ci na gitarze, Kunda.
;)
gi1yt.jpg
 
Malutka, jak chcialas pokazuje zdjatka spiwora.
osobiscie uzywam na spacerach z wozkiem spiworka do fotelika sam. bo ten z futerkim jest swietny,ale do spacerowki. do glebokiego, zwlaszcza kiedy jest jeszcze inne przykrycie (u mnie jeszcze przykrycie do gondoli i ochronka) jest za gruby i dzidzia splywa potem.
 
Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny :)

ah aż mi sie żyć chce :p .U nas słonko wyłoniło sie zza chmurek i sie śmieje ;D Jasio zrobił nam dzisiaj pobudke jak nigdy : 6:30 ::)

...i zaczoł sie dzionek ;D

Mija superowy Noe w swoim nowym wozie <wozie domowym :p > ;D
Sorbuś buziaki dla Majutka :-*
Kalinka Jonatan to chłop jak dąb ;D i oby tak dalej :p
Kunda moja" kruszyna " waży 7600 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Mordziulka buziaki dla Hipcia pływaka ;D

u nas nauka jedzenie poszła całą parą do przodu :) Jaiso je pieknie z buteleczki ;D


dzisiaj superowy dzień wiec spedzimy go na dłłłłłuuuugim spacerku :)


 
reklama
Do góry